'Rekabet' Hangi Kanalda Ekrana Gelecek?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,130
Puanı
1,060
Rahat derken? Çukur ve İçerde dışında hangi dizileri tuttu? :A

Alev Alevi diziden saymıyormusunuz yiğit beyyy :A
------

Alev Alev daha yeni iş ondan saymadım. Zemheri tutmadı. Çarpışma da tutmadı. Ezel dizisi Show'da başladı sonra kanal değiştirdi zaten. Dijitalde çok iyi iş çıkaran Fİ, Show'da epey kötü gitti. :A

Yeni iş ama sonuçta tuttu ve izleniyor değilmi ne demek saymıyorum ya saymak zorundasın:A

• Olmamış
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Komik bir yorum. :A Yeni diye saymamak ne :F

Fi çok bile aldı, Kanal D Blu TV'nin dizilerini 2 bölümde kaldırdı. :A
Sezon sonunu götüremeyip Zemheri, Çarpışma gibi tek sezonluk kalırsa tuttu diyemem ki yine. Ondan saymadım, tutsun devamı gelirse gururla sayarım desteklediğim bir iş. :A

Masum dizisi ful yayınlandı, Dudullu kaldırılmıştı sadece. :A

• Olmamış
Reactions: Angelica

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Yeni sezonda Pazartesi-Kanal D de olabilir,zaten Çukur da final yapıyor Ay Yapım pazartesiyi Rekabet ile doldurur,yani yeni gelişmelerle en mantıklı bana Pazartesi-Kanal D geliyor.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,130
Puanı
1,060
Daha sezon sonunu görüp sesini getirsin de sonra tuttu deriz. Zemheri, Çarpışma da tek sezonluk kaldı. :A

:A saçmalama yahu yok dizi bitsin de tutsun diyelim saçmalama ya
------

Sezon sonunu götüremeyip Zemheri, Çarpışma gibi tek sezonluk kalırsa tuttu diyemem ki yine. Ondan saymadım, tutsun devamı gelirse gururla sayarım desteklediğim bir iş. :A

Masum dizisi ful yayınlandı, Dudullu kaldırılmıştı sadece. :A

Göreceksin tek sezonluk kalmayacak devam edecek ayrıca tek sezonluk diye tutmamış mı oluyor harbi saçmalıyosun ya :A

• Olmamış
Reactions: Yiğitt

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,130
Puanı
1,060
Dizi bitsin de tutsun diye bir şey demedim yalnız, cümlelerimi neden sürekli çarpıtarak ya da içinden cımbızlayarak yazıyorsun anlamıyorumç :A

:F Dedin demedim bende birşeyi çarpıtmıyorum sezon sonu görsün tutsun derim diyosun gayet iyi giden bir dizi için bende dalga amaçlı yok öyle diyelim istersen dedim onudam anlamadın yiğit

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yeni sezonda Pazartesi-Kanal D de olabilir,zaten Çukur da final yapıyor Ay Yapım pazartesiyi Rekabet ile doldurur,yani yeni gelişmelerle en mantıklı bana Pazartesi-Kanal D geliyor.
Kanal D'de olursa bana da Pazartesi olur gibi geliyor ama bence kaç sezondur Show TV'de Pazartesi gününe damga vuruyor. Ay Yapım bıraksa Show TV bırakmaz. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,324
Puanı
860
Pazartesi olsun hazır çukur da final yapacakmış KanalD pazartesine koysun uygun bence umarım aptal KanalD deli şeyi gibi perşembeyi denemeye kalkmaz. :( Malum Yeni Hayat, Babam çok Değişti yi harcadı harcıyor. :(
images

Ay Yapım'ın yeni dizisi 'Rekabet' hangi kanalda ekrana gelecek?

Yönetmen koltuğunda Ali Bilgin'in oturacağı, senaryosunu Sema Ergenekon'un kaleme alacağı ve adı 'Rekabet' olarak duyurulan yeni dizi için başarılı oyuncu Pınar Deniz'in imza attığı, Kaan Urgancıoğlu ile de prensipte anlaşıldığı öğrenidi.

İş hayatının kıyasıya rekabetinin etrafında tutkulu bir aşkı anlatacak olan dizi için Kanal D ile görüşmelerin devam ettiği öğrenilirken bu sezon mu yoksa Eylül sezonunda mı çekileceği ise henüz belirsiz.

Hazırlık çalışmaları devam eden 'Rekabet' yakında!

Kaynak: Birsen Altuntaş
Bildirim gelmedi bana :(
En temizinden eylülde başlasınlar bu sezon ortalık çok dolu,
pazartesi malum, salı ve çarşamba malum zaten kanalın da dizileri var.

Perşembe denenir bu dizi için, şu an perşembe de çok güçlü, belki sezon sonu MD ve BZÇ biterse işte o zaman bu dizi eylülde iş yapar...
Bence de Eylül en uygunu yada sezon sonu.
Final bölümüyle Pazar 03:30'da Kanal D'de!
Abartma. :A
Bence de. Bana da mantıklı geldi.
Kanal D'de olursa bana da Pazartesi olur gibi geliyor ama bence kaç sezondur Show TV'de Pazartesi gününe damga vuruyor. Ay Yapım bıraksa Show TV bırakmaz. :A
KanalD olsun Pazartesi olsun.
Aman aman FOX biraz dinlensin boşversin. :F
Aynen ya :F

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
kanald ve ay yapımın arası açıkmış.eskidende cesur yürek vardı aksiyonlu dizi...show tv tuturdu aksiyonlu dizi atvde yapmaya başladı maraşlı akıncı..ezelde atvye geçerken harelde reytıng sşistemı hılecıydı sanırım