Poyraz Karayel 64. Bölüm Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061
Çarşamba akşamlarının fenomen dizisi Poyraz Karayel, tüm Türkiye'yi etkisi altına alan yeni sezon açılışının ardından sürprizlerle dolu bir bölümle daha bu akşam 20.00'de Kanal D ekranlarında olacak. Bölüm ile ilgili tüm yorum ve paylaşımlarınızı bu konu başlığı altından yapabilirsiniz.

Poyraz ve Ayşegül iki yıl sonra nasıl tekrar bir araya gelecek? Poyraz bu süreçte neler yaşadı? Mümtaz'ın geri dönme nedeni ne? Peki diğerleri de Poyraz'ın yaşadığını öğrenecek mi? Hepsi ve daha fazlasının cevabı için izlemeye devam edin.

Fragmanlar:

Özet ve Fotoğraflar: https://fav10.net/forum/threads/poyraz-karayel-64-bölüm-Özet-ve-fotoğrafları.262178/

Öte yandan ilk sezonda Mümtaz karakterine hayat veren Murat Daltaban da bu akşamdan itibaren geri dönüşünü gerçekleştiriyor. Kendisine hoş geldin diyoruz, ama karaktere değil. :A

Cu-m4dBWAAA52Xx.jpg

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Poyraz Mümtaz'ı karşısında görünce tam beklediğim gibi bir tepki verdi :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061
Poyraz Karayel tarihinin en iyi bölümlerinden birini izliyoruz, kaçıran çok şey kaybeder. Bu lafım da bizzat @xemrexxx'e. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Başlarını birazcık kaçırdım sanırım Poyraz'ı nasıl kurtardıklarını göremedim. Ama dehşet bir bölüm oluyor soluksuz izledim flashback sahnelerini baya emek vermişler helal olsun, Ethem Özışık her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmüş.

İlker Kaleli döktürüyor be, oynamıyor yaşıyor adeta. Poyraz'la Ayşegül'ün karşılaşması merakla bekleniyor. :D

Mümtaz sahtekarını ben de özlemişim. :A Poyraz aklını çıldırdı yine onun yüzünden. ss

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061
Başlarını birazcık kaçırdım sanırım Poyraz'ı nasıl kurtardıklarını göremedim. Ama dehşet bir bölüm oluyor soluksuz izledim flashback sahnelerini baya emek vermişler helal olsun, Ethem Özışık her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmüş.

İlker Kaleli döktürüyor be, oynamıyor yaşıyor adeta. Poyraz'la Ayşegül'ün karşılaşması merakla bekleniyor. :D

Mümtaz sahtekarını ben de özlemişim. :A Poyraz aklını çıldırdı yine onun yüzünden. ss
Maşallah kimi görsem başını kaçırmış. Yarın internetten telafi edersin artık. :A

Bu arada İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu bu hafta listeye girip 1. olmazlarsa oy kullanmayı bırakacağım haberin olsun. :A @xemrexxx