Teknoloji Powerbank

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Yılın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
111,337
Puanı
1,060
10080413450290.jpg

Son senelerde kulanımı oldukça yaygın olan, akıllı cep telefonları ve tablet olmak üzere bir çok şarj edilebilen elektronik cihazı şarj etmenize olanak sağlayan küçük boyutlu şarj cihazıdır.

2 seneyi yakın zamandır Xiaomi 10.000 ile kullanmakta olduğum faydalı bir teknolojik alet. Sürekli prize bağımlılıktan kurtarması ve taşınabilir olması oldukça pratik olmasını sağlıyor. Dışarıda vb. şarjın bitmesi derdini de ortadan kaldırıyor..

1D7820A5-7A26-4C2A-8E44-3C07B3106F03.jpeg

• Harika
Reactions: 12.Adam and Dosi
Almayı düşünüyorum. İşe gittiğim zaman veya yolculuk zamanlarımda faydası olacaktır. Her ne kadar telefonum şarjı şuan 1 gün gidiyor olsada evde bulunması iyi olur. Acil durumlarda faydası olacaktır.
------

2 seneyi yakın zamandır Xiaomi 10.000 ile kullanmakta olduğum faydalı bir teknolojik alet. Sürekli prize bağımlılıktan kurtarması ve taşınabilir olması oldukça pratik olmasını sağlıyor. Dışarıda vb. şarjın bitmesi derdini de ortadan kaldırıyor..

Ekli dosyayı görüntüle 104045
Şuna baktımda sizde 75 TL, Bizde ise en ucuzu 250 :A aynısı yani. Böyle bir fırsatı değerlendirmek gerekir. Aslında TR'den elektronik cihaz almıyorum ama bu farklı olduğu için düşünüyorum. Bozulsada parası çok değil :A

Çok uzun zamandır kullanmıyorum, şu anki telefonumun şarjı yoğun kullanımda bile 1 gün gidiyor, performansı düşünce düşünürüm tabii. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Karar verip sipariş ettim. Gelmesini bekliyorum. Bu aralar eksikliğini hissediyorum.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Bugün açılışı yapıp birazdan ilk kez kullanacağım cihaz.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski
Havalimanında bavulu verirken bavulun içinde veya yanınızda powerbank taṣımak yasak olduğu yönünde uyarı yapılır olmuṣ. Hal böyle olunca Powerbank'i tatile götüremez olduk. Ama diğer türlü uzun yol dostudur Powerbank.

• İlginç
Reactions: Dosi
Havalimanında bavulu verirken bavulun içinde veya yanınızda powerbank taṣımak yasak olduğu yönünde uyarı yapılır olmuṣ. Hal böyle olunca Powerbank'i tatile götüremez olduk. Ama diğer türlü uzun yol dostudur Powerbank.
Bu sene götürmüştük sorun olmadı. Dönerkende aynısı.
Konuyu ben açmışım şaşırdım :A
Bahsettiğim Powerbankı maalesef çok kullanamadım Iphone’ye geçince. Benimki type C şarjı olduğu için uyumlu değil. Android kullananlar yararlanıyor.
Pek eksikliğini hissetmiyorum çünkü artık yolda bile otobüslerde şarj etme durumu var. Belki şu kablo olmadan şarj olanından alırım bir ara. İş yerinde doldurup eve dönüyorum gerek kalmıyor genelde :A

Yasağın sebebi neymiş ?

Bu sene götürmüştük sorun olmadı. Dönerkende aynısı.
Konuyu ben açmışım şaşırdım :A
Bahsettiğim Powerbankı maalesef çok kullanamadım Iphone’ye geçince. Benimki type C şarjı olduğu için uyumlu değil. Android kullananlar yararlanıyor.
Pek eksikliğini hissetmiyorum çünkü artık yolda bile otobüslerde şarj etme durumu var. Belki şu kablo olmadan şarj olanından alırım bir ara. İş yerinde doldurup eve dönüyorum gerek kalmıyor genelde :A

Çok ilginç. Beni hem Sunexpress hemde THY uçuṣu öncesi hep uyardılar.

İphone almamak için bir sebep daha. :A
------

Yasağın sebebi neymiş ?

Yangın ve patlama riski. Daha önce olmuṣ.

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam

Forum İstatistikleri

Konular
171,715
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94