Reynmen’in ‘Ela’sından Yeni Rekor!

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Bu kötü klibiyle bile bu şarkı konudakinden daha iyi emin ol. :A Mero'nun alman şarkılarını tercih ediyorum, bunu değil. :A
Belli oluyor yaptığın müzik listenden. :A @Çiğdem hem oylamayı yaparsın hem de listesine bir göz gezdirirsin. :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: kerem and Çiğdem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Youtuberlara karşı duyulan bu önyargıdan bıktım artık. :A Enes Batur dışındıkilerle sorunum yok :A
İlk cümlen ve 2. cümlen arasındaki 7 farkı bul. :A @Çiğdem

Youtuber'lara karşı bir önyargım yok ama Yotuber'lar da kendi işini yapsın. Müzik sektörünün kalitesini düşürmeye hakları yok. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy and Çiğdem

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
@dreamy o liste bu liste demişin ama hani nerde rakamlar :A:A Neye göre birinci mesela? Spotify'da ben baktiğimda ilk gün 100bin filandı :F

Nolur internet devlet kontroluyle verilsin:( Kücücük zihinler nasıl zehirleniyor:(
100 bin mi sen yanlış görmüşsündür sanki en az 1 milyon vardı. :D Neyse artık buna da artık hile hurda demezsin herhalde :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Youtuberlara karşı duyulan bu önyargıdan bıktım artık. :A Enes Batur dışındıkilerle sorunum yok :A
İlk cümlen ve 2. cümlen arasındaki 7 farkı bul. :A @Çiğdem

Youtuber'lara karşı bir önyargım yok ama Yotuber'lar da kendi işini yapsın. Müzik sektörünün kalitesini düşürmeye hakları yok. :A
Ben youtuberlerin ünlü seviyesine gelmesine karşıyım ünlülerle ünsüzlerin o çizgizini sildiler herkes ünlü olmaya basladı çivide orada çıkmaya basladıya zaten :A :A :A

Hele bugün şunu yaptım diyor çoğu videolar öyle ve ünlü sınıfına koyuluyor o çizgiyi tekrar çizmek lazım :A :A :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: dreamy and kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Ben youtuberlerin ünlü seviyesine gelmesine karşıyım ünlülerle ünsüzlerin o çizgizini sildiler herkes ünlü olmaya basladı çivide orada çıkmaya basladıya zaten :A :A :A

Hele bugün şunu yaptım diyor çoğu videolar öyle ve ünlü sınıfına koyuluyor o çizgiyi tekrar çizmek lazım :A :A :A
Bu cümlene katılıyorum işte, Youtuber'ların gereksiz egosu niye anlamadım? Halk prim vermese böyle şeyler olmayacak zaten. Yotube silinsin en iyisi. :A

• Harika
Reactions: Çiğdem

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710

Ya aslında benim de aktif olarak izlediğim hiç Youtuber yok şu anda. Önceden Orkun’u falan izliyordum. :A Onun da albümü çıktı ama pek sarmadı :F

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu cümlene katılıyorum işte, Youtuber'ların gereksiz egosu niye anlamadım? Halk prim vermese böyle şeyler olmayacak zaten. Yotube silinsin en iyisi. :A
Sizin televizyonda altın kelebekte ödül almakla işiniz ne :F @dreamy

Bir sınır çizilmeli artık rtük herşeye el atıyorda ben olsam youtuberleri tek tek kaldırırım evet ama televizyona çağırıp ödül veriyorlar :F

• Harika
Reactions: kerem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ya aslında benim de aktif olarak izlediğim hiç Youtuber yok şu anda. Önceden Orkun’u falan izliyordum. :A Onun da albümü çıktı ama pek sarmadı :F
Şu Enes Batırmudur nedir ne haltsa artık herşeyin başı o :A @kerem

Birisi vursun diyemiyorum da birisi kaçırsada dahada getirmese :F

• Güldürdün
Reactions: kerem and dreamy

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Sizin televizyonda altın kelebekte ödül almakla işiniz ne :F @dreamy

Bir sınır çizilmeli artık rtük herşeye el atıyorda ben olsam youtuberleri tek tek kaldırırım evet ama televizyona çağırıp ödül veriyorlar :F
Rtük gitsin anca şortlu küçük çocuklar çıkardı diye onlara ceza versin. :A

Bence Youtuber'lar TV'ye çıkmamalı. Adı üstünde "Youtuber" TV'de ne işi var bunların? :F

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Rtük gitsin anca şortlu küçük çocuklar çıkardı diye onlara oy versin. :A

Bence Youtuber'lar TV'ye çıkmamalı. Adı üstünde "Youtuber" TV'de ne işi var bunların? :F
Orası en gıcık olan kısmı zaten :F Ünlü sınıfına koymucaksın olay kapanacak :A :A :A