Showtime Ray Donovan 4. Sezon Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S04B03

Haftaliğa yetiştim :X Kendime tebriklerimi sunuyorum:clapping:
Mickey sıktı iyice yaa:T: bari sezon sonuna doğru kendini toparlasa. Yine paraları kaptırdı. Kaptirmasının sebebini sonlara doğru tekrar geri alacağı içindir diyip fazla uzatmadan torununu sevdiği halini aklıma getiriyorum ve gönlümü fethediyor dedimiz:X Yıldızların arasında bir yıldız:hearteyes:

Abby ve kızı:( Kızı izlerken buhran geçirmemk elde değil. Abby böyle amerikan kadın dertleri çekmesin, daha evrensel acılar ceksin böyle hasta olsun cocuguna bişeyler olsun filan. Neydi o geçen seneki Roy omo son bonlo olgolonmoyon demeler filan:T: Ray'le olan son sahnesi güzeldi.

Bunchy garibim yaa zorla sex yaptırdılar cocuga. Karıda nasıl az***şsa artık:T:
Conor hiç gangster rolü filan bekleme ablan 18ine girince arabada iş pişirdiyse sen 18ine girince gay filan olursun:F Zaten kankan senin gay aktörün biriydi:F
8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x1

Yeterince biriktirdiğimi düşünerek bu hafta sezonu izlemeye karar verdim. Pek de hevesliydim aslında ama çok vasat bir açılış oldu. Ray ve Mickey dışındaki karakterleri neredeyse hiç göremedik. Ray ve Mickey'nin hikayeleri de pek sıkıcıydı.

Umarım ikinci bölüm iyidir. Yoksa bu seviyeyle olmaz acilen diğer karakterlere ağırlık verilmesi lazım. :(

5/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x2

Önceki bölümden daha iyiydi. Çünkü karakter dağılımları daha dengeliydi.

Terry ve Bunchy'nin sahneleri güzeldi. Yalnız Bunchy'nin Teresa'ya soğuk davranması hoşuma gitmedi.

Bu bölümden sonra dizinin yayın saatini değiştirmeye karar verdim. İşten gelir gelmez 20.00 kuşağında izliyordum şimdi PT2'ye kaydırdım. Komedi kuşağı yapıp üstüne izleyeceğim yatmadan önce. Böylesi dizinin bendeki puanlarını arttırır belki. :A

6/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
4x2

Önceki bölümden daha iyiydi. Çünkü karakter dağılımları daha dengeliydi.

Terry ve Bunchy'nin sahneleri güzeldi. Yalnız Bunchy'nin Teresa'ya soğuk davranması hoşuma gitmedi.

Bu bölümden sonra dizinin yayın saatini değiştirmeye karar verdim. İşten gelir gelmez 20.00 kuşağında izliyordum şimdi PT2'ye kaydırdım. Komedi kuşağı yapıp üstüne izleyeceğim yatmadan önce. Böylesi dizinin bendeki puanlarını arttırır belki. :A

6/10
Bazı diziler gece izlenir:X Reytingi yükseltirsin:F

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x3

Saat değişikliği işe yaradı. :A Gerçi tam PT2 yapamadım komedi dizim bittiğinden dolayı ama olsun. :D

Güzel bölümdü. Ray Donovan'ı sevme sebebim gangster dizisinden ziyade aile dizisi olması. 1. bölümde bu neredeyse hiç yoktu, 2. bölümde az vardı 3. bölümde tamamen var. Abby ve Bridge'den çoğu kişi nefret ediyor bazen ben de ama ikisi olmasa muhtemelen dizi benim için çok daha az ilgi çekici olurdu. :)

Terry ve zenci kardeşin sahnesi güzeldi. :) Mickey'nin torun sevinci de. :)

Bu arada @Forumdash ve @sürgünüm başka yorum yapmamışsınız yetiştim herhalde size. :A (Öyle olmadığını tahmin edebiliyorum da bir umut işte. :D)

8/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
4x3

Saat değişikliği işe yaradı. :A Gerçi tam PT2 yapamadım komedi dizim bittiğinden dolayı ama olsun. :D

Güzel bölümdü. Ray Donovan'ı sevme sebebim gangster dizisinden ziyade aile dizisi olması. 1. bölümde bu neredeyse hiç yoktu, 2. bölümde az vardı 3. bölümde tamamen var. Abby ve Bridge'den çoğu kişi nefret ediyor bazen ben de ama ikisi olmasa muhtemelen dizi benim için çok daha az ilgi çekici olurdu. :)

Bu arada @Forumdash ve @sürgünüm başka yorum yapmamışsınız yetiştim herhalde size. :A (Öyle olmadığını tahmin edebiliyorum da bir umut işte. :D)

8/10
Yok şuan yeni bölümü izliyorum :X Kşmse yorum yapmayaınca ben de yapmadım. Bugunkünü yorumlarım nasılsa yorumlayacaksın sen de:X

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
4x3

8/10
Ben güncel devam ediyorum, en son 4x9'u izledim. Yorum neden yapmadın dersen? Her gece film de izlediğim için tam uyku vakti yorum yapmaya üşeniyorum. :) Başyapıt filmleri bitti, bundan sonra yorum yaparım tabi ki.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yok şuan yeni bölümü izliyorum :X Kşmse yorum yapmayaınca ben de yapmadım. Bugunkünü yorumlarım nasılsa yorumlayacaksın sen de:X
Valla ben yorumlarınızı okuyorum işte. Yorumlasaydınız aradaki bölümleri de okuyacaktım izledikçe. :D Bundan 10 sene sonra da belki başka biri okuyacaktı. Kimse izlemeyince yorumlar boşa gidiyor diye düşünmeyin, tarihe geçmiş oluyor. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S04B09

Güzel bölümdü ve biraz durgun gibiydi bilemiyorum:T:
Avi inş ölmezsin. Mickey mutlukuk haram sana:X Üzgün hallerin hoşuma gitti. Bunchy'e verir inş parayı:A
7.5/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x4

Dün gece izlemiştim, bir önceki bölümün epey altında kaldı.

Ray tam bir robotsun ya insanda ufacık bir duygu değişimi bile olmaz mı bebeği tutarken. :)

6/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
4x10

Bu bölüm baya sıkıcıydı. :(

Hector'un kız kardeşini boğduğu sahne ve sonrasında Ray'in köprüden nehire attığı kısım güzeldi. Butch ve Rus'un kavga sahnesi de iyiydi. Bunların dışında vasat bir bölüm oldu. Unutmadan Avi'yi geçen bölüm yediği dayaktan sonra göremedik, ölmediği belli ama yine de merek ettim diyelim. :)

@OzaN 5 verecektir, ben 7 vereyim bari de dizinin ortalaması çok düşmesin. :)

7/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S04B10

Aslında dün gece izlemiştim ama yorum yapmayı unuttum:X
Bence de biraz sıkıcıydı ama zaman çabuk geçti nedense(b) bölümün önemli sahnesi buydu bence.
sonunda Hactor şu karıyı öldürdü.

Ray iyice battı bu sezon. Keşke ilk sezonlar gibi ünlülerin dertlerini çözse. Ruslar ermeniler filan sıkıcı sanki:T:

Bende ortalamayı düşürtmeyeyim deyip 7.5/10 versem bile :A inadına @OzaN bölüme 3/10 verip ortalamayı düşürse nolcak :F @sürgünüm

Son düzenleme:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
S04B05

Bence de biraz sıkıcıydı ama zaman çabuk geçti nedense(b) bölümün önemli sahnesi buydu bence.

Ray iyice battı bu sezon. Keşke ilk sezonlar gibi ünlülerin dertlerini çözse. Ruslar ermeniler filan sıkıcı sanki:T:

Bende ortalamayı düşürtmeyeyim deyip 7.5/10 versem bile :A inadına @OzaN bölüme 3/10 verip ortalamayı düşürse nolcak :F @sürgünüm
İzlediğinin 4x5 olduğuna emin misin? :A

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
S04B10

Ray Donovan sevdiğim bir dizi, 5-6 puanları hak etmiyor. Buraya verdiğimiz notları dışardan foruma giren kişiler de görüyor. İzleme hevesinde olan kişilerin heveslerini kırmamak lazım. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x8

5, 6 ve 7'yi izleyeli çok oldu ama yorum yapmamışım. :D Özetlemek gerekirse hepsi vasattı. :)

Bu bölüm de vasattı. Sadece Ray'in Just Dance oynadığı sahnede sesli güldüm, çok güzeldi. :D Oyunu sipariş ettikten hemen sonra izlediğim bölümde böyle bir sahneye rastlamak da acayip bir tesadüf oldu, oyunu aldığıma daha çok sevindim. :D

6/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x9

İyice bitse de gitsek havasında izliyorum diziyi. Yine bölümün bitmesi için dualar ederek tamamladım bölümü. :A

Mickey'li ekşın sahnesi güzeldi ama onun dışında boş sayılabilecek bir bölümdü. :(

ccc Teresa Reyis ccc

6/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
4x8

5, 6 ve 7'yi izleyeli çok oldu ama yorum yapmamışım. :D Özetlemek gerekirse hepsi vasattı. :)

Bu bölüm de vasattı. Sadece Ray'in Just Dance oynadığı sahnede sesli güldüm, çok güzeldi. :D Oyunu sipariş ettikten hemen sonra izlediğim bölümde böyle bir sahneye rastlamak da acayip bir tesadüf oldu, oyunu aldığıma daha çok sevindim. :D

6/10
Senin de dance performasını görek:A