FOX Red Band Society 1. Sezon Yorumları

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1x2

İlk bölüme göre daha fazla dram izledik. Ama bölüm yine de çok iyiydi.

Şunu anladım ki hastanede geçen dizileri gerçekten daha çok seviyorum. :F

Bölüm yorumum:
Jordi'ye bu bölüm çok üzüldüm. Bacağı kesilmedi diye sevindi ama Leo için üzüldü. Tüm gün onu bekledi. Ve en sonunda gerçekle karşılaştı.

Leo'ya da çok üzüldüm. Ama bacağının olmamasından dolayı kızdan utanması daha da üzücüydü... Yine de Dash ve hemşire yardım etti ona.

Kara'nın ilk bölümdeki gibi etkili, komik sözleri yoktu bu bölüm. Annelerinin etkisi büyük tabi...

Emma zeki bir kız gerçekten, en sevdiğim karakterlerden biri. Hemşire Jackson onun kilo almış numarasını anladı hemen. Ve genç hemşireyle olan çekişmeleri de güzeldi. :D

Charlie'nin dış sesi çok hoş oluyor. :D

Bölümün repliği de Kara'nın annesinden geldi. :D Şu 48 saat doğum sancısı çektim repliği çok iyiydi. :D

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x3

Çok güzel bölümdü hızlı tempolu ve eğlenceliydi. :)

Entrikanın dibi artık ! Hastanede dönen entrikanın haddi hesabı yok. Jordi'nin flashbackle izlediğimiz hikayesi çok güzeldi. :)

Bu bölümde yeni müzikler vardı çok beğendim. :)

Doktor'u, Game of Thrones dizisindeki Petyr Baelish'e benzeten tek benmiyim? :)

Hemşire, doktora sarı kıravatınızı ameliyatlarda, kareli papyonunuzu akrabalarınız sizi ziyarete geldiğinde ve mavi kravatınızıda seks yaptığınızda takıyorsunuz der. :)

Doktorun seks yaptığı kadın Jord'nin öldü dediği annesi çıkar. :eek: :)

Kara bebeeem dediği çocukla hastanede halvet olur. :)

Leo'un Jordi'yı sebepsiz kıskançlıkları daha sayayım mı? Bu kadar yeter. :)

Önceki bölümden daha iyiydi. 8.5/10 aldı benden. :)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Nihayet izleyebildim bölümü. :Z

1x3

Bu bölümü çok ama çok beğendim. Her karakter gittikçe açılıyor. Leo, Emma ve Jordi'yi kıskanıyor. Dash da Leo ve Jordi'nin dostluğunu kıskandı ve Leo'yu kışkırttı resmen. :D

Jordi'nin annesi yaşıyor ve ortaya çıkan annesi de doktorun birlikte olduğu kişi. :D

Hemşire Jackson Kara'nın isteğini kabul etti ama Kara çok yanlış yaptı. :F

Son olarak Hemşire Britanny'nin doktora karşı söylediği mavi kravatınızı takmışsınız bunu takınca seks yaptığınız anlamına geliyor lafı süperdi. :D

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x4

Bölüm baya sıkıcıydı, hatta diziyi bırakmayı düşündürecek kadar sıkıldım. :(

Leo'nun mezuniyet partisinde mikrofonu alıp Kara için söylediği hayatım boyunca tanışdığım en büyük kaltak sözü güldürdü. :)

Jordi'nin çok kötü durumdayken Eva tarafından terkedilmesi ise koydu. :(

6/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x4

@sürgünüm'e katılmıyorum bence ilk bölümden sonraki en iyi bölüm bile olabilir. imdb'de de en yüksek puan alan bölüm olmuş. :)

Jordi'nin annesi için olumlu düşünceler beslemeye başlamışken bir anda bırakması hiç hoş olmadı. :(

Emma sanırım şu an izlediğim dizilerdeki en sevdiğim ergen kız. :D

Hemşire de bölümün yıldızlarındandı. Evet çok iyi oynayamıyor zaten ilk oyunculuk deneyimiymiş ama bence geleceği parlak. :) Yalnız birine benzetiyorum ama kime benzettiğimi bulamıyorum. :):)

Leo'nun Kara çıkışı güzeldi.

Seviyorum diziyi, belki reytingleri kötü yayından kalkacak ama olsun 13 bölüm iyi bir dizi izlememiz yanımıza kar kalır. :):)

8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x4

@sürgünüm'e katılmıyorum bence ilk bölümden sonraki en iyi bölüm bile olabilir. imdb'de de en yüksek puan alan bölüm olmuş. :)

Jordi'nin annesi için olumlu düşünceler beslemeye başlamışken bir anda bırakması hiç hoş olmadı. :(

Emma sanırım şu an izlediğim dizilerdeki en sevdiğim ergen kız. :D

Hemşire de bölümün yıldızlarındandı. Evet çok iyi oynayamıyor zaten ilk oyunculuk deneyimiymiş ama bence geleceği parlak. :) Yalnız birine benzetiyorum ama kime benzettiğimi bulamıyorum. :):)

Leo'nun Kara çıkışı güzeldi.

Seviyorum diziyi, belki reytingleri kötü yayından kalkacak ama olsun 13 bölüm iyi bir dizi izlememiz yanımıza kar kalır. :):)

8/10
Hemşire Yeliz Şar'a benziyor olabilir mi? :)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1x4
Çok beğendim bu bölümü. Gayet iyi bir bölüm olmuş.

Kara'ya ne kadar sinir olduğumu anlatamam. Kendini çok üstün görüyor. Leo'yu öpmesi şaşırtıcıydı.

Emma dizideki en sevdiğim karakterlerden. Partide gayet güzel olmuştu. :)

Jordi'yle annesinin arası düzelecek diye umarken, annesinin yine çekip gitmesi çok kötü oldu. Ve bu konuda da Jackson yanılmadı.

Britanny bu bölümde gözüme ayrı bir güzel göründü. :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x5

Önceki bölümler kadar beğenmedim bu bölümü, yer yer sıkıldım ama olur arada böyle bölümler de, diziyi sevmemize engel değil. :):)

Komadaki çocuğa odaklandık bu bölüm, meğer babası ile annesi arasında da sorunlar varmış.

En sonda hemşirenin ne amaçla o işi yaptığını anlamadım. Daha uzun süre kalmasını mı sağlayacak acaba iyileşti düşüncesi verip?

Aşk üçgeni kurma çalışmaları pek hoşuma gitmese de en azından diziye bir hareketlilik katacak gibi.

Grafitiye hep beraber baktıkları sahne güzeldi. :)

7/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x5

Bu sezonu tamamlamaya karar verdim sırf meraktan bakalım Leo / Emma / Jordi üçgeninde neler olacak? :)

Hemşire Jackson sözünü tutmak için başkasının kanına Charlie'nin ismini etiketledi.

Charlie'ye kamyon tarafından vuruldu zaman emniyet kemerini çıkarmış. Annesi bunun için babasını suçluyor ve her nasılsa bu oldukça basit bir yanlış anlama hala çözülmüş değil. Charlie'nin annesi babasının ziyaretini engellemek için yasaklama emri koydurmuş ve babası yasaklama kararına rağmen onu görmeye geliyor.

Gerçek hayatta olduğu gibi para, bir sorun, aslında, Charlie'nin günlük bakımı için ödeme sıkıntısı olduğundan uzun vadeli bir bakım kurumuna yerleşecek.

Dash grafiti sanatçısıymış, Kara ile biribirlerine yardım ettiler ve hastane karşısındaki bir binada yeteneğini gösterdi. İkisininde nakil beklediğini belirtelim. Her iki karakter artık çok daha ilginç. :)

Son olarak Leo / Emma / Jordi üçgeninde kavga yakın gibi sanki. :)

6/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x3. Bölüm
,
izleyeli epey oldu, bugün @OzaN bahsedince yorum yapmadın diye bende jeton anca düştü :) ayrıntılar aklıma gelmesede hatırladığım kadarıyla yorumlayayım

kara nın, hemşire jacksondan arkadaş izni alınca yatağa oğlan atması güzel sahneydi, o sahne aklımda net kalmış :)
birde hemşire brittany bişey yapmasada hep aklımda:) doktorun gravat renginden doktorun sex yaptığını çözmüştü :) brittany, jacksonın kendisine kötü kötü baktığını anlayıncada - ''sen dememişmiydin bir hemşire doktorun içini dışını bilmeli'' diyerek cevap vermişti ,güzel sahneydi :)
diziye yeni katılan jordinin öldü dediği annesi güzeldi bayağı
leonun emmayı jordiden kıskandığı sahneler öylesine sahnelerdi

1x4. bölüm

eva adlı seksi anne önce oğluna çok düşkünmüş gibi yaptı hatta bu konuda hemşire jacksonla aralarında tartışma yaşandı , hemşire jackson güzel tahminlerde bulunuyor kadının pekde annelik yapacak kapasitede olmadığını çözmüştü, sonunda oynak anne eva oğlunun hasta olup yere düştüğü ilk anda firar etti ..
kara nın okul partisine brittany emma leo birlikte gitti o anlarda kara nın insanların kendisine acımasından rahatsız olduğunu anlayan leo kürsüye çıkıp kara ya kaltak demesi karanın leoyu öpmesi emmanın olanları kıskanması güzel sahnelerdi özellikle düşen sandalyenin ordaki kızlardan birine çarpıp ters çevirdiği anlar hoştu ..:)
emma tam yemek yiyecektiki telefondaki mesajı gördüğünde anoreksik liğin seksapelitesini arttırdığını anladı yemek yemekten vazgeçti :))

dizide charlie adlı komadaki çocuğun her dizi başlangıcındaki konuşmaları etkileyici ben olayların çocuğun üstünde yoğunlaşmasını isterdim ama farklı bir yol izledi.....

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x6

Diziye iki yeni karakter Dr. Erin Grace (Mandy Moore) ve Hunter (Daren Kagasoff) katıldı. Özellikle Hunter ve Kara sahnelerine bayılacaksınız, bu bölümü çok tuttum. :)

Dizi bıraktığımız yerde başladı. Kara'nın aniden kör olması ve alt katta karşılaştığı Hunter'in (kurt adam) onu bir asansörle gebelik koğuşuna göndermesi eğlenceli sahnelerdi. :)

Daha sonra, geçici körlük için kalp pili ameliyatı olmadan önce de Hunter'le karşılaşır ve ona hasta küçük kardeşi hakkında hikayeler anlatır, ama onunda bir hasta olduğu ortaya çıkıyor. :)

Kara'nın karakteri güzel ilerliyor ve Hunter ile olan ilişkisi kesinlikle ilginç olma potansiyeline sahip. :)

Leo ve Jordi bir sınıfta kavga sonrası Emma, Leo'yu seçiyor. :X

Hemşire Jackson, Charlie'ye zaman kazandırmak için labaratuvar sonuçlarını değiştirdiği için uzaklaştırma aldı. :(

Bu arada, Dr.McAndrew, hemşire Brittany ve Dr. Erin Grace arasında potansiyel aşk üçgeni var. :)

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x6 1x7

Uzun bir aradan sonra geri döndüm. Fena değildi bölümler ama açıkçası özellikle 7. bölümde pek çok yerde sıkıldım. Aslında IMDb'de en yüksek puan alan bölüm olmuş. (b)
Galiba dizinin bitecek olması iyi olacak yoksa zordan izleyeceğim bir hale gelebilirmiş benim açımdan. (Tabii devam etme ihtimali de var. :))

Yalnız 7. bölümün sonu süperdi. :)

Charlie sonunda uyanır. :Z

7/10 7/10

@destere @sürgünüm @ozgur2113 @-potterhead- nerelerdesiniz? 10. bölümle dizi kış sezonunu kapattı. Baya da iyiymiş herhalde çok habere rastladım hakkında. Yetişelim biz de arayı uzatmadan. :):)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x6 1x7

Uzun bir aradan sonra geri döndüm. Fena değildi bölümler ama açıkçası özellikle 7. bölümde pek çok yerde sıkıldım. Aslında IMDb'de en yüksek puan alan bölüm olmuş. (b)
Galiba dizinin bitecek olması iyi olacak yoksa zordan izleyeceğim bir hale gelebilirmiş benim açımdan. (Tabii devam etme ihtimali de var. :))

7/10 7/10

@destere @sürgünüm @ozgur2113 @-potterhead- nerelerdesiniz? 10. bölümle dizi kış sezonunu kapattı. Baya da iyiymiş herhalde çok habere rastladım hakkında. Yetişelim biz de arayı uzatmadan. :):)
Sonradan mı etiketledin ileti gelmedi. (b) Araya The Killing girdi, en kısa zamanda devam edeceğim. :)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1x6 1x7

7/10 7/10

Bu hafta sonu bölümleri izleyeceğim. Sınavlardan fırsat bulamadım. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x6 1x7

7/10 7/10

5. bölümü izleyip ara vermiştim yakında bitiririm sezonu :) ama iptal edilme ihtimali yüksek gibi ?

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x7

Bir önceki bölüme göre oldukça sıkıcıydı, uyumamak için kendimi zor tuttum. :X

Hemşire Jackson döndü, Charlie'de komadan çıktı, böylece başka hastaneye transfer olmaktan kurtulmuş oldu. Haydi geçmiş olsun. :)

7/10