Süper Lig Tahmin Yarışması - Kicktipp | 32.Hafta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Arapçaya kısmen benziyormuş yani, onlarda da noktalar üzerine her şey malum. :A
komsu ülkede misal ö yerine ortasinda cizgi olan o ö olarak gecer ve normal e üstünde de 2 nokta var onlarda. baya zor bu kisimlar :A kendi halinde farkli okunur, yanina sessiz harf gelince degisir vs. Gramatiki zor olabiliyor :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Aylar sonra 3 tam puan almak şaşkına uğrattı. :A

Happy The Simpsons GIF by FOX International Channels
tebrikler, devami gelmis.
ben berbat gidiyorum resmen :(

• Harika
Reactions: bazinga

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
GS sayesinde en azından 1 puan alıp en son hafta gibi 2 barajına ulaşıp kör topal bir şekilde zirvede ölüm kalım savaşı veriyorum :A @Tolstoyevski ile sadece 1 puan fark var :/

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Kaplumbağa hızında zar zor puan toplamaya devam :A toplamda 3 aldık en azından ama artık eski enerjim ve isteğim yok.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Kaplumbağa hızında zar zor puan toplamaya devam :A toplamda 3 aldık en azından ama artık eski enerjim ve isteğim yok.
Geceye genel ana konuda bir şey paylaşacaktım ama yarın da maç vardı, yarından sonra artık. :A

Hasanca gümbür gümbür geliyor.... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Geceye genel ana konuda bir şey paylaşacaktım ama yarın da maç vardı, yarından sonra artık. :A

Hasanca gümbür gümbür geliyor.... :A
Ben açıkçası başımdan saldım bu hafta. Hiç bir şekilde düşünmeden sonra editlerim deyip rast gele skorları yazdım ama editleme yapmadım. Hangi takıma ne yazdım hiç bilmiyorum ve takip bile etmiyorum :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Ben 3 hafta üst üste toplam 10 puan bile alamadım. Normal :A yinede şanslıyım 10 puan fark yemedim :A
Ben seni Bir bayan olarak (sanırım yarışmadaki tek) bu kadar harika tahminlerle tepede olmanı ayrı tebrik ediyorum :oley:

Hasancada gizli oyuncu..belki yarışma bitince ödül töreninde üye olmaya karar verir.
3 kişiye rozet verilecekti hatırladığım.

Kendi adıma kötü başlamışım.
Umarım bu hafta Fenerbahçeden yana yüzüm güler.

@mesmeso ve @Gerekli24 Kadir ezeli rakiplerim ama @Sylvester bir türlü yakalayamadım.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Ben seni Bir bayan olarak (sanırım yarışmadaki tek) bu kadar harika tahminlerle tepede olmanı ayrı tebrik ediyorum :oley:

Hasancada gizli oyuncu..belki yarışma bitince ödül töreninde üye olmaya karar verir.
3 kişiye rozet verilecekti hatırladığım.

Kendi adıma kötü başlamışım.
Umarım bu hafta Fenerbahçeden yana yüzüm güler.

@mesmeso ve @Gerekli24 Kadir ezeli rakiplerim ama @Sylvester bir türlü yakalayamadım.
Şuana kadar iyi gidip sonlarda düşüş yaşamak kötü hissettirecek :A keşke en başından kötü gitseydimde arada bu zirve stresini yaşamasaydım :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...