Rüzgar Erkoçlar Ekranlara Geri Dönüyor.

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
ya arkadaş herşeyi de normal göremeyiz ki normal bi durum mu Allah seni böyle yaratmış sen buna karşı geliyosun tövbe haşa
ve medya paso reklamını yapıyor han dizi tekliflerini reddetmişti sektöre girmeyecekti hani garsonluk yapıyordu flan filan
valla kimse kusura bakmasın ben burda ayıp mayıp göremedim ama yine de bana düşmez ne diye kendimi yoruyorum banane hesabını ben mi verecem sanki
sana normal gör demiyorum ama kendi içinde normal görme, dışına bu denli tepki sıçratman doğru değil bence. Allah kimseyi nefisle sınamasın, bazıları kendisini ne hırsızlıktan alıkoyabiliyor ne de cinsel istek ya da değişiklikten.. Allah göstermesin büyük imtanlar bunlar..
Bak bende o tür seçim yapmış insanlarla arkadaşlık yapmak istemem ama saygı göstermek zorundayım diye düşünüyorum...

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Başroldeki erkek rolünü kaldırabilecek bir yapıda değil yan rollerde olabilir.:(

Ama saçma sapan bir karar.Dönmese daha iyi.:(

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Böyle bir şey gerçekleşse ve bir de sevgili verseler kendisine dizi ya da filmde, insana bir garip gelir. İnsan bir tuhaf olur. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sakallarını biraz daha uzatırsa my de görebiliriz.. :kiki:

uzatmasına gerek yokki muhteşem bir harem ağası olur ondan hemde parlak parlak :)

ya arkadaş herşeyi de normal göremeyiz ki normal bi durum mu Allah seni böyle yaratmış sen buna karşı geliyosun tövbe haşa
ve medya paso reklamını yapıyor han dizi tekliflerini reddetmişti sektöre girmeyecekti hani garsonluk yapıyordu flan filan
valla kimse kusura bakmasın ben burda ayıp mayıp göremedim ama yine de bana düşmez ne diye kendimi yoruyorum banane hesabını ben mi verecem sanki

imalat hatası iade etmekte mümkün değilse tamir etmek caizdir :))

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
bununla alakalı bi konuya yorum yapmaya bile gerek duymuyorum ama içimde kalmasın

gelen dizi tekliflerini reddetmiş yok garsonluk yapacakmış falan filan gibi haberleri görüp helal olsun diyenlere sesleniyorum noldu?
hani bu sektöre girmeyecekti reklamını iyi yaptı tabi yazık..

sana katıldım şimdi haklısın... sadece kocaman bir YAZIK!!!