Poyraz Karayel 64. Bölüm Yorumları

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu bölümün şerefine bir hastalığına No: 309'u TV'den izlemeyip Poyraz'ı açtım.

Bizim evdekiler sıkı bir Poyraz fanı, ben de sevmeme rağmen doğru düzgün dizi izleyemiyordum. Ama yeni sezonun ilk bölümünü geçen hafta izlemiştim. Bu hafta da Poyraz'ı dönüşünü merak ediyordum ve ekran başına geçtim büyük bir heyecanla izledim. :D

Sonra aynen şunu dedim "Ulan ne dizi be!" Gerçekten Poyraz'ın dönüşü, Irak-Suriye sahneleri, Mümtaz, Sinan ve Ayşegül... Kısaca müthiş bir bölüm olmuş. İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu bu sene tüm ödülleri silip süpürmeli kesinlikle.

3.sezona karşıydım ama Ethem Özışık iyi hazırlanmış. :D

Sanırım en uzun yorumlarımdan biri oldu ama içimden geldi ve yazdım :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Maşallah kimi görsem başını kaçırmış. Yarın internetten telafi edersin artık. :A

Bu arada İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu bu hafta listeye girip 1. olmazlarsa oy kullanmayı bırakacağım haberin olsun. :A @xemrexxx
Bölümün kalanını da internetten telafi edeceğim zaten Benim Albümüm sonuçlarından dolayı. :A

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
hiçbişey olmadığı için bi yarın saat izledim bu diziyi ilker kaleli aşırı derecede abartılı ve yapmacık oynuyor hiç beğenmedim inandırıcılık sıfır. zaten bu diziden bi cacık olmadığı belliydi de kesin emin oldum. kamera niye sürekli hızlı hareket ediyor onu da anlamadım başımı ağrıtıyor resmen. bu dizinin ömrü uzun olmaz bazıları çok abartıyor da ne oyuncu oyuncu ne de dizi bi halta benziyor

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Dedim herhalde son anda Poyraz görecek adamı, kahramanlığını yapacak kurtaracak herkesi :D

Ama öyle olmadı, patladı bomba :(

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Son sahnede yine tüylerim diken diken oldu umarım İsa'ya bir şey olmamıştır.

Bu arada efektler için de sağlam para harcanıyor olmalı, patlama sahneleri bayağı iyi. :X

Meltem tam hapisten çıkmak üzereyken kendine hakim olamaması kötü oldu ama adam da hak etti.

Poyraz-Ayşegül bambaşka olsa da Poyraz-Eda'nın kimyası da bayağı iyi tuttu. Kısacası İlker Kaleli ve Funda Eryiğit birbirine çok yakışmış.

Dediğim gibi Poyraz Karayel tarihinin en iyi bölümlerinden biriydi, gelecek haftayı büyük bir merakla bekliyorum. :Z

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
İsacığı niye öldürdün be Ethem? Poyraz'ı dirilttin, İsa'yı da yaşatsan ya.

Ayrıntılı yorumumu derslerden vakit bulabilirsem yarın yaparım, uzun zamandır izlediğim en iyi Poyraz Karayel bölümlerinden biriydi, şimdilik sadece bunu söyleyebilirim.

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Bölüm baştan sonuna kadar olağanüstüydü . Bu sezon olmayacak derken resmen 2.sezondan neredeyse de 1.sezondan bile daha güzel planlamışlar .

Poyraz Karayel Irakta gibi olan bir bölüm tam 1 saate yakın benden tam not aldı. Ayrıca daha sonra günümüze gelmesiyle yine mükemmel anlar yaşattı.

Bu hafta artarız artık ab de en az 6 :Z

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Film tadında bir bölüm izledik gerçekten müthişti. Aksiyon, dram, komedi... Bölümde hepsinden vardı. Poyraz Karayel'in 3 sezon boyunca yayınlanan en iyi bölümlerinden biriydi kesinlikle.

Poyraz'ın Irak ve Suriye'de geçen sahneleri müthişti. Poyraz'ın öldü gözükmesi için her şey en ince detayına kadar düşünülmüş. Ethem Özışık harika hazırlanmış yeni sezona.

Poyraz ve Ayşegül'ün kavuşma sahnesi de bölümün en can alıcı sahnesiydi. Ciğerlerimizi söktüler. :T

Bölüm sonunda İsa'nın başına geleni ise hiç birimiz beklemiyorduk. Yine sıradan bir son olmadı. Alıştık artık. :)

Bu arada Mümtaz'ın dönmesi de iyi oldu. Poyraz ile olan sahnelerini özlemişiz. Renk katıyor diziye. :A

Poyraz'ın ölümü ile ilgili geçen hafta yaptığım tahminde tutmuş. İşin arkasından istihbarat çıktı.

Son düzenleme:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Total'de 4.52 ile 5, AB'de 5.22 ile 4 ve ABC1'de 5.17 reyting ile yine 4. sıraya yükselmiş, iyiye işaret. :)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Total'de 4.52 ile 5, AB'de 5.22 ile 4 ve ABC1'de 5.17 reyting ile yine 4. sıraya yükselmiş, iyiye işaret. :)

Üç grupta da 3. dizi konumundayız. Oranlarımızı da yükselttik. Bu oranları sabit tutmayı başarırsak bu sezonu da rahat bir şekilde çıkarırız diye düşünüyorum. Senaryo müthiş ilerliyor zaten. :)

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,372
Puanı
1,060
Çok güzeldi tebrikler! :T

14657311_1105365396185872_166390845716305307_n.jpg

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
Bölüm olağanüstüydü çok iyi kurgulamışlar geçen sezon dediklerimi geri alıyorum dönüşü muhteşem oldu Poyrazcım Karayelin :D