Show Roman Havası - Dizi Yorumları

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Dizi ilk bölüm meraktan izlenir sonrası gidişata bağlı.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Bi 30 dakikalık boşluğum vardı baktım ama beni sarmadı. Giriş çok karman çormandı rahatsız etti bu beni.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
@Ahmad bunu acmayaydin eyidi :)
Snn açtığın her dizi tutuyor ama ben bu dizinin tutmasini istemiyorum cennet mahallesini ne hale getirdiler :(

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Buradaki yorumlar pek iyi değil ama bence TNS'de tutabilecek bir dizi. Bakalım nasıl olacak.

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
İzledim bende. İlk başta şunu söyleyeceğim Asla bir Cennet Mahallesi değil, olamaz. Günay çok iyiydi bence. Onun haricinde kötü değildi. Sitcom dizileri sitcom dekorları olmadan doğal çekilmeli dizinin genel havasında yapmacıklık var. Kerem tek kelimeyle Berbat. Petek iyi değil kötü de değil. Genel olarak fena değildi.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Beş dakika izledim uykum geldi berbat ötesi samimiyeten uzak oyunculuk ama @semre kesin bayılmıştır)))

semre

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
491
Puanı
184
Yok çekinme soyle bayilmisindir))))) ah Neriman bir diziyi kötü olsada burds hiç bir şey yok
Ben her onume gelen diziye bayilmam bunda bilmis olasin 15 alsa bile bir dizi bayilmam ah nerimanada bayilmadim hayatdimda en cok sevdigim severek izledigim dizi PIS YEDILI oldu hic bir dizi pis yedili olamaz

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Ben her onume gelen diziye bayilmam bunda bilmis olasin 15 alsa bile bir dizi bayilmam ah nerimanada bayilmadim hayatdimda en cok sevdigim severek izledigim dizi PIS YEDILI oldu hic bir dizi pis yedili olamaz
Tamam anlaşıldı senle dizi konuşulmaz))))

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Pis yedili ilk sezonu iyiydi sonra ki sezonlarinı nasıl izledin? Çok kötüydü :D

semre

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
491
Puanı
184
Pis yedili ilk sezonu iyiydi sonra ki sezonlarinı nasıl izledin? Çok kötüydü :D
ahahahahah Ilk sezonu kadar izlenmedi dogru ama yinede ilk 3 de yerini buldu carsamba sen daha iyi bakda kuzey guney nerdeydi pis yedili nerdeydi

Tamam anlaşıldı senle dizi konuşulmaz))))
evet ben gercekten dizi izlemem dizi izleycisi dilim sevmem yani yilanlarin ocu bile ara sira barakim keyfime duserse yani ben program severim yarisma izlerim bu tarz benim o ses turkiye guldur guldur her sey dahil kacirmadiklarim

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
ahahahahah Ilk sezonu kadar izlenmedi dogru ama yinede ilk 3 de yerini buldu carsamba sen daha iyi bakda kuzey guney nerdeydi pis yedili nerdeydi

evet ben gercekten dizi izlemem dizi izleycisi dilim sevmem yani yilanlarin ocu bile ara sira barakim keyfime duserse yani ben program severim yarisma izlerim bu tarz benim o ses turkiye guldur guldur her sey dahil kacirmadiklarim
Kuzey güney çok kötü değildi ya , show tv Pis yedili ye neler Çektirdi onları hiç konuşuyorsun ? :D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059

Anladık yahuu pis7liyi en iyi dizi demenden belli)))