FF Prncss..

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Forumun efsanelerinden biri. Yaşadığımız tatsız bir olay sonrası bütün mesajlarını silmiştir. Yaklaşık 3000 mesajı, 2000 konusu giden bir yöneticimiz.
Aradan aylar geçtikten sonra tekrar aramıza katılmış olan ve hala süper mod. olarak görevini sürdürmekte olan forumda genel olarak sevilen bir arkadaşımız. Genel olarak diyorum çünkü polemiklere girmekten çekinmeyen bir yapısı vardır :D

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Kendisini çok iyi tanımam sadece İzmirli olduğunu biliyorum...Forum bazında nasıl biri olduğuna gelecek olursak...Başarıyı değerlendirirken konu-mesaj sayısından ziyade manevi katkıyı ve karakteri baz alan biriyim,kendini ezdirmeyen,haksızlığı kaldırmayan ve bu amaçla her şeyi göze alan bir yapıda olmasına (o kadar büyük bir meblağı da bu yolda silmiş olması-bu göreceli bir durumdur,herkes X olayının yanlış ve haksız olduğunu düşünmeyebilir- alkışı hak eder) ve konu-mesaj sayısında ulaştığı rakama dayanarak başarılının yanı sıra daha başka şeyler de söyleyebiliriz kendisi hakkında...İşte yaklaşık böyle.

AnaKin

Emekli
Reaksiyon puanı
5
Puanı
159
Tanımıyorum ama tanımak isterim forumdaki nadir bayan üyelerdendir sanırsam dersem yalan olur evet öyle.

Neferian

Emekli
Reaksiyon puanı
26
Puanı
169
bir ara hiç sevmiyordum sonra iyi biri gibi geldi şuan hiç konuşmuyorum-
---
sinem abla hiç espri yeteneim yok :S :D

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
kendi konusundan bişey anlamayan kişi oldum resmen :S açıklıcak olan pm atabilir.

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
gereksiz gördüklerimi sildim...daha gereksiz gören varsa onları da silebilir.

Reaksiyon puanı
19
Puanı
139
İzmirin Güzel Kızı.. Gözbebeğimiz :D

Her Ne Kadar Bu Ara Görüşemesekte ARada Sırada Hal Hatır Sorduğumuz Kendini Özletmekten Zevk Alan Birlikte Çalışmaktan Zevk Aldığım Bir Bir.. Devamını Getiremedim..

O Birrr... :p SüperStar

DİpNot: Gereksizler Temizlensin Bencede ;)

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
İzmirin Güzel Kızı.. Gözbebeğimiz :D

Her Ne Kadar Bu Ara Görüşemesekte ARada Sırada Hal Hatır Sorduğumuz Kendini Özletmekten Zevk Alan Birlikte Çalışmaktan Zevk Aldığım Bir Bir.. Devamını Getiremedim..

O Birrr... :p SüperStar

DİpNot: Gereksizler Temizlensin Bencede ;)

süperstar mıı :D havalandım birden Burak abi :cool: :p