Powertürk TV Kapanıyor!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
power-turk-fm.jpg

Doğuş Grubu'nun bünyesindeki bir kanal daha kapanıyor!

NTV Spor ve Kral TV'nin ardından Doğuş Grubu'ndan flaş bir atılım daha geldi. Müzik Onair’dan Özcan Beylan’ın haberine göre, Powertürk TV’nin önümüzdeki Haziran ayında kapanacağı ifade edildi.

Powertürk'ün de Kral TV gibi dijital ortamdan yayına devam edeceği konuşulanlar arasında.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Powertürk Doğuş grubunda değil ki?

Power TV kapanmasa bari, baya kaliteli yayın yapıyorlar. Evet günümüzde müzik kanallarının tarih olması kaçınılmaz ama sevdiğim bir kültürdü, üzücü bir durum. :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Döne döne hep aynı isimleri verdikleri için beni üzmeyen bir haber oldu:X Programları zaten yok. Sadece Klip arkasını özlerim:(

Power TV kapatilmasin yeter. En azından orada DJ'ler canlı yayın yapıyor.

Sahibi bildiğim kadarıyla Cem Hakko'ydu. Doğuş'a satsa haberi çıkardi :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ben hala ara ara da olsa televizyondan müzik kanallarını takip ediyorum, o yüzden hepsinin bir bir kapanıyor oluşu bir dönemin resmen sonunun geldiğini gösteriyor. :(

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Kral TV'nin nostaljisi bende çok daha fazlaydı ama Powertürk de iyiydi.

Her akşam 19'da herhalde Pop Favori vardı. Üç şarkı arasından biri kazanırdı, onun oyununu oynardık. Hangi şarkı kazanacak diye. :(
Powertürk deyince aklıma gelen ilk şey o program zaten. İstediğim şarkı çıksın diye totem falan yapardım. Bu yıl iki tane baş müzik kanalının kapanmasıya bir devir de kapanmış oldu. O kadar yılın, o kadar anının hatrına yazık. :(

• Beğendim
Reactions: dreamy and bazinga

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
Powerturk denince aklıma benim de hep Pop Favori gelir. Bir de 5-6 yıl önceki şarkılara %100 HİT demesi... Bir Kral TV olamasa da iyi bir kanaldı.

• Beğendim
Reactions: bazinga

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ahh viva vardı bizim zamanımızda :( Kral tv dışında yer edinmiş diğer müzik kanallarını bir düşündümde aklıma düştü :( :( :(

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,322
Puanı
264
Kral TV den sonra en çok izlenen müzik kanalıydı. Bir dönem güzel programlar vardı. Uzun zamandır içer müzik kanalları gibi popüleritesini kaybetti. Yine de bir döneme damga vurmuş kanalların böyle ardarda kapanması üzücü.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Yıl 2019 hala televizyondan müzik kanalı izleyen var mı? 2000’li yıllarda kaldı. Kraltv altyazılarını okurduk millet mapus damlarından karısına şarkı armağan ederdi :A