Revenge-İntikam Dizisine Yakından Bakış

B

ByaLi38

İntikam tv2'de başlasın nasıl olsa berencilerde var vadiciler gibi bakalım nasıl başarı elde edecekler TAKAS KARDEŞİM NE DİYORSUN BU DURUMA KVP BAŞARISINI ELDE EDEBİLİRMİ :D

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,847
Puanı
1,061
İntikam tv2'de başlasın nasıl olsa berencilerde var vadiciler gibi bakalım nasıl başarı elde edecekler TAKAS KARDEŞİM NE DİYORSUN BU DURUMA KVP BAŞARISINI ELDE EDEBİLİRMİ :D

kvp ttt (tv2) de başlamadı yanlız yanlış karşılaştırma olur büyük kanalda parlayıp gitti oraya

B

ByaLi38

Tamam KanalD'de başlasın 1 Sene Sonra Tv2'ye transfer olsun Sevilsin tutulsun onada tamam tv2 zaten tamamen doğanın

Beren farktörü var nasılsa Geçsin tv2ye ozaman bide öyle izlensin benim maksadım kurtlar vadisi tnt'deyken bile zirveyi oynadı 3veya 4 kez 1.oldu. Hiç Bişeyi eleştirmiyorum berenide ama kvp kalitesiz ve gereksiz görmeleri zoruma gidiyor açıkcası açık ve net söylüyorum sevmiyor alobilirsin ama kvp 10.yılında bile reytinglerini artırıyorsa dizinin gücünü gösterir ama hala çekemeyen arkadaşlara sesleniyorum beren sevilsin izlensin kaliteli bi iş olursa bende izleyebilirim ama bu zamana kadar emek harcayıp duygusal olaylarından giriyor. başarılıda oluyor. ama polatın mematinin baştan sona 10.yıl emek verip fenomen oluyorsa bu dizinin kalitesini gösterir. KVPde oynamayan oyuncu kaldımı allah aşkına. SEVMİYORSAN ELEŞTİRME BOŞ YERE

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,847
Puanı
1,061
reytingle kaliteyi aynı şey olarak görmediğim için tartışmaya girmicem

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Tamam anladık arkadaşım Kanal D'cisin. Kanal D'nin tüm dizileri uçar. Diğer dizilerin hepsi kötü. :p

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
berenin her hangi bi dizisi tv2 de yayınlansa 2 reyting alamaz diyorum.