TV8 Rising Star Türkiye | Genel Sohbet Konusu

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İrem sempatik bence Demet'le kıyaslaman üzdü. :D
daha geçen haftaya kadar bende övüyordum bu kadını ama 40 dakıka oldu sanırım rising star başladı bu ne iticiliktir bende şaşırdım gerçi iremi hiç programda izlememiştim onuda kaybedecez anlaşılan davranısları hoşuma gitmedi :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sıkıldım kapattım:( geçen senekinden hiç farkı yok. Acun canlı yayın yapmasın yani. Onun montajlı yarişmaları tutuyor:F 3r alirsa ne ala?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sıkıldım kapattım:( geçen senekinden hiç farkı yok. Acun canlı yayın yapmasın yani. Onun montajlı yarişmaları tutuyor:F 3r alirsa ne ala?
juriler çok geri planda kalmıyormu bu yarışmada o seste bukadar değil sanırım jurilerin biraz daha ön planda olması lazım musti için bakıyorum ama adam hiç ön plana çıkamıyorki birde iremin karga gibi kahkahası sinir etti akşam akşam :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
juriler çok geri planda kalmıyormu bu yarışmada o seste bukadar değil sanırım jurilerin biraz daha ön planda olması lazım musti için bakıyorum ama adam hiç ön plana çıkamıyorki birde iremin karga gibi kahkahası sinir etti akşam akşam :F
Kız sallama İrem'e:F İrem candır da dediğin gibi juriler geri planda kaldiğindan İrem'i keşfedemiyorsun:A
Burda juriler etkin aslında da hiçbirinde espiri yeteneği yok. O ses'te canlı yayınları pek izlenmez çünkü montaj yok ortada:X Acunun montajı tüm dizileri geride bırakır:A

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
O ses de format gereği jüriler yarışıyor burada yarışmacılar doğal olarak geri planda olacak
daha geçen haftaya kadar bende övüyordum bu kadını ama 40 dakıka oldu sanırım rising star başladı bu ne iticiliktir bende şaşırdım gerçi iremi hiç programda izlememiştim onuda kaybedecez anlaşılan davranısları hoşuma gitmedi :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kız sallama İrem'e:F İrem candır da dediğin gibi juriler geri planda kaldiğindan İrem'i keşfedemiyorsun:A
Burda juriler etkin aslında da hiçbirinde espiri yeteneği yok. O ses'te canlı yayınları pek izlenmez çünkü montaj yok ortada:X Acunun montajı tüm dizileri geride bırakır:A
acaip sinir oldum vlla ireme tuhaf tuhaf hareketler emina bir ara bu kadın ne yapıyor diye bir şaşkınlıkla baktı :F :F :F

demetler handeler gülşenler bunlarda kafayı 2-3 albümden sonra tamamen şöhreti yakalayınca sıyırmışlardı iremde yavas yavas kafayı sıyırmaya başlamış :F

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Fazla coşkulu biri ama itici asla değil zamanla seversin. :D :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
acaip sinir oldum vlla ireme tuhaf tuhaf hareketler emina bir ara bu kadın ne yapıyor diye bir şaşkınlıkla baktı :F :F :F

demetler handeler gülşenler bunlarda kafayı 2-3 albümden sonra tamamen şöfreti yakalayınca sıyırmışlardı iremde yavas yavas kafayı sıyırmaya başlamış :F
Sende söhret sarhoşu ol sen de şımarırsın:A Emina'nın turkçesi zayıf sanırım. Yılmaz türkü söyleyen cocugu nasıl seçtiğini mi ne anlatıyoru. Eminaya iltifat etti, mustafa guzeldi dedi emina anlamaya çalişiyordu.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061
ayy irem dericiden soğudum vlla @Yiğitt @Billy Kane @Bully :F :F :F

bu kadın bukdar iticimiydi yaaa yeni demet akalın hayırlı olsun garip garip konuşmalar birde gagagaga gagag karga gibi sinir bozucu bir kahkahası var 3 yıla kalmaz demet olur bu kadından :F :F :F
Daha şimdi açtım da reklama girmiş. :D

Mustafa ve eşi napiyor. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şimdi açtım da Yılmaz Morgül şarkı soylüyor. Adam kendini göstermeye gelmis, iyi prim yapar bu adam. :A

Çok güzelmiş Mustafa'nin karısı. Acun aralarına niye İrem Dericiyi koymuş. :F
hahahah kadın juriler yan yana oturuyor erkekler kenarlarda geçen yılda öyleydi :F

senin adamın :A :A :A
bb1pE8.jpg

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061
hahahah kadın juriler yan yana oturuyor erkekler kenarlarda geçen yılda öyleydi :F

bb1pE8.jpg
Az önce Morgül, senin emineye sen bizim eminem ol dedi. Gelinimizsin dedi. Sonra "Emineee" diye bir bağırış kopardı. :F Bu adamın taktığı gözlük ne la? :F

Emine çok güzelmiş. :bhr:

bb1pE8.jpg
Az önce Morgül, senin emineye sen bizim eminem ol dedi. Gelinimizsin dedi. Sonra "Emineee" diye bir bağırış kopardı. :F Bu adamın taktığı gözlük ne la? :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

aaa şey arılar yok oluyormuş bu olaya duyarlılık göstermek için takıyormuş o arı petekli gözlükleri
:F :F :F

aaa yılmaz rizeliymiş ayoll hemşerim çıktı adam bilmiyordum :F :F :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,163
Puanı
1,060
Suan izliyorum bende. Cok gereksiz uzatilan konusmalar var. Pek sarmadi beni.
Yulmaz morgul renk katmamis bence.
Canli olmamaliydi. Montajla gereksiz yerler silinirdi.
Karadenizliler nasil 92 aldi anlamadim. Yarismanin formatini unuttum. Bu usaklar bir dahakinden 92 gecmesi gerekiyor galiba. Is zor eger böyleydiyse

aaa şey arılar yok oluyormuş bu olaya duyarlılık göstermek için takıyormuş o arı petekli gözlükleri
:F :F :F

aaa yılmaz rizeliymiş ayoll hemşerim çıktı adam bilmiyordum :F :F :F
Yilmazimiz pekte dusunceliymis. Gözluk icin verdigin önemli bilgi icin tesekkurler :)

Adamin kolundaki dövmesi eminanin kararini etkilemis.
Bu iyiymis

Niye hep pop ya :(

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,163
Puanı
1,060
Fulyada tam fantezi arabesk tarzi var
Hadi sil kulaklarimin pasini
Söyle annemi :)