Poyraz Karayel - Genel Sohbet Konusu

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
73. BÖLÜM

Bu sezon gerçekten kötü, keşke yapılmasaymış. Yine izlettiriyor tabi ama asla ilk iki sezon tadı alamıyorum. Erken bitmesi şaşırtıcı olmamış yani...

Zülfikar ve Meltem evleniyor. Zülfikar'ın iki saattir edemediği evlilik teklifini Meltem bir çırpıda etti. Helal olsun. :Z

Ayşegül, Çınar ile tüm her şeyi bıraktı gitti. Çınar yine vefalı sayılır ama takibe başlamış kadını. Son sahnede Poyraz ve Ayşegül'ü gördü. Bakalım neler olacak?

Poyraz ve Ayşegül'ün bölüm sonundaki sahneleri de süperdi, özlemişiz. :bhr:

Fatih de Sadrettin sayesinde onların evde işe başladı, Songül delirdi haliyle. Ne zaman çıkacak bunların kokusu bakalım, bayağı karışır ortalık herhalde. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
74. BÖLÜM

İsa, babasını Taşkafa'nın öldürdüğünü öğrendi. Evi terk etti. Bunlar bir bakımdan ergence görünse de Taşkafa'yı bıçaklaması olayın şoku oldu tabi ki...

Çınar, Ayşegül'ü öldürmesi için peşine adam taktı. Son sahnede tuttuğu adam Poyraz Karayel olduğunu anladı. Olaylar sona doğru güzelleşmeye başladı. :X

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
79. BÖLÜM

Finale adım adım gidiyorum, Ayşegül-Poyraz sahnelerini çok özleyeceğim sanırım. :T

14 Şubat Sevgililer Günü'nü kutladık bu bölümde, maşallah final zamanını diziyle aynı döneme denk getirdim. Çiftlerin sahneleri güzeldi, ee tabi Ayşegül-Poyraz sahnesine en çok bittik. İsa'nın Taşkafa ve Ümran'a yaptığı lahmacunlu sürpriz de güzeldi. :F

Songül'ün karaoke yaptığı sahneler muhteşemdi, açık ara dizinin en büyük rengi Songül. :D

Meltem'in de eski halini özledik, gelsin hafızası yerine artık. :(

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
79. BÖLÜM

Finale adım adım gidiyorum, Ayşegül-Poyraz sahnelerini çok özleyeceğim sanırım. :T

14 Şubat Sevgililer Günü'nü kutladık bu bölümde, maşallah final zamanını diziyle aynı döneme denk getirdim. Çiftlerin sahneleri güzeldi, ee tabi Ayşegül-Poyraz sahnesine en çok bittik. İsa'nın Taşkafa ve Ümran'a yaptığı lahmacunlu sürpriz de güzeldi. :F

Songül'ün karaoke yaptığı sahneler muhteşemdi, açık ara dizinin en büyük rengi Songül. :D

Meltem'in de eski halini özledik, gelsin hafızası yerine artık. :(
Bir şey soracağım finalle ilgili hiç spoiler almadın mı gerçekten? Yani yayınlandığı dönemde illa Twitter'dan 1-2 şeye denk gelmişsindir ve seni neyin bekleyeceğini az çok tahmin edebiliyorsundur bence. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bir şey soracağım finalle ilgili hiç spoiler almadın mı gerçekten? Yani yayınlandığı dönemde illa Twitter'dan 1-2 şeye denk gelmişsindir ve seni neyin bekleyeceğini az çok tahmin edebiliyorsundur bence. :A
Biliyorum tabi ki finalini, yine de nasıl olduğunu falan merak ediyorum. Sonuç değiştirmez benim için ilerlememi. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
80. BÖLÜM

Son iki bölüm kaldı, yarına büyük finali izleyeceğim bir aksilik olmazsa...

Çınar büyük ihtimalle ölecek diğer bölüme, ölmesi şaşırtıcı olmaz. Nevra'nın ikinci oğlunu da harcaması da şaşırtıcı olmaz.

Fatih, Songül'e şantaj yapıyor. Ergenleşti Fatih de, halbuki nasıl cool bir çocuktu. :T:

Ayşegül, Poyraz ve Sinan'ın mısır yiyip film izlediği sahneye de bittim. O nasıl tatlı oturuş? :bhr:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
81. BÖLÜM

Çınar ölerek veda etti, Nevra Hanım da kafayı yedi. Ani finalle orası geçiştirildi normal olarak, yani çok da önemli değildi tabi.

Savaş'ın Zafer'in kardeşi olması şaşırttı, ciddi benziyorlar da ha. :F İlk sezon olan olaylar peşimizi bırakmıyor, Mümtaz da bu sezondan fırlamıştı.

Zülfikar ve Meltem yeniden, özlemiştik. :Z

Son sahnede Savaş, Bahri'yi bıçaklayıp bulunduğu yeri yaktı. İnşallah bir şey olmaz Bahri babama. :(

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
81. BÖLÜM

Çınar ölerek veda etti, Nevra Hanım da kafayı yedi. Ani finalle orası geçiştirildi normal olarak, yani çok da önemli değildi tabi.

Savaş'ın Zafer'in kardeşi olması şaşırttı, ciddi benziyorlar da ha. :F İlk sezon olan olaylar peşimizi bırakmıyor, Mümtaz da bu sezondan fırlamıştı.

Zülfikar ve Meltem yeniden, özlemiştik. :Z

Son sahnede Savaş, Bahri'yi bıçaklayıp bulunduğu yeri yaktı. İnşallah bir şey olmaz Bahri babama. :(

Şaka maka finale kadar geldiğiniz Yiğit beyciğim, tebrik ediyorum. :( Poyraz Karayel efsanesini izlediğiniz için mutluyum. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Şaka maka finale kadar geldiğiniz Yiğit beyciğim, tebrik ediyorum. :( Poyraz Karayel efsanesini izlediğiniz için mutluyum. :A
Diziler ara verince başladım, dizilerden bir ay sonraya yetiştirdim. Yine iyi hallettiğimi düşünüyorum. :bhr: :A Sen izledin mi bu diziyi, hiç söylemiyorsun? :Z