Showtime Ray Donovan 3. Sezon Yorumları

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x10

Sözde-soykırım propagandası yapan Ray Donovan, bu toplum seni de unutmaz.

Ed Cochran'ın Paige için söylediği "Görünmeyen diş tellerinden haberi yok mu bu kadının ?" sözü sesli güldürdü. :)

Ne zik yemeye sözde Ermeni soykırımını monte ettiler anlamadım. Dedesi öldürülen Hasmig adlı Ermeni şarkıcı sözde-soykırım şarkısının hiçbir yerde çaldırılmadığını söylüyor.
7/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x11

Bu sezonun en güzel bölümlerinden biriydi. :)

Bölümün ismi Poker idi. İmdb puanı ise 9.3 @OzaN bu bölümü beğen artık bi zahmet. :)

Bakalım 8. ve 11. bölümleri beğeneceğini düşünüyorum, bir an önce izle yorumunu merak ediyorum. :)

Abby ve Terry arasındaki ilk öpüşme gerçekleşti. :)

Bu ailede sorunlu olmayan yok. Bridget öğretmeni öldürtecek sonunda babasına. :)

Şimdi gelelim asıl konuya, ben Ray'in bu sefer yakayı ele vereceğini düşünmüştüm. Paige'nin Polis karakolunun kapısında ikna olmayınca Ray'i Polise satacağını düşünmüştüm, fakat ters köşe oldum. :)

Cochran ailesini-itibarını kaybedince Ray'e iyi bilenmiş, sopayı Polise ihbar etti ancak Ray orda da son anda kurtuldu. :)

Mickey reyis şehri terk etmemekle güzel yapıyor bence. Ama artık çocuklarının başını belaya sokmasın. Sonuçta kendisinin yüzünden Ray Finney ailesine bulaştı.
9/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,771
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Keşke bir hafta önceden başlama fırsatı bulsaydım, sezon finaline yetişemeyeceğim. :( Neyse Gotham'ı falan filan erteleyip Ray Donovan izleyeyim peş peşe de belki yakalamaya yaklaşırım. :)

@sürgünüm

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,771
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x7

Sezon finali öncesi maraton başlasın... :)

İyi bir bölümdü genel olarak seriye iyi başladık, diğer bölümler de iyidir umarım. :)

Bunchy'nin coşup babasını kurtardığı sahne çok iyiydi. Teresa iyi geldi Bunchy'ye. Teresa'nın da Bunchy'yi koruması iyiydi. :)

Terry, Ray'in yanında yaşamaya başlayacak herhalde. Ailede herkes sorunlu. Ray'in bile sert görünüşünün altında derin travmalar saklı. Bir an itiraf edecek gibi oldu. :)

Sonda Ray'i zor bir sınav bekliyor. Karşı koymak zor olsa gerek Paige gibi bir kadına. :)

Bu arada Bridget'in sesi de pek güzelmiş maşallah. :)

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,771
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x8

@sürgünüm fazla beklenti yükseltti bu bölüm için ama o kadar da bir şey yoktu, bir öncekini daha çok sevmiştim ben. :):)

Adamın eşcinsel çıkıp diğer adamla ilişkisinin olması sürpriz olsa da o adamla ilgili sahneler her daim sıkıcı geldiği için çok da fazla ilgimi çekmedi. :)

8- /10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,771
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x9

Sezonun en iyi bölümlerindendi, baştan sona beğendim bölümü. :)

Abby ve Terry arasındaki yakınlaşma bana da ilgi çekici geldi, ikisi arasında bir şeyler olma ihtimali çok yüksek. :)

Bunchy ve Teresa'nın evliliği çok hızlı gelişti. Umarım senaristler Teresa'yı tamamen kötü niyetli biri haline dönüştürmezler ya da öyle tasarlamamışlardır diyeyim. :) Öyleyse çok fena kızacağım. :):)

Ray'in Mickey'ye intihar etmeyi düşündün mü diye sorması komikti gerçekten. :D

Ray ve Bunchy'nin ikili diyalogları bölüm boyunca harikaydı. Kesinlikle iyi yazılmış bir bölüm. :)

9/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x8

@sürgünüm fazla beklenti yükseltti bu bölüm için ama o kadar da bir şey yoktu, bir öncekini daha çok sevmiştim ben. :):)

Adamın eşcinsel çıkıp diğer adamla ilişkisinin olması sürpriz olsa da o adamla ilgili sahneler her daim sıkıcı geldiği için çok da fazla ilgimi çekmedi. :)

8- /10
Diğer adam dediğin kişi damadı. :) Paige babasının kocasıyla ilişkisini bildiği halde evli kalması ise bana göre skandal. Demek ki paragöz bir bayan. Babasının servetinden mahrum kalmamak için katlandı bu rezilliğe.

Baba-kız arasında ne olabilir diye çok kafa yormuştum, böyle bir sebep bana çok şaşırtıcı geldi doğrusu. Daha önce böyle bir vaka ne izledim ne de duydum. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,771
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x10

Diğer bölümlerin gerisindeydi, bir önceki bölüm zirve yaptıktan sonra bu bölüm yakışmadı. Üstüne bir de Ermeni olaylarına girdiler, neyse bir şey demiyorum. :):)

7/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x10

Diğer bölümlerin gerisindeydi, bir önceki bölüm zirve yaptıktan sonra bu bölüm yakışmadı. Üstüne bir de Ermeni olaylarına girdiler, neyse bir şey demiyorum. :):)

7/10
10. bölümle diziden soğumuştum ama 11. bölüm ilaç gibi gelince unutuverdim. Bu arada sezon finalinde kıyamet kopacak. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,771
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x11

Güzel bölümdü, bir öncekinden çok daha iyi olduğu kesin. :):)

Abby ve Terry birlikte olsunlar işte. Ray de Paige ile olsun. Ben olayı çözdüm. :):)

Paige, Ray'i satmadı onun yerine babasını sattı. İyi yaptı. :D

Mickey yine bir yolunu buldu gitmemek için. Sürekli çocuklarını belaya bulaştırmasa iyi adam aslında. :):)

Bridget'in sahnelerini de seviyorum ben bu arada. Öğretmen de gerçekten Bridget'e karşı bir şeyler hissediyor ama tam anlamıyla yasak aşk. Hem toplumsal değerlere aykırı, hem kariyerinin tamamen bitmesi anlamına geliyor, hem de Ray Donovan gibi biriyle uğraşmak var. :)

8/10

Bu arada şaka maka 24 saatte yetiştim güncel bölüme, kendimden hiç beklemediğim bir başarıydı. :D

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x12 (Sezon Finali)

Çok güzel bir sezon finali oldu. :)

Bridget'in öğretmeni dayakla kurtuldu Ray'in elinden. Yine de ucuz kurtuldu, canından da olabilirdi. :)

Terry'nin vurulması üzücüydü. :( Ölecek olsa çok üzülürdüm, yaşaması sevindirdi. :)

Ray, Mickey ve Avi'nin Ermeni mafyası ile girdiği çatışma çok iyiydi. Özellikle yaşlı kadının bizimkilere küfürüne Mickey'nin yanıtı da sesli güldürdü. :)

Bölümün mutlu eden tarafı, Bunchy ve Teresa'nın bebek bekliyor olmasıydı. Bunchy'nin ''Ucubeyim ben'' benden baba olmaz sözüne, Teresa'nın ''Kızıl saçına tükürdüğüm'' lafı da çok komikti. :)

Ray'in günah çıkarma sahnesinde anlattıkları sigara yaktırdı. Neredeyse ben de ağlayacaktım. :(
9/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,771
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x12 (Sezon Finali)

Oldukça güzel bir sezon finali oldu gerçekten. Liev Schreiber muhtemelen bu bölüm sayesinde gelecek yıl da Emmy adayı olacak. :)

Bir ara bocalar gibi olsa da güzel bir sezon oldu genel olarak. Ekranda pek fazla iyi drama olmayan bir dönemde Ray Donovan hala izlemeye değer olanlardan. :)

Bunların dışında bölüm özelinde söyleyeceklerimi @sürgünüm söylemiş zaten. :):)

9/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x1. bölüm

güzeldi hoştu harikaydı :)
Ian McShane Andrew finney karakteriyle çok az bir rolle karşımıza çıktı buna rağmen muhteşemdi adamda bir alpaçino veya dustin hoffman havası var gözükmesi bile yetiyor bence :)

geçelim özetlere ,
ray in hala kate adlı kadının öldürülüşünden ezra yı affetmediğini gördük arada avi ye de kin bağlamış gibi.. ezra kazması öldü sonunda o adamı hiç sevmedim kurtulduk,
bridg hala ergen bir yıl içinde büyümüştür dedim ama boşuna hayal kurmuşum:) conor oğlanı gereksiz bir karakter olmaya devam ediyor
mickey in yanında audrey adlı velet çok sempatikti mickey in gary adındaki pezoyu uyutup havuza attığı sahne harikaydı
bunch patronluğu beceremiyor neyseki imdadına abby yetişti.. abby nin bulduğu köpekte ilginçti sanırım köpeği değişik fantazileri için kullanacak :)
ray donovan ın andrew finney in oğlunu getirdiği sahneler güzeldi bu arada andrew amcamızın kızını sevdim bayağı, paige güzel duruyor.. sanırım ilerki bölümlerde ray bu kıza kancayı takacak gibi :)
ray lerin öldürdüğü sapık rahip cinayetini birileri araştırmaya devam ediyor o konuda sanırım sezon sonuna kadar gider.

@sürgünüm sen ilk iki bölümü aynı anda yorumladığın için yorumunu açamadım ikinci bölümden sonra baakrım :)
@OzaN da pek ilk bölümü beğenmemiş artık izlerken aklı nerdeydi kimbilir :)[

@OzaN neden haber vermiyorsun? Hadi bi akıbete kapıldım gitti, insan bi hatırlatır[emoji19] bakayım bu hafta

Sen nerelerdeydin @sürgünüm ? Burdan sorayım...

@Forumdash haber veriyorum işte hemen izlemeye gel :))

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x2. Bölüm

yine harikaydı

@sürgünüm diren baza sözün cuk oturmuş bu bölümde :))
conor ergeni yatakla baza arasına çalışıyor birde anne görmese oğlancık yatağını delik deşik edecek :)
andrew finney in kızı paige ray le dalğa geçiyordu zoru görünce çark etti kız :) finney in teklifini sanırım ray kabul edecek gibi :)
avi lena ya ortaklık teklif etti ama o iş yürümez bizim grup bence yine birlikte hareket edecek gibi
bunch salağı esmerin kıçına bakmaktan para kazanamıyor birde ergenler gibi karanlık köşelerde mastır yapıyor kazma? meksikalı kızda fena değil bayağı bir sallıyor öteberisini:)
mickey ile zenci oğlu modern pezosferliğe adım attılar artık bu işi ticarete dökecekler hem o iş hem kokain alışverişi , bu sahnelerde minik audrey için üzülüyorum kız berbat bir ortamda yetişiyor yazık olacak ? mickey in yarıyarıya ortaklık isteyen oğluna verdiği cevap harikaydı :) : ''babamın her zaman söylediği bir söz vardı zittir git yüzde 20 pay alacaksın'' :)
terry çolağının olduğu sahneler harikaydı resmen kaşındılar terry de ağız burun dağıttı ama hücreyi boyladı? ama terry parkinsonla cebelleşiyor sonu kötü gibi
abby nin ray gelmeyince onun tabağıyla köpeği yemlediği sahnede güzeldi:)

bölüm harikaydı ama @OzaN ın bu bölümü beğenmiş olması hayra alamet değil? umarım devamında dizi bozulmaz :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x3. Bölüm

duygusal sahnelerin yaşandığı güzel bir bölümdü
ray donovan ı normalde karakter olarak pek sevmediğim halde bu bölüm takdiri haketti ? terry için çırpınıp durması onu kurtarmak için bağımsızlığından vazgeçip finney adına çalışmayı kabul etmesi ve terry çıkarken yaşanan duygu yüklü ortam güzeldi
baba mickey de karakterinden beklenmedik şekilde oğlunu kurtarmak için elinden geleni yaptı yaptıkları yanlışta olsa adamın niyeti güzel özellikle onunla ilgili son sahnedeki üzüntüyü ve sevinci bir arada yaşadığı yer çok iyiydi
connor ergeni hiçbir halta yaramıyordu bari zararı dokunmasa kıl oğlancık köpeği kaçırttı? köpekle abby iyi anlaşıyordu köpeği ray donovan yerine koymuştu yazık oldu kadına :)
finney e çalışacak ray in yanına lena ile avi yi almasıda kesin gibime geliyor umarım onlarıda kadrosuna katar :)
bunch un anne sütü yerine anneyi toptan getirip sağması komikti :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x4. bölüm

çok sıkıcıydı ilk üç bölümden sonra sanki bu dördüncü bölümü araya sırf zaman doldurmak için koymuşlar umarım devamı güzel gelir ..
ray donovan bağımsızlığını kaybetti ne yapacağıda net değil finney ile oğlu ve kızı arasında git gelelr yaşayacak gibi bu sahnelerde dikkate değer bişey yoktu umarım ray, lena ile avili grup yeniden bir araya gelir
terry ile baabsı arasındaki sorunlar devam ediyor terry affetmiş değil hadi babayı affetmemesini anladıkta saksoya gelen kadını geri çevirmesi kafasızlık :)
ergen conorlu sahneler baştan sona berbattı
bridg ile matematik öğretmeni arasındaki diyaloğlarda bişey ifade etmedi
bölümün tek güzel yanı abby nin köpeğinin geri dönmüş olmasıydı kalan kısımlar boş tırıvırı??

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,771
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x4. bölüm

çok sıkıcıydı ilk üç bölümden sonra sanki bu dördüncü bölümü araya sırf zaman doldurmak için koymuşlar umarım devamı güzel gelir ..
ray donovan bağımsızlığını kaybetti ne yapacağıda net değil finney ile oğlu ve kızı arasında git gelelr yaşayacak gibi bu sahnelerde dikkate değer bişey yoktu umarım ray, lena ile avili grup yeniden bir araya gelir
terry ile baabsı arasındaki sorunlar devam ediyor terry affetmiş değil hadi babayı affetmemesini anladıkta saksoya gelen kadını geri çevirmesi kafasızlık :)
ergen conorlu sahneler baştan sona berbattı
bridg ile matematik öğretmeni arasındaki diyaloğlarda bişey ifade etmedi
bölümün tek güzel yanı abby nin köpeğinin geri dönmüş olmasıydı kalan kısımlar boş tırıvırı??
Ben de benzer bir tepki vermişim 4. bölüm için. Sonra az çok toparlanıyor ama. :)