FF Prncss..

Neferian

Emekli
Reaksiyon puanı
26
Puanı
169
doğanın yaşını açıkladıgı gün,çok önemli bir şey var konuşmalıyız diye mesaj attım ona.
ama bana karşılık olarak orada işlerin çok karışık oldugunu ve konuşamayacağını söyledi.
bende mesajla olacak bir şey degil dedim.
ama burda işlerin karışık oldugunu yineledi ve sadece mesajla konuşabilecegini söyledi.
bende salak gibi kendi kendime şöyle dedim:
yahu çok önemli bir şey var dedim elim titriyor mesaj yazamıyorum dedim ama orda işler karışık diye benle konuşmadı diye düşündüm ve karşı tavır bile gösterdim.
ama sonra öğrenecektim ki.
onun orda işler karışık dedigindeki olay benım önemli dedigim olayın 10 milyon katı daha önemliymis.
ve ben ona tavırlı tavırlı anlattıktan sonra olayı bana karşı hiç bir tavır vs. göstermedi ve tam tersine beni forumdaki yetkime geri dönmeye ikna etmeye çabaladı.
bilmiyorum benmi çok duygusal baktım bu olaya ama,bana bursada samsunda boyle davranan arkadasım cok az ki samsunda yok.
ne bileyim,aradaki mesafe önemli degil galiba gerçek dostluk,arkadaslık bu kızda var.
bağımızın iletişimimizin hiç kopmaması dilegiyle..
dostum arkadasım iyiki varsin ::)

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
zaten duygusal mode on olayındaydım ağlarım, gözüm doldu bak çok ciddi :(
önemli dediğin an arayıp konuşmayı çok isterdim ama olmadı. Kırıldığınıda farkettim ama elimden birşey gelmedi onun için hala üzgünüm. Mesajda atamıyorum eskisi kadar (hatta hiç dencek kadar) ama bu sefer kırılmazsın bunu bildiğim için rahatım birazda.
Uzağız baya bi ama buna rağmen hep yanında olcam buna emin olabilirsin. Küs olsan, git başımdan desen, hatta daha kötüsü olsa bile yüzsüzlük yapıp yine ararım dediğim sayılı kişilerdensin bunuda bil ama havalara girme hemen :)
Not: sendeiyikivarsınjnm :)

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
ayrıca sağol yani duygusallıktan çıkamam şimdi akşama kadar sonra tabi kimse beni ciddiye almaz otorite kuramıyorum bu şekildeyken :D

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
ayrıca sana verdiğim süre dün gece doldu ama kararı alamadım şimdi aklıma geldi yaşlılık ışte bide mesaj atcam sana birazdan kaybolma telefonu hatsız kullanıyorum sabahtan beri susmadı diye o konuda da haberin olsun :eek:

Neferian

Emekli
Reaksiyon puanı
26
Puanı
169
tamam no problem ben sana demiştim hatırlat diye hatırlatmadın ondan dolayı.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
bu seferde çok sinirlendirsek eskisi gibi mesaj sayısını silmeyip, bize aktarabilirmi olabilesimi olmayabilesimi nesi :mmm:

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
yok öyle bir olabilite sildim mi tam silerim ben :D
çok istiyorsan ekleyelim sana mesaj sayısı :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
bir dahaki sinirlendiğinde mesajlarını benim mesajlara ekle günahtır onca emek silinirmi :D

primavera

Favori Üye
Reaksiyon puanı
526
Puanı
234
neyse prncss için yorumumu yapayım ben :O

ilk geldiğinde açıkçası kıskanmıştım tek bayan yönetici bendim ya kendimi daha özel hissediyodum :D bide gelir gelmez verdiği cezalarla iyice sinirimi bozmuştu :D ne büyük itiraflarda bulunuyorum :D
neyse ozan haklı çıktı ama :) şimdi o zamanki davranışlarımdan dolayı pişmanım iyiki dönmüş dediğim biri xdragxx haklı eskiler iyiymiş :D

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
hahah bayan yönetici geldi diye kıskanmış itiraflara hele :D :D
ozan hep haklıdır, eskiler iyidir hepsi melektir melek :D