'Rekabet' Hangi Kanalda Ekrana Gelecek?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images

Ay Yapım'ın yeni dizisi 'Rekabet' hangi kanalda ekrana gelecek?

Yönetmen koltuğunda Ali Bilgin'in oturacağı, senaryosunu Sema Ergenekon'un kaleme alacağı ve adı 'Rekabet' olarak duyurulan yeni dizi için başarılı oyuncu Pınar Deniz'in imza attığı, Kaan Urgancıoğlu ile de prensipte anlaşıldığı öğrenidi.

İş hayatının kıyasıya rekabetinin etrafında tutkulu bir aşkı anlatacak olan dizi için Kanal D ile görüşmelerin devam ettiği öğrenilirken bu sezon mu yoksa Eylül sezonunda mı çekileceği ise henüz belirsiz.

Hazırlık çalışmaları devam eden 'Rekabet' yakında!

Kaynak: Birsen Altuntaş

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
En temizinden eylülde başlasınlar bu sezon ortalık çok dolu,
pazartesi malum, salı ve çarşamba malum zaten kanalın da dizileri var.

Perşembe denenir bu dizi için, şu an perşembe de çok güçlü, belki sezon sonu MD ve BZÇ biterse işte o zaman bu dizi eylülde iş yapar...

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Tam Star'lık dizi ya Kanal D'de harcanmasın. :A Bir de bu sezon çekmesinler çok fazla dizi var. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ay Yapım & Kanal D birlikteliğini özlemiştik, sonunda sonunda. :Z

Bence Eylül sezonunda ekranlara gelsin, bu sezon dizi harcansın istemem açıkçası... Büyük merakla bekliyorum diziyi.

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
En temizinden eylülde başlasınlar bu sezon ortalık çok dolu,
pazartesi malum, salı ve çarşamba malum zaten kanalın da dizileri var.

Perşembe denenir bu dizi için, şu an perşembe de çok güçlü, belki sezon sonu MD ve BZÇ biterse işte o zaman bu dizi eylülde iş yapar...
Senaryo iyi hazırlanırsa hangi gün olursa izlenir diyeceğim ama yeni sezona kalırsa cidden yaratacağı etki daha büyük olur. Yeni sezona kalırsa Pazartesi - Perşembe iyidir. :A

• Beğendim
Reactions: offensive

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Alev Alev tuttu. Çarpışma da yurtdışında başarılı oldu. bir tek Zemheri tutmadı. :A
İki dizide o kadroya rağmen Show TV'nin hatası yüzüne tutmadı.

Zemheri hazır Pazar günü boşken o güne koysalardı rahat sezonu çıkarırdı. Çarpışma da Çukur ve İçerde hatrına devam etmiştir o kadar. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Alev Alev daha yeni iş ondan saymadım. Zemheri tutmadı. Çarpışma da tutmadı. Ezel dizisi Show'da başladı sonra kanal değiştirdi zaten. Dijitalde çok iyi iş çıkaran Fİ, Show'da epey kötü gitti. :A
Komik bir yorum. :A Yeni diye saymamak ne :F

Fi çok bile aldı, Kanal D Blu TV'nin dizilerini 2 bölümde kaldırdı. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Alev Alev daha yeni iş ondan saymadım. Zemheri tutmadı. Çarpışma da tutmadı. Ezel dizisi Show'da başladı sonra kanal değiştirdi zaten. Dijitalde çok iyi iş çıkaran Fİ, Show'da epey kötü gitti. :A
Yeni meni en azından Çukurova ve MD karşısında tutunabiliyor. :A Dudaktan Kalbe de Show'daydı o da sayılabilir. :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Show'da olmalı bence. Kanal D hoş son zamanlarda çizgisini biraz değistirmeye çalışsa da Show TV'ye Ay Yapım dizileri yakışıyor. Kanal en azından diğer kanallar klişe ve birbirinin aynı işler yaparken hep farklı şeyler deniyor ve dikkat ediyorum gerçekten çoğu dizisinde kalite standardı yüksek. Kanal D bana nedense ucuz ve içi boş dramaların kanalı gibi geliyor hep, nerde bir trajedi varsa onun dizisini yaptılar zamanında. Roman uyarlaması falan hep hazıra konmak zaten benim nezdimde, onları çıkarınca da yaratıcı işleri bir elin parmağını geçmez... Fox ve Show farklı şeyleri daha çok deniyor son zamanlarda...
Çukur, Arıza, Ramo gerçekten o kadar farklı ve kaliteli diziler ki, hiç birbirine benzemiyorlar. Daha önce hiç böyle mafya dizileri görmemiştik.
Karadeniz şivesiyle güldürmeye çalışan Kuzey Yıldızı zaten komediye yeni bir soluk getirmiş dizi.
Keza Alev Alev'de çok orijinal bir iş. Bıkmıştık uyarlama dizilerden, böyle orijinal dizilere ihtiyacımız var.
Bir de Şeref Sözü mü ne vardı. O kadar farklı ve güzel bir diziydi ki halk değerini bilemedi. :(

• Beğendim
Reactions: Doğan

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Geçmiş olsun şimdiden. :A Kanal D ve Ay Yapım yıllar sonra yeniden çalışacak demek. :A Bence Star’da olmalıydı. :A

Bu dizi hukuk dünyasını anlatacak diye heyecanla bekliyorum. Sema Ergenekon Kasım-Aralık gibi başlar diyordu ama daha ortada hiçbir şey yok.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Benim anlamadığım aşk temalı dizilerin binbir türlüsü yapılıyor orijinal deniyor da "mafya" dizileri niye tekleştiriliyor?

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bu dizi bana göre tam Show veya Star'lık bir diziydi. Bu sezon zaten sanırım Kanal D'nin tek pazartesi boşu var, pazartesi de bu tutmaz.