FOX Red Band Society 1. Sezon Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01B01 izledim

Dizi hakkında bikaç şeyler yazayım diyorum ama olmuyor:( Sıcak, samimi bi ortamı var ama beni içine çekemedi bi türlü :(

Sadece Kara kızın rolünü sevdim, sevdiğim rollerden bir karakter canlandırıyor:X kötüdür ama bölümün yıldızıdır yine de:X

Dizi tek izlemedim evdekilerle şu saatte zombi gibi oturduk izledik onlarda @destere gibi "böyle hastane mi var?" diye sayıkldılar durdular:F Sanki hastanenin rahatlıgı abartılmıştı:X

Son olarakta 666 p.a'nın Hanry'e dr.luk olmuş gibi :X en azından politikacı olmasından daha gerçekçi durmuştu :X

6.5'tan 7/10 vereceğim "Kara" kız için 2.bölümede bakarım belki ama takip edeceklerim arasında yer almaz gibi :) (2.bölümü bi de cok seviyormusum:F)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
S01B01 izledim

Dizi hakkında bikaç şeyler yazayım diyorum ama olmuyor:( Sıcak, samimi bi ortamı var ama beni içine çekemedi bi türlü :(

Sadece Kara kızın rolünü sevdim, sevdiğim rollerden bir karakter canlandırıyor:X kötüdür ama bölümün yıldızıdır yine de:X

Dizi tek izlemedim evdekilerle şu saatte zombi gibi oturduk izledik onlarda @destere gibi "böyle hastane mi var?" diye sayıkldılar durdular:F Sanki hastanenin rahatlıgı abartılmıştı:X

Son olarakta 666 p.a'nın Hanry'e dr.luk olmuş gibi :X en azından politikacı olmasından daha gerçekçi durmuştu :X

6.5'tan 7/10 vereceğim "Kara" kız için 2.bölümede bakarım belki ama takip edeceklerim arasında yer almaz gibi :) (2.bölümü bi de cok seviyormusum:F)
ilk bölümü atlatan genelde ikinciyi rahat atlatır seni kazandık gibi :)
kara ilk başta bana ukala geldide sona doğru bayağı sempatik buldum bizim hannoşu andırmıyormu sence ?
böyle hastanemi olur ? çoğu kişinin aklına gelen ilk sorudur , öyle hastane olsa evi terkeder gidip orda yaşarız lüks otelden daha rahat :)
emma dan hiç bahsetmemişsin ilk görüşte ray in kızı bridge i hatırlamadınmı ?:)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ilk bölümü atlatan genelde ikinciyi rahat atlatır seni kazandık gibi :)
kara ilk başta bana ukala geldide sona doğru bayağı sempatik buldum bizim hannoşu andırmıyormu sence ?
böyle hastanemi olur ? çoğu kişinin aklına gelen ilk sorudur , öyle hastane olsa evi terkeder gidip orda yaşarız lüks otelden daha rahat :)
emma dan hiç bahsetmemişsin ilk görüşte ray in kızı bridge i hatırlamadınmı ?:)
Kara'nın güzelliğine not veremedim Hanna acık ara kazanır :X
Bridge aklıma bile gelmedi:X
Aynen hastane hoştu sanki greys anotomy'nin hastanesiymiş gibi geldi bana :X

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x1

Kendimde en son Gata'da hastanede 1 yıl yattım o yüzden diziyi kendime yakın buldum. Başlamadan komedi dizisi izleyeceğimi sanıyordum yanılmışım dizinin dram yönü yakaladı beni almamız gereken çok dersler olduğunu gösterdi. Aşka meşke kaymazsa dizinin dram yönü devam ederse izlemeye devam edeceğim, ilk bölüm beğendiğimi söylemeliyim. :)

Hem spoi hemde değil, ilk bölüm karakterleri yakından tanıyalım. :)

Şu amigo kıza (Kara) sinir oldum kimseyi beğenmemişlik tavrı ve ukalalığına.. Ama ne yalan söyleyim o kullanmadığı kalbe ihtiyacı olduğunu öğrenince üzüldüm, belki zamanla değişir arkadaşlarıda nefret ediyormuş kendisinden. :)

Leo kendisiyle barışık bir bacağı yok ama yüzünden gülümseme hiç eksik olmuyor. Gerçek hayatta da bacağı yok galiba, bana öyle geldi.

Hasta bakıcı Brittany çok güzel kız gerçekten, Dash isimli bebenin teki bakir ölmek istemediğini, milli olmayı teklif etti kendisine bizde böyle birşey olsa hasta falan dinlemezler ayakkabıyı geçirirler kafana. :)

Siyahi hemşire, Doktorlar'da ki 'Gestapo' Fikret. Aksiliğide, sevimliliğide aynı. :)

Jordi'nin ayağının kesilecek olması üzüntü veriydi. :(

Emma'yı Ray'in kızı Biridg'e benzettim, aman Allah korusun huyu benzemesin. :)

Dizinin can alıca sahnesi, beni çok etkiledi Leo'nun söyledikleriydi. seni sen yapan parçan değil ruhundur, Ruhunu senden asla kesemezler deyişiydi. :)

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x2

Harika ilk bölümün ardından bence birazcık daha düşük bölümdü ama yine de şu ana kadar sezonun en iyi yeni dizilerinden biri olduğu gerçeğini değiştirmiyor. :)

Yer yer hüzünlendiriyor, yer yer gülümsetiyor. Bu dozda devam etmesi yeterli benim için. :)

Kıdemli hemşire ile çaylak hemşire arasındaki çekişme güzeldi.

Emma'yı ilk bölümde zaten sevmiştim, bu bölümde daha da sevdim, Kara ile atışmaları güzeldi.

Komadaki çocuk dış ses olarak gerçekten başarılı, diziye farklı bir hava katıyor. :)

8/10

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
1x2

Harika ilk bölümün ardından bence birazcık daha düşük bölümdü ama yine de şu ana kadar sezonun en iyi yeni dizilerinden biri olduğu gerçeğini değiştirmiyor. :)

Yer yer hüzünlendiriyor, yer yer gülümsetiyor. Bu dozda devam etmesi yeterli benim için. :)

Kıdemli hemşire ile çaylak hemşire arasındaki çekişme güzeldi.

Emma'yı ilk bölümde zaten sevmiştim, bu bölümde daha da sevdim, Kara ile atışmaları güzeldi.

Komadaki çocuk dış ses olarak gerçekten başarılı, diziye farklı bir hava katıyor. :)

8/10
Altyazı bekliyorum hala ben :F Madam Secretary'nin Türkçe altyazılısı @sürgünüm'ün linklediği sitede bunu da eklemek istiyorum izlemek isteyen olursa diye :F

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu dizinin bile çevirisi çıkmayacaksa işimiz kötü. Dizimag'i kullanmıyordum ama en azından neredeyse her diziyi çeviriyorlardı ve sizler için iyi oluyordu. :(

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x2

Diğer bölümden biraz altta kalsada iyi sayılabilecek bir bölümdü. :)

Leo utandığı için cinsel ilşkiye girmedi galiba.. Kız bacağının olmadığını görünce onu beğenmeyeceğini düşünmüş olmalı. :X

Jordi'ye üzüldüm kimsesi olmaması bir yana bacağına kaybetmeyi göze almışken tümör tüm vücuduna yayılmış onu çok daha zor günler bekliyor. :(

Leo'yu da anlayabiliyorum, Jordi'nin ayağının kesilecek olmasından mutlu olacak değildi tabi. Kendisini yalnız hissettiğinden onu anlayacak aynı acıyı yaşadığı-paylaştığı birisiyle birbirlerine yoldaş olacaklardı. :X

Kara'nın üvey annesi, gerçek annesinden daha duygusal ve cana yakın. Kara ondan nefret ediyor ama o kalbi uyuşsa ona verebilirde ama o zaman o nasıl yaşayacak? (b) Hem bitkisel hayata girmeyen, sağlam bir kişiden kalp nakli oluyormu ki? (b)

Kara'nın annesi 48 saat doğum sancısı çektim bu çocuğun problemli doğacağını biliyordum demesi güldürdü. :)

8/10

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
@-potterhead- 2. bölüm yorumunu göremedik senin. Bu arada malum sitede 3. bölüm altyazısı da çıkmış. (Sanırım senin orada istemen de etkili olmuş. :D)

@sürgünüm @destere
Gecenin bir vakti izlemiştim yorum yapmadan kaldı öyle :D Öğlen 3. bölüm yorumumu okursunuz :) Dizinin izleyenleri yatıp kalkıp bana dua etsin :F Facebook, Twitter ve ayrıca sırf bunun için siteye üye oldum, sosyal medya baskısı önemli :F

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Gecenin bir vakti izlemiştim yorum yapmadan kaldı öyle :D Öğlen 3. bölüm yorumumu okursunuz :) Dizinin izleyenleri yatıp kalkıp bana dua etsin :F Facebook, Twitter ve ayrıca sırf bunun için siteye üye oldum, sosyal medya baskısı önemli :F
Es geçmemeye çalış yorumları, es geçince anlamı olmuyor. :D

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
S01E03
Yine samimi ve duygu dolu bir bölümdü. Bayılıyorum bu diziye!
Bölümün merkezinde Jordi vardı. Annesi için öldü demesi sonra o kadının McAndrew'ın işi pişirdiği kadın oluşu çok güzel işlenmişti :F Jordi ve Annesinin hikayesi flashbacklerle verilmişti. Çok tatlı olmuştu bence.
Kendini savunmak için kibirini kullanan Kara halen gençler arasındaki favorim benim. Nurse Jackson ile atışma sahnelerine doyum olmadı. Ama o son hapı kullanmayacakdın be gülüm.
Dash'in L,eo'yu kıskanmasını sevdim. İkisinin arkadaşlığını seviyorum zaten.
Puanım; 8,3/10
@OzaN @sürgünüm

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1x1
Hastanede geçen dizileri seviyorum. Bundan dolayı diziyi izlemek istedim. :D

İlk bölümü çok beğendim. Daha ilk dakiklarında bağlandım diziye. D

Bölüm yorumum:

Öncelikle dizinin açılışı, karakter tanıtımları iyiydi. Charlie'nin dış sesi güzel olmuş :D Kara, ukala tavırları nedeniyle nefret ettim ama replikleri çok iyiydi. :D Daha sonra, gittikçe sevdim kızı, özellikle pizza isteğini cama yazma sahnesi iyiydi. :D

Hemşire Jackson'ı da çok sevdim. Sert bir mizacının yanında sevecen bir hali vardı.

Dash fırlama bir karakter olmuş. :F Hemşireye bakirim, birlikte olalım demesi komikti baya. :D

Tek tek karakter yazmak uzun olur kısaca diziyi çok sevdim, birazdan 2.bölüme geçeceğim. :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x3

Dizideki ortamı seviyorum öyle senaryoda çok farklı sıradışı şeyler olmasa da kendini keyifle izlettiriyor. :)

Jordi'nin annesi baya gençmiş gerçekten. Kara, kardeşi sanmakta haklı. :):)

Kara, yanlış şeyler yapıyor maalesef. :)

Leo, Emma'nın kıymetini zamanında bilecekmiş. İş işten geçti gibi onun için. :)

8/10

Bu arada şapka hikayesiyle ilgili ve Jordi ile ilgili flashbackler hoştu. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x2. bölüm

ilk bölüme göre dram dozu fazla kaçmış ortalama bir bölümdü

jordinin hikayesine üzüldük arkadaşı leo nun üzüntüden bardaki kıza salça olup sonunu getirememesine daha çok üzüldük :)
emma nın hem keskin zekası hemde duygusal yönü varmış , kara yı ikili anneleriyle barıştırma çabaları güzeldi

kara karakteri ilk bölümde daha ilginç ve komikti bu bölüm sevmedim, biz kızın fırlamalığını seviyorduk işi duygusala bağlaması olmadı

benim favorim güzel saf hemşire britany :)