Süper Lig Tahmin Yarışması | Kicktipp - 11.Hafta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Artık sizin bu sözler bana olumlu yönde zehirli ok olarak dönüyor. Benimle boşuna uğraşmayın :A sen beni tuttuğunu dedikten sonra 3leri sıraladım :A

Foto oldu evet, şimdi çok anlamlı oldu mesaj :A
Sana, hasanca reise, @Tolstoyevski, @bazinga ve adaşım @MEnes'e totem/zehirli ok işlemiyor zaten. :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Spor Toto Süper Lig 11.haftanın kapanış maçıyla birlikte 11.hafta sonuçları belli oldu.

Haftanın tekil galibi 11 puan toplayıp 2 basamak yükselerek 3.sıraya çıkan @Dosi oldu ve böylece haftayı tek başına lider bitirmesi nedeniyle 1.00 averajın tamamını alarak toplam averajını 2.00'a yükseltti.

Genel tabloda ise @hasanca Pazar günkü performansıyla birlikte liderlik koltuğunu tekrar aldı ve en yakın rakibinin 2 puan önünde 86 puanla haftayı lider tamamladı.

Screenshot 2020-12-07 212537.jpg

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Spor Toto Süper Lig 11.haftanın kapanış maçıyla birlikte 11.hafta sonuçları belli oldu.

Haftanın tekil galibi 11 puan toplayıp 2 basamak yükselerek 3.sıraya çıkan @Dosi oldu ve böylece haftayı tek başına lider bitirmesi nedeniyle 1.00 averajın tamamını alarak toplam averajını 2.00'a yükseltti.

Genel tabloda ise @hasanca Pazar günkü performansıyla birlikte liderlik koltuğunu tekrar aldı ve en yakın rakibinin 2 puan önünde 86 puanla haftayı lider tamamladı.

Ekli dosyayı görüntüle 95932

İlk bakışta tabloya son maç eklenmedi sandım, meğer komple dökülmüşüz yine. :A

Bahtsız bir hafta geçirdik. Galatasaray'ın son dakika golü olmasa hala üçüncüydüm. :(

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Trabzon 1-0 götürseydi maçı efsane bir haftayı geride bırakmış olacaktık. Ama bu haftaki puanla forum lideriyle aradaki farkı azaltırken genel liderle aradaki farkı korumuş olduk. Şampiyon olacağız..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...