Poyraz Karayel 64. Bölüm Fragmanı

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,435
Puanı
1,060
İstihbarat tahmininde bulunmuştum ama bu kadar derinine inmezler diye düşünmüştüm. Mümtaz bile geri gelmiş, zamanında az sövmedik adama. Sinan babasının yaşadığını biliyormuş fragmana bakılırsa. Çok heyecanlı bir bölüm geliyor. :A
Aynen Sinan biliyormuş sanırım cidden de göreceğiz :D :D :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yok artık Mümtaz. :eek: :F

İkinci fragman efsane ötesi olmuş, merakla bekliyoruz bölümü. :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Mümtaz nereden çıktı la şok oldum :A Gelecek bölüm çok sağlam olacak gibi Poyraz'ın olaya da iyi bir açıklama getirecekler sanırım.

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Mümtaz'ın geri dönmesi iyi oldu ama bence sırf bu olayı açıklamak için tek bölümlük konuk oyuncu olarak kalacak. Epey küfrümüzü yemiş olsa bile Mümtaz eğlenceli karakterdi.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
2. fragman çıkmış.

Tt olunca gördüm. Fragmanı izledim. İki dizinin konuları da cok farklı ama bana sakallı görünce adamı bana bunu hatırlattı :F youtube bile öneriyor :F @OzaN @sürgünüm @Aserat @xemrexxx

mEAX31.png

Edit: Youtube yorumu

Konu da aynıymış nerdeyse İstihbarat filan ne iş :F
Tuğçe1 saat önce (düzenlendi)
Ulan adam neler çekmiş be Ayşegül hala adamı suçlasın pardon Ayşegül Saygıner artık o. Hayatını Ayşegül için ortaya attı kendini istihbarata kullandırmak zorunda kaldı bide geldi ne görsün sevdiği kadın başka adamın kollarında sözde Poyraz'ı unutmaya çalışıyor başlarım böyle aşka. Meltem'in bütün araştırdıkları doğru çıktı kızın adını deliye çıkarttılar bide.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,518
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Tt olunca gördüm. Fragmanı izledim. İki dizinin konuları da cok farklı ama bana sakallı görünce adamı bana bunu hatırlattı :F youtube bile öneriyor :F @OzaN @sürgünüm @Aserat @xemrexxx

mEAX31.png

Edit: Youtube yorumu

Konu da aynıymış nerdeyse İstihbarat filan ne iş :F
Tuğçe1 saat önce (düzenlendi)
Ulan adam neler çekmiş be Ayşegül hala adamı suçlasın pardon Ayşegül Saygıner artık o. Hayatını Ayşegül için ortaya attı kendini istihbarata kullandırmak zorunda kaldı bide geldi ne görsün sevdiği kadın başka adamın kollarında sözde Poyraz'ı unutmaya çalışıyor başlarım böyle aşka. Meltem'in bütün araştırdıkları doğru çıktı kızın adını deliye çıkarttılar bide.
Soydan öğütte orda bu Fırat kalkanı operasyonu Arka sokaklardaki soydan öğüt karakterini oynayan cevherin derin patronu