Süper Lig İptal Edilebilir: Bein Sport, Türkiye’den Çekiliyor

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Umarım gerçekleşmez bu olay, gerçekleşirse Türk futbolu adına felaket olur. Azerbaycan ligi seviyesine düşeriz direkt. Dört büyükler yine ayakta kalır ama Anadolu takımları kalamaz ve korkunç bir uçurum olur arada, bu da ligin seviyesini düşürür ve Avrupa’daki gücümüz azalır. Zira Bein gittiğinde yerini dolduracak bir yayıncı kuruluş gözükmüyor bu ekonomik ortamda, dolar kuru dahilinde.

@Forumdash konu bundan ibaret yani henüz bir gelişme olmadı ayrıntılara dahil.

• Beğendim
Reactions: Forumdash

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Böyle bir açıklama yapılmış ama ilginç olan sürekli Digitürk kelimesini kullanıp Bein kelimesini hiç kullanmamış olmaları. Benim bildiğim Bein grubu Digitürk’ün önemli kısmını satın almıştı? Bein Türkiye’den çekilip tekrardan Lig Tv’ye mi dönülecek bilinmez.

Ama umarım yabancı sınırı konusunda bir hamle olarak kullanıyorlardır. Yabancı sınırı gelirse zaten ülkeden çekilseler de çekilmeseler de önemi kalmaz, isterse bedava olsun hatta üzerine para versinler yine de izlenmez o lig Sabri’ler, Necip’lerle. Hadi Türkiye’yi bir şekilde hallettin diyelim, yurt dışında bu sefer hiç izlenilmez, Araplar bile izlemez onların ligi daha kaliteli olacağından.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,435
Puanı
1,061
Ben çocukken babamların açık kanaldan izlediklerini hatırlıyorum hatta Beşiktaşın forma rengi beyaz değildi kırmızı turuncu gibimi ne değişik birşeydi aman neyse yine yaşımız ortaya çıkmasın :A :A :A @MasacRE @xemrexxx @Maskeli Fedai @Sherlock

Ozaman babam her ay bosuna bosuna para vermesin zaten digitürkten maç dısında izledimiz bşi yok :A
Kız başlıktan pompy senaryosu sandım konuyu :F

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,589
Puanı
860
Bein Sportsun ligden çekilmesi demek yabancı sınırının hayırlı olması demek.