Diğer Rectify - Dizi Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
4x6. bölüm

muhteşemdi

@sürgünüm gece bitmeden izlemen lazım, bölüm harikaydı efsaneydi

kısaca pek bişey olmadı :) janet la ted daniel in yanına gitti anayla oğul dertleşti daniel annesinin sevgisinden bunaldığını söyledi
teddy bira içmeye devam ediyor
tawneyde moruk amcanın acısını yaşıyor
avukat biraz çırpınıyor davayı tekrar açmak için onun haricinde batı yakasında değişen bişey yok :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
4x6

Spoileri açmadan harikaydı efsaneydi derken aynı diziyi mi izledik diye kuşkulanmaya başlamıştım, niye trollüyörsün. :) @destere

Her zamanki gibi bir bölümdü kısaca.

Teddy'nin balon adamı vurmaya çalışması ile ilgili yorum yapmamışsın, çok şeyi ifade ediyor aslında. :) @destere Onun yerinde olsam ben de vururdum. Teddy o kadar mutsuz iken balon adamın mutluluğu kıskanılmayacak gibi değil. :)

Jon, zenci savcıyı davayı yeniden ele alması konusunda ikna etti gibi. Amantha'yı da alsaydı, en azından kız çakala çukala gönlünü kaptırmaz. Ben de hiç olmasa yakuşuklu adamla birlikte diye kendimi teselli ederim. :)

6/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
4x7

İçim geçmiş izlerken uyumuşum yine. :)

Teddy'nin boşanma sürecindeki adımları beni bile bunalıma sürükledi. Bir tek sen boşanıyorsun sanki bu kadar dramatize etmeye ne gerek var. :)

Zenci savcı şükür davayı yeniden ele aldı. İfadelerden anlaşılacağı üzere olayı Daniel'e kilitlemişler. Bu kadar saf olmayaydı, oh olsun. :)

En güzel sahne; Janet'in Ted'in arkasını ovduğu sahne idi. :)

6.5/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
keşke açmasaydım sayfayı spoiler içine almadığını bilsem açmazdım :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
4x7. Bölüm
güzeldi uyumadan bitirdim :)

ilk 15 dakika daniel in psikiyatriste tecavüze uğradığı sahneyi adım adım anlatışıyla geçti bir 15 dakikada teddy nin dramıyla uğraştık(bu arada tawney sınırsız hemşireler birliğine katılacakmış :) ) kalan sahnelerde savcının soruşturması , janet la ted in banyo keyfiyle geçti..
amantha ile eski arkadaşı jenny buluşması keyifliydi
tabi bölümün en güzel sahnesi chloe ile daniel in dansettikleri yerdi :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
4x8. Bölüm
the final, the son, the end :)

bitmesine üzüldüm
final bölümüde güzeldi
amantha ile daniel in telefon görüşmesi harikaydı
mutlu sonla bitmesi ayrıca harikaydı
gerçi bunca kayıp zaman ve çekilen eziyetleri hiçbişey karşılamaz ama en azından bundan sonra aile mutluluğu yakalar diye umuyoruz :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
4x8 (Final)

İlk yarısı sıkıcı geçse de ikinci yarısı gayet güzeldi.

İş yeri ve evdeki sahneler güzeldi. Özellikle Daniel ile olan telefon görüşme sahnesi. Kapanışta da Daniel’in Chloe ile güzel bir manzara da vedası, dondurucu soğukta iyi geldi.

7/10

Dördüncü sezon geneli itibariyle ise, ilk 3 sezonun gerisinde kaldı.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
4x8 (Final)

İlk yarısı sıkıcı geçse de ikinci yarısı gayet güzeldi.

İş yeri ve evdeki sahneler güzeldi. Özellikle Daniel ile olan telefon görüşme sahnesi. Kapanışta da Daniel’in Chloe ile güzel bir manzara da vedası, dondurucu soğukta iyi geldi.

7/10

Dördüncü sezon geneli itibariyle ise, ilk 3 sezonun gerisinde kaldı.

aslında genel gidişatı hiçbir zmaan bozmadı dizi hiçbir zaman bize aksiyon vaadetmedi yani hep baştan bu yana ilgi çeken yerleri ikili diyaloğlardı :)
yalnız dediğinede katılıyorum son sezon tawney in tanrıyla bütünleşme çabaları falan bozdu işi gidişat değişti :)