Rütbe Değişiklikleri

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,780
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
voldemort, GSE hiçbir sebep olmaksızın uzun süre girmediklerinden dolayı emekli oldular...
ferios deneme modluktan üyeliğe düşürüldü...
DJ YAKOZ spor bölümü moderatörlüğüne getirildi. Spor bölümünü kalkındıracağına inanıyorum :)
Atilla... ve Juggernaut süper modluğa yükseldiler... Düzenli aktif olmaları ve başarılı konuları bunda etken olmuştur. İnşallah süper mod oldum artık yatçam havasına girmezler :) Aksi takdirde tekrar yeşil bulurlar kendilerini :D
EmRe nete sık girdiği halde forumdaki aktifliğinin azalması nedeniyle Süper modluğa düşürüldü...

nato.eJo son zamanlarda az aktif olmasından dolayı yerinde kaldı.
Yoksa oda süper moderatörlük için düşünülüyordu...
FeLix'te son zamanlarda form düşüklüğü yaşıyor :D
MaVi_ask düzenlilik yok bir gün 2 gün yok benim izlenimlerime göre...İnşallah bir sonraki atamada bu arkadaşlarımızıda yükselmiş görürüz :)
Son olarak kudret_35 ise konularındaki hatalar konularına özen göstermediği için hala deneme mod. Eksiklerini giderdiğinde moderatör olabilir :)

şirin

Emekli
Reaksiyon puanı
9
Puanı
139
Hayirli olsun... Ozan bnm gorevimide alirmisin..

şirin

Emekli
Reaksiyon puanı
9
Puanı
139
Yha sebep diil haketmedigimi dusunuorum diger yoneticilere haksizlik gibi oluo...

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,780
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yha sebep diil haketmedigimi dusunuorum diger yoneticilere haksizlik gibi oluo...
Anladığım kadarı ile rütbesi alınan düşen arkadaşlar üzerine birgün sanada böyle olacağı gibi bişeye kapıldın sanırsam :D
Alakası yok yani voldemort 24 saat msnde ama 24 günün 1'inde yok sitede...
EmRe başka bir forumda en aktif kullanıcı olmuş günde 400 mesaj yazıyor orada burda 15 günde bir 1 mesaj yazıyor ve gerçekten haketmiyorlardı...
Ama sen elinden geldiğince online oluyorsun konu falanda açıyorsun. Geçmişte olan faydalarını biliyoruz zaten birçoğumuz ve Co-Adminlik görevini hakediyorsun fazlasıyla :)

oz_bek1905

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
117
ozan ben de bütün konulara 5yıldız veriyom ben de smod olcam [sm=s17.gif]:F

şirin

Emekli
Reaksiyon puanı
9
Puanı
139
duscemden falan diil uye bile olsam bisey farketmes bnm icin zaten snde biliosun bastada demistim rutbe onemli diil bnm icin tek farki rengi.. ama ne bilim iste kimsenin hakkimda yanlis dusunmesini istemem.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,780
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
yok bende sen rütbe meraklısısın falan demek istemedim. anladım ben senide yanlış ifade ettim...
kimsenin yanlış düşündüğünüde sanmıyorum ben. ortada yanlış düşünecek bir olay yok... 1 yılı aşkın süredir beraber bu sitedeyiz ve bundan sonrada böyle devam edecek bir terslik olmazsa :)