Diğer Pretty Little Liars - Dizi Yorumları

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
1.sezon 1.bölüm izledim @Ahmad sende izlediğinde yorumuma bakar yorum yaparsın :A @MelankoliK @xemrexxx @adımutlulukk

1.bölüm ayy öncelikle küçük tatlı yalancılar la nerdeyse alakası yok sadece dizinin türkçe versionu okadar türk versindokı karakterlerin huyları hep değişik ayrıca orjinalda tam gençlik dizisi havası var gerginlikle hiç alakası yok türk versionda boş yere gergin bilim kurgu yaratılmıs şu orjinal gibi gençlik tadında daha iç açıcı verseydiler tutardı
spoi yorumum
hanna ymış asıl hırsızlık yapan ebru denen kızın alakası yok moyayıda gördüm hannanın en yakın arkadaşı gibi bencede türk versinda olmalıydı @xemrexxx ayrıca ebryu canlandıran kızında lezbiyen kız sevgilisi var herhalde ama oda türk versionda halıyle yok:F aslıyla öğretmeni çok farklı tanışmıs öyle hırsızlık olayları yokmuş ayrıca a alison kesinlikle kızlara hepimizin sırları var dedi ve onların sırllarını sadece alison bliyor tek tek onlara mesajlarda bildiriyor ebru olan kızada benden başka öptüğün birisinimi buldun dedi ordanda analsılıyor alison olduğu ama orjinalda hala a kim olduğu ortaya çıkmadı değilmi @xemrexxx :F
kısa saçlı kızın aşık olduğu adam bıyıksız be ve yakısıklı ayrıca kızıda şıkıstırmıyor araları iyi neden türk versionda çirkin herif koymuşlar ve kızı taciz ediyor orjinalde herşey daha iyi :F
Ben de 2 bölümünü izlemiştim,dizi güzel ilerliyordu :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- @Ahmad

Lezbiyenliğin Türkiye de yazamazlar onlarda Hannanin hırsızlığının Emiliye vermis işte.

Bu arada yerli deki olaylar 4.sezonda anlatılıyormuş öyle yazmıştı birin
Evet anladım. :D

Emily türk versionda daha iyi ya, keşke burda da öyle olsaydı. :D
Şu Hanna'nın kankisi varya o Emre dediği kız mı Mona mı ne? (b)

Her sezon 20 bölüm falan galiba? Karşımızda ortalama 120 bölüm var demek. :D
sende izle @Maskeli Fedai spoi vermeyelimde tüm karakterler farklı vlla hepsinin özellikelriyle oynamıslar sende katıl bize:F

@Ahmad mona galiba hannanın kankası @xemrexxx in dediğine göre bu 5 kız kadar önemli bir karaktermiş bakalım ilerk bölümlerde ağırlığını koyucaktır galiba :F:F:F

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
@Çiğdem- @Ahmad

Lezbiyenliğin Türkiye de yazamazlar onlarda Hannanin hırsızlığının Emiliye vermis işte.

Bu arada yerli deki olaylar 4.sezonda anlatılıyormuş öyle yazmıştı birin
İşte onu anlamadım lezbiyenlikle hırsızlığın ne alakası var. Yerli versiyondaki Hande de Hanna gibi hırsız olabilirdi. Sadece yerlide Emily karakterinin en belirgin özeliği olan lezbiyenliğini yazamadıkları için hırsızı o yapmışlar olabilir.

Ben orjinalin ilk bölümünde yerlidekinden pek büyük fark görmedim. 4. sezondaki anlatılan ne vardı hala bulamadım? :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İşte onu anlamadım lezbiyenlikle hırsızlığın ne alakası var. Yerli versiyondaki Hande de Hanna gibi hırsız olabilirdi. Sadece yerlide Emily karakterinin en belirgin özeliği olan lezbiyenliğini yazamadıkları için hırsızı o yapmışlar olabilir.

Ben orjinalin ilk bölümünde yerlidekinden pek büyük fark görmedim. 4. sezondaki anlatılan ne vardı hala bulamadım? :D
şuu olabilirm acaba yaaa türk versionda açelyanın katili tanıdığını öğreniyorlar ama yabancı versionda öyle birşey yok 4. sezondamı öürenicekelr acaba bunu @xemrexxx bumuydu o sezonlardan gelen spoi ben öyle anladım :F:F:F

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
sende izle @Maskeli Fedai spoi vermeyelimde tüm karakterler farklı vlla hepsinin özellikelriyle oynamıslar sende katıl bize:F

@Ahmad mona galiba hannanın kankası @xemrexxx in dediğine göre bu 5 kız kadar önemli bir karaktermiş bakalım ilerk bölümlerde ağırlığını koyucaktır galiba :F:F:F
Hmm anladım. Bakalım neler olacak, merak ettim. :D
Özellikle şu komşudan ne çıkacak onu merak ediyorum, öylesine birine benzemiyor. Ama türk versionda yoktu o, tabii Emily'nin aşkı olduğu için. :D

şuu olabilirm acaba yaaa türk versionda açelyanın katili tanıdığını öğreniyorlar ama yabancı versionda öyle birşey yok 4. sezondamı öürenicekelr acaba bunu @xemrexxx bumuydu o sezonlardan gelen spoi ben öyle anladım :F:F:F
Türk versiondaki son sahne, yazlığa dönüş sahnesi 4. sezon galiba haklısın. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Özellikle şu komşudan ne çıkacak onu merak ediyorum, öylesine birine benzemiyor. Ama türk versionda yoktu o, tabii Emily'nin aşkı olduğu için. :D

sonra kızları takip eden adamda yabancıda yoktu belki kızları takip eden adamda 4.sezonda olur ayoll bunlara kalırsa eğer açelyanın ölmediği 3-4 bölüm sonra ortaya çıkıcak yabancıda 4-5 sezonalrda ortaya çıkmıs ama türk versionda 3-4 bölüme yaşadığı belli olur :F:F:F

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
@Ahmad @Çiğdem- Emily nin boyle bir kozu varya orijinalde lezbiyenliğin yapamayacakları na gore bunu kullanmışlar

Tüm izlediğimiz olaylar 4.sezona ait Acelyanin yani Alisonun ölmediği de 4.sezonda ortaya çıkıyor

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,795
Puanı
1,061

kız açelyanın orada gördüğü katili değil ileride anlıcan 20.bölüm gi,bi olacak orjinaline uygun giderse:D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,795
Puanı
1,061
Diyoruz ki biz, ilk bölümdeki 4. sezondan olan sahne hangisi idi? :F
orjineli izleyenler 4.sezondan olan sahneleri 1.bölümden gösterdiler dedi hangi sahnelerdi :F:F:F
şu parlak hoca var ya onun bu işlere dahil olduğu 4.sezonda ortaya çıkıyordu hani kapşonlu birini buldu aslının çantasını falan çaldı orjinalinde kapşonu kendi giyiyordu 4. sezon 17-18. bölümde ortaya çıkıyordu bu

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Ya arkadaşlar mona yerli versiyondada var ama farklı ilerletecekler hatta oynayan kızda Özge Özacar

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710

Çiğdem'e farklı geldi çünkü, Cesur 1x7 de falan geliyodu. Ezra'nın sırrı 4.sezonda açıklandı. 6.sezon oldu hala A'nın yüzünü göremedik. Onun dışında Mike yok, Hanna onla çıkıyodu ve bu onun için sırdı. Alisonla tartışıyorlardı ama Mona karakteri var onun içim rahatım. Yaşasın Mona Vanderwaal [emoji1]

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
şu parlak hoca var ya onun bu işlere dahil olduğu 4.sezonda ortaya çıkıyordu hani kapşonlu birini buldu aslının çantasını falan çaldı orjinalinde kapşonu kendi giyiyordu 4. sezon 17-18. bölümde ortaya çıkıyordu bu
Ama yerli versionda da ona da A'dan mesaj geldi. (b)

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710

Yalnız Açelya Selin'lerin yazlığında kaybolup Ademoğlu malikanesinde bulundu. Orjinalinde kaybolduğu yerde bulunmuştu. Ve orjinalinde Açelya Ilgaz'a aşık olduğu düşünülecek :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ama yerli versionda da ona da A'dan mesaj geldi. (b)
@xemrexxx şunu söylüyor @Ahmad hocanın bu işlerle alakası a ile bağlantısı falan 4. sezonda ortaya çıkıyordu diyor :F:F:F