Rüzgar Erkoçlar Ekranlara Geri Dönüyor.

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
1770c2ec9c7a235020e6ecaf0284e973.jpg

Geçtiğimiz yıl cinsiyet değiştirerek gündemin en çok konulan isimlerinden olan Rüzgar Erkoçlar'dan yeni bir karar!

Ekranlara dönmeyeceği, ekranlardan uzak kalacağı bir çok kez dile getirilen oyuncunun son yaptığı hamle şaşırttı.

Cinsiyetini ve adını değiştirdikten sonra bir pastahane de daha sonrada Star Tv'nin Melek programında çalışmaya başladığı duyulan oyuncunun ekranlara dönmeyeceği hala vurgulanıyordu.

Ancak beklenen oldu ve ünlü ajanslara sakallı fotoğraflarını yolladı.
Çok yakında ekranlara geri döneceği düşünülen oyuncu ilk kez erkek rolüyle izleyici karşısına çıkacak.​

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
bununla alakalı bi konuya yorum yapmaya bile gerek duymuyorum ama içimde kalmasın

gelen dizi tekliflerini reddetmiş yok garsonluk yapacakmış falan filan gibi haberleri görüp helal olsun diyenlere sesleniyorum noldu?
hani bu sektöre girmeyecekti reklamını iyi yaptı tabi yazık..

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
bununla alakalı bi konuya yorum yapmaya bile gerek duymuyorum ama içimde kalmasın

gelen dizi tekliflerini reddetmiş yok garsonluk yapacakmış falan filan gibi haberleri görüp helal olsun diyenlere sesleniyorum noldu?
hani bu sektöre girmeyecekti reklamını iyi yaptı tabi yazık..
Kimseyi cinsiyetini değiştirdi diye hor göremezsin. O insanın da kendine göre dünyayı, hislerini ve zevkini anlamlandırma şekli var. Ayıp oluyor Ramazan..

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ulan rüzgar erkoçlar bile benden geç başladı benden önce sevgili yaptı.:) Adaletini ...... dünya.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Kimseyi cinsiyetini değiştirdi diye hor göremezsin. O insanın da kendine göre dünyayı, hislerini ve zevkini anlamlandırma şekli var. Ayıp oluyor Ramazan..
ya arkadaş herşeyi de normal göremeyiz ki normal bi durum mu Allah seni böyle yaratmış sen buna karşı geliyosun tövbe haşa
ve medya paso reklamını yapıyor han dizi tekliflerini reddetmişti sektöre girmeyecekti hani garsonluk yapıyordu flan filan
valla kimse kusura bakmasın ben burda ayıp mayıp göremedim ama yine de bana düşmez ne diye kendimi yoruyorum banane hesabını ben mi verecem sanki

sMt45

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
342
Puanı
164
Hani pastahanede calisiyordu :D para tatli gelmistir :D

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Tekrar başlayacağını düşünmüyorum. Başlasa bile çok küçük rollerde oynar.