Euro❤ision 2024 l Final Yorumları

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,270
Puanı
1,060
Seninle eskilerden kaç kere niyetlenip bir türlü birlikte izleyip yorumlayamamıştık (Melodifestival). Yine nasip olmadı ama Bu senede bu şekilde bir nevi yorumlamış olduk :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,684
Puanı
1,060
1715468414810.jpeg

------

Bu sene de o meşhur “zero points” cümlesini UK için duyduk. Üzüldüm.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,270
Puanı
1,060
Senin için tersi olması normal :A gözlerin bayram etmiştir :A

Eurovision özlemişim, bu sene çok sevdiğim şarkılar olunca, çenem düşmüş 😝😝 @Dosi
Ekli dosyayı görüntüle 126836
Ben bugün izlemeseydim haftayı max 10 mesajla kapacaktım nerdeyse :A
Çok stresli günlerim oldu ve bugün moralli bir güne başlayınca Esc’ye vakit ayırabilmek için günümü planladım. Keyifli bir akşam oldu. Survivoru yarım bıraktım buraya dalınca :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,270
Puanı
1,060

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,270
Puanı
1,060
İsveç o şarkıyla bile ilk 10’a attı kendisini helal olsun, bambaşka bir büyüklük :A @Dosi
Eskilerden beri hep derim, İsveç’in en kötü şarkısı bile ilk 10’a kendisini atmasını biliyor. Bir kaç sene önce bizim siyahi adam jürilerden çok oy alıp en üst sıradaydı galiba, halk oylaması ile gerilemişti baya. Onun zamanında da benzer yorum yapmıştım. Başarısız performanslarını pek hatırlamıyorum.
Adamlar çok özeniyor ve meyvesini alıyorlar. Bu sene hiç bir şekilde ısınamadım şarkılarına ama ilk 10 beklentim vardı. Beğendiğim zamanlar olduğunda ilk 5 oluruz diyorum genelde. Geçen sene için direk kazanacağız dedim :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and dreamy

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,270
Puanı
1,060
Aynen ya seneye hatırlat. :D
İkimizde buralardaysak hatırlatırım. Öğrencilerimiz çok sıkı takipçisi ve biz okulda onlar için son bölümleri açıyorduk genelde Mello’nun (kısaltıldık olarak böyle deniliyor).

Ben galiba yazdan bu yana hiç bu saate kalmamıştım :A haydi ben kaçar
İyi geceler

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,816
Puanı
710
Eskilerden beri hep derim, İsveç’in en kötü şarkısı bile ilk 10’a kendisini atmasını biliyor. Bir kaç sene önce bizim siyahi adam jürilerden çok oy alıp en üst sıradaydı galiba, halk oylaması ile gerilemişti baya. Onun zamanında da benzer yorum yapmıştım. Başarısız performanslarını pek hatırlamıyorum.
Adamlar çok özeniyor ve meyvesini alıyorlar. Bu sene hiç bir şekilde ısınamadım şarkılarına ama ilk 10 beklentim vardı. Beğendiğim zamanlar olduğunda ilk 5 oluruz diyorum genelde. Geçen sene için direk kazanacağız dedim :A
Ülke olarak çok önem veriyorsunuz ve geri dönüşü de alıyorsunuz. Ulusal finaliniz bile şu an marka olmuş durumda. Bu seneki şarkınız daha iddialı olabilirdi ama sahne performansınız başarılıydı bence. İkili baya uyumluydu, geçen sene Loreen’e kaybedip tekrar şansını denmelerini takdir ettim :A

Queen bu gece Tatoo’nun yeni versiyonunu söyledi sanırım, duymamış varsayıyorum. :A
------

Gürcistan’a çok büyük haksızlık yapıldı. O sahne, o performans… En kötü ihtimalle ilk 10’a girmesi gerekiyordu. :( @kerem

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,270
Puanı
1,060
Ülke olarak çok önem veriyorsunuz ve geri dönüşü de alıyorsunuz. Ulusal finaliniz bile şu an marka olmuş durumda. Bu seneki şarkınız daha iddialı olabilirdi ama sahne performansınız başarılıydı bence. İkili baya uyumluydu, geçen sene Loreen’e kaybedip tekrar şansını denmelerini takdir ettim :A

Queen bu gece Tatoo’nun yeni versiyonunu söyledi sanırım, duymamış varsayıyorum. :A
------

Gürcistan’a çok büyük haksızlık yapıldı. O sahne, o performans… En kötü ihtimalle ilk 10’a girmesi gerekiyordu. :( @kerem
Biz Eurovisiona değil Melloya daha önem veriyoruz. Haftalarca konuşuluyor ayrıca okulda etkinlikler yapılıyor onunla alakalı. Bundan dolayı ona daha hakimim :A

@fredbalotellifanny bırak yet kaplasın, silme bundan sonra 😀