TV8 Rising Star Türkiye | Genel Sohbet Konusu

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,986
Puanı
1,060
Yilmazda herkesle duet yapiyor. Bukadarida fazla ilk bölumde :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,986
Puanı
1,060
ayy vlla yarışmacılardan daha çok şarkı söyledi adam sanki o yarışıyor :A :A :A
Bide ben bastan sona izlemedim. Kim bilir daha kac kez söyledi. Survivorda sarki söylemeye ac kalmistir. Biraz anliyorum aslinda onu. Yavas yavas azaltir umarim performansini :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,986
Puanı
1,060
Kiz @Çiğdem- yarismanin bugun oldugunu bilmiyordum. Bugunki gözluk hikayesi ne anlatsana ? Aydinlat bizi :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kiz @Çiğdem- yarismanin bugun oldugunu bilmiyordum. Bugunki gözluk hikayesi ne anlatsana ? Aydinlat bizi :)
Bugün yol yorgunuyum diye bakamıyorum ama programa iyi renk katmış. :A
hahah aa bugünde siyahla beyazın önemine deyinmek istemiş :F

ama millet pokemon go reklamı yapıyor sanmıs pokemon morgul diyormuş onu anlatıyordu
:F
X41Bn7.jpg

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
hahah aa bugünde siyahla beyazın önemine deyinmek istemiş :F

ama millet pokemon go reklamı yapıyor sanmıs pokemon morgul diyormuş onu anlatıyordu
:F
X41Bn7.jpg
Dün yer değişikliği yapalım diyorlardı, attığın resme göre yapmışlar yer değişikliği. :A Karı kocayı niye ayırdılar hala anlamadım :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dün yer değişikliği yapalım diyorlardı, attığın resme göre yapmışlar yer değişikliği. :A Karı kocayı niye ayırdılar hala anlamadım :(
onların cilveleşemsinimi izlicez ayoll :F sen yana olsunlar diyorsun emina iremin yanında olduğu halde bile musti ona bakmaktan sahneye bakmıyordu onlarda eminayı en köşeye attılar :A :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,986
Puanı
1,060
Yazik oldu son adama. Seyirciden 56 puan almis. Juri yuzunden elendi.
Bence jurisiz sadece seyircilerden 50 ustu puan alan her yarismaci seyircinin begenisini kazanmis ikinci turu haketmistir

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bu sezon juriler çok uyumlu ve eğlenceliler yılmaz morgul çok renkli gerçekten dünkü programda mustafa sandal hakkında bilinmeyen bir şehir efsanesini açıklıcam mustafanın bile haberi yok bu açıklıcam şeyden dedi musti uyku bile uyuyamamış ne açıklıcak acaba diye bu akşamki programda açıkladı diyorki titanik bir gemi mustafada sandal buymuş açıklıcağı şey tövbe estafurullah :F :F :F
@EFE UYSAL @Bully @Yiğitt @dosimosi @xemrexxx @cookies @Harunnn60

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
bu sezon juriler çok uyumlu ve eğlenceliler yılmaz morgul çok renkli gerçekten dünkü programda mustafa sandal hakkında bilinmeyen bir şehir efsanesini açıklıcam mustafanın bile haberi yok bu açıklıcam şeyden dedi musti uyku bile uyuyamamış ne açıklıcak acaba diye bu akşamki programda açıkladı diyorki titanik bir gemi mustafada sandal buymuş açıklıcağı şey tövbe estafurullah :F :F :F
Hahaha yok artık bu espriyi mi yaptı gerçekten, alem bu adam. :F

Morgül olmasa program sıkıcı olur, renk katan isim o. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hahaha yok artık bu espriyi mi yaptı gerçekten, alem bu adam. :F

Morgül olmasa program sıkıcı olur, renk katan isim o. :A
hhah dünden beridir kimsenin bilmediği birşeyi anlatıcam mustafa seni bitiricem diyor senin bile haberin yok diyor gece 3 te uyudum sabah 6 ta uyandım ne açıklıcak diye onu düşündüm diyor adamı korkutmuş :A titanikle mustinin farkını açıklıyormuş biri gemi biri sandalmış sonrada hastasıyız dede diye bağırmaya başladı hahahah
:F :F :F

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Akraba olmuslar bu arada Musti ve Morgül :A :A @Yiğitt