Süper Lig İptal Edilebilir: Bein Sport, Türkiye’den Çekiliyor

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Konyaspor başkanı genel kongrede yaptığı konuşmada Bein Sport’un Türkiye’den çekilmeye hazırlandığı ve önümüzdeki günlerde Türk futbolunda krizin yaşanacağını ileri sürdü.

images

Bein Sport’un ligden çekilmesi durumunda kulüplerin yayın gelirleri duracak ve birçok Anadolu kulübü batma tehlikesiyle karşılaşacak. Ancak büyük kulüpler yayın haklarını başka kanallara satarak hayatta kalabilecek.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Eskiden büyük kanallar maç verirdi. O döneme dönseler mi bilemedim:X Reytingler canlanır heycan artık ama maç izlemeyenler olarak sıkıcı geçer o günler:A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Doğru olduğunu sanmıyorum, o kadar yatırım boşa yapılmamıştır, abartıldığı kadar büyük zarar da etmiyorlardır bence. Satılırsa şifresiz kanallarda maç yayınlanma ihtimali olduğunu düşünmüyorum. Doğru olsa bile yerli/yabancı büyük bir şirket yayın haklarını satın alır ve ücretli bir şekilde maçları yayınlamaya devam eder.

• Beğendim
Reactions: MasacRE

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Iptal edecekler Fenerle beşiktaş birlik oldu Galatasaray şantajla tehditle şampiyon oldu diye fenerbahçeliler ve beşiktaşlılar iptal etti herkes fenere destek oluyor o parayla @Çiğdem-
Eskiden büyük kanallar maç verirdi. O döneme dönseler mi bilemedim:X Reytingler canlanır heycan artık ama maç izlemeyenler olarak sıkıcı geçer o günler:A
Galatasaray = Show TV
Beşiktaş = Star TV
Fenerbahçe = FoxTV
Başakşehir = Kanal D

alsın diyorum. :A @xBUGRAx @pompy @xemrexxx @Çiğdem
Ben çocukken babamların açık kanaldan izlediklerini hatırlıyorum hatta Beşiktaşın forma rengi beyaz değildi kırmızı turuncu gibimi ne değişik birşeydi aman neyse yine yaşımız ortaya çıkmasın :A :A :A @MasacRE @xemrexxx @Maskeli Fedai @Sherlock

Ozaman babam her ay bosuna bosuna para vermesin zaten digitürkten maç dısında izledimiz bşi yok :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben çocukken babamların açık kanaldan izlediklerini hatırlıyorum hatta Beşiktaşın forma rengi beyaz değildi kırmızı turuncu gibimi ne değişik birşeydi aman neyse yine yaşımız ortaya çıkmasın :A :A :A @MasacRE @xemrexxx @Maskeli Fedai @Sherlock

Ozaman babam her ay bosuna bosuna para vermesin zaten digitürkten maç dısında izledimiz bşi yok :A
Anlamadiğim şey Bein Sports sadece o mu ayrılacak? Bein media grubu ayrılmayacak mı? @mrt-06 yada haberi açan @Tolstoyevski