Poyraz Karayel - Genel Sohbet Konusu

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
82. BÖLÜM (FİNAL)

Ah be... Ayşegül öldü, Poyraz delirdi... Sonunu biliyordum tabi, spoiler yemiştim daha önce ama bunu bilerek başlayıp izledim zaten. İyi ki de izlemişim, benim için efsane işlerden biri olarak hatırlanacak. Belli mi olur, yıllar sonra yeniden izlerim diziyi...

En sevdiğim sezon ilk sezondu, ardından iki, sonuncu olarak ise üçüncü sezon. Kesinlikle üçüncü sezon olmamalıydı, tadında bitmeliydi. Zorlama bir sezon olduğu açıktı, buna rağmen izlettirdi tabi ama eski tadı alamadım ben doğrusu.

Dizinin en sevdiğim yönü jenerik müziğiydi. Dizide kullanılan müzikler/şarkılar da çok hoştu.

Sema ve Sefer'in yokluğunu çokça hissettik. Dizinin en büyük renklerindendiler... Diziden kimler gelip geçmedi ki? Mete, Zafer, Adil Topal, Sinan Karayel, Çınar, İpek, Selçuk.....

Kuru fasulye, pilav ve cacık üçlüsünü unutmayacağız. Tüm ekibin emeklerine sağlık, sizinle geç tanıştığım için üzgünüm. :(

• Beğendim
Reactions: Sherlock and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
82. BÖLÜM (FİNAL)

Ah be... Ayşegül öldü, Poyraz delirdi... Sonunu biliyordum tabi, spoiler yemiştim daha önce ama bunu bilerek başlayıp izledim zaten. İyi ki de izlemişim, benim için efsane işlerden biri olarak hatırlanacak. Belli mi olur, yıllar sonra yeniden izlerim diziyi...

En sevdiğim sezon ilk sezondu, ardından iki, sonuncu olarak ise üçüncü sezon. Kesinlikle üçüncü sezon olmamalıydı, tadında bitmeliydi. Zorlama bir sezon olduğu açıktı, buna rağmen izlettirdi tabi ama eski tadı alamadım ben doğrusu.

Dizinin en sevdiğim yönü jenerik müziğiydi. Dizide kullanılan müzikler/şarkılar da çok hoştu.

Sema ve Sefer'in yokluğunu çokça hissettik. Dizinin en büyük renklerindendiler... Diziden kimler gelip geçmedi ki? Mete, Zafer, Adil Topal, Sinan Karayel, Çınar, İpek, Selçuk.....

Kuru fasulye, pilav ve cacık üçlüsünü unutmayacağız. Tüm ekibin emeklerine sağlık, sizinle geç tanıştığım için üzgünüm. :(
Hadi geçmiş olsun. Bu sefer devamını getirebildin neyse ki. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sanırım İlker'in en sempatik hali. Bu sahne çok iyi yaa. Burçin"in mimikleri şahane.:bhr:

• Harika
Reactions: Bully

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Evlenecez de evlenecez :F Efsane sahne, efsane uyum :Z

İzlerim ben de ara ara :A

Durup dururken kulağımın içinde ilker'in sesi. Evlenecezde Evlenecez diyor. Bende açıp izledim. Bilinç altıma işlemiş efsane replik:A
Diziyi izlemememe rağmen benim bile bilinç altıma işlemiş :F

• Güldürdün
Reactions: Bully