İngiliz Poldark - Dizi Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x1. Bölüm
2x2. Bölüm ..

muhteşem başladı yine zaten demelzayı görünce insan kendini kaybediyor konuya adapte olmak için bir yarım saat bekledim :)

ilk bölüm geçen sezon batan geminin mallarının halk tarafından talan edilişinden sonra ross poldark ın mahkemeye çağrılması, demelzanın endişeleri, gevşek kuzenin ruhi bunalımı damga vurdu
ikinci bölümde mahkeme sahnesi harikaydı ordaki demelzanın eşini kurtarmak için çırpınışlarınıda saygıyla selamlıyoruz.. poldark ın savunmasıda harikaydı .. tabiki mahkemenin mutlu sonla bitmesi ayrıca bizi sevindirdi poldark için sevinmedimde demelza mutlu olduğu için mutlu oldum kendi payıma:))

Demelza bu sezon daha bi güzellesmis :A

demelza her sezonun güzel geçen sezonda muhteşemdi bu sezonda aynı derece muhteşem hem güzel hemde sempatik :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x3. Bölüm

güzel bir bölüm daha ..

poldark ın elizabeth e sarkması pek hoş olmadı insan demelzanın üstüne gül koklarmı? :)
gerçi elizabethde harika bişey ama bir demelza etmez :)
uşağın öldükten sonra dirilmesi komikti :)
ross ile francis in barışması iyi oldu francis iyi yolda umalım böyle gitsin
george yuvarlağına nefretimiz her bölüm artıyor ölsede kurtulsak :)
carolin adlı şımarık sarışının doktorla oynaşma seansları ileri bir boyuta taşınacak gibi...

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x9

Türk dizisi gibi bölüm yapmışlar. :)

Allah cezanı kaldırsın Ross, dipsiz kuyularda merdivensiz kalasın, denizler ortasında yelkensiz kalasın, Demelza'mın kalbini böyle nasıl kırarsın?! :(

George yavşağına da hiç güvenim yok. Sırf Ross'a gıcık olduğu için evlendi Elizabeth ile. Yakın bir zamanda boşanma kararı alırsa şaşırmayacağım.

Ross madenden parayı kaldıracak. Bunların karşısına çıkar yakın zamanda. :)
9/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x4. bölüm

güzeldi yine bölüm .. nurtopu gibi bir oğlumuz oldu :)
demelzayla temasım olmamasına rağmen sanki kadın benden çocuk yapmış kadar sevindim bu işe :)
francis le ross un ortaklığı iyiye işaret umarım durumları düzltirler george un yediği dayak az bile onun kafayı kürekle ezmek lazım :)
doktor la carolin arasındaki muhabbet ilerlemeye devam ediyor kadın fakirlerden nefret etmesine rağmen aşkından portakalları dağıtıverdi nefret ettiği insanlara :)

2x4

Güzeldi yine su gibi aktı.

Bizimkilerin oğlu oldu Allah analı babalı büyütsün. Gabriella Wilde’a uzun bir süreliğine bye bye dememişizdir inşallah. :)

8.5/10

verity i bu bölüm mutlu gördüm moralim yerine geldi kadın tipsiz olsada sempatik ve iyiniyetli biri umarım mutluluğu yakalar :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x5. bölüm

hüzünlü bitti

madende altın çıkmasına sevindikte francis in boğulması güzel olmadı tamda düzelmişti bu sezon :...

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x6. Bölüm

muhteşemdi yine
demelzaya çorabın öteki tekinide giydirseydiler iyiydi:) kız tek çoraba kandı gitti yazık oldu :)

carolin i gittikçe sevmeye başladım kız ross a para yardımı yaparak george yuvarlağının planlarını altüst etti helal olsun sarı portakala :)
george la nene arasındaki muhabbet harika ya özellikle bundan önceki bölümde süperdi bahsedememiştim nene sağır rolü yapıyorken hazır george lafları giydiriyor neneye :)) nedede taşı gediğine koyuyor zaman zaman :)
ross un elizabeth e ilgisi aşırıya kaçmaya başladı gidişat iyi değil gerçi son anda tek çorap giydirerek demelzayı kandırmasını bildi ama kıza yazık oluyor :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x7. bölüm

harika bir bölümdü baştan sona heyecan ve aksiyon vardı

doktora saygılarımızı sunuyoruz burdan :)

doktor sarışın portakalın aşkıyla dostları arasında seçim yapmak zorunda kaldı tabi dostlarını seçti adama saygı duymakla birlikte ben olsam napardım diye düşündümde :) yüzde yüz sarışın portakalı seçerdim :)
ross son anda kılpayı kurtardı paçayı .. moruk askerin suratına indirdiği yumruk harikaydı ..
yalnız elizabeth ross poldark a olan kızgınlığından kendini george yuvarlağının kollarına atmasa iyi olacak umarım hatasından döner :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x8. Bölüm

muhteşemdi son vuruş :)
demelzamın ellerine sağlık tamda diyordum şu kazmanın ağzına kürekle vurayım demelza duydu beni koydu yumruğu :) helal olsun kıza :)

madende bakır arayışları yine hüsranla sonuçlandı şu maden işi bir türlü mutlu sonla bitmedi gerçi sonuçta ross kazmasının demelzayı aldatacağınıda hesap etmemiştim şahsen o fokuda yedi lanet yuvarlak :)
elizabethde zaten dünden razı kaç yıldır bekliyor biri üstüne atlasın diye ilk fırsatı kaçırmadı :)
doktorda işini bilmeyen çavuşlar gibi şimdi carolinle gezdiği toprakları avuçluyor kim dedi git ross yuvarlağına yardım et diye ? kaçırdı gül gibi sarışın portakalı :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x9. Bölüm

demelza direkten döndü :)

ross a inat gidip milletle o kadar yakınlaşırsan adamların totosu kalkar haliyle:) nerdeyse kıza toplu taciz tecavüz uygulaması gerçekleştireceklerdide son anda kurtuldu pencere sayesinde :)
artık madenden ne fok çıkacağıda umrumda değil? ross yuvarlağı bu kadar kalp kırdıktan sonra o madenleri rulo yapıp bir tarafına sokabilir gönül rahatlığıyla :)
elizabeth de george kertenkelesiyle mecburi bir evlilik gerçekleştirdi bu evliliğinde ne kadar süreceği meçhul ..?

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x9. Bölüm

demelza direkten döndü :)

ross a inat gidip milletle o kadar yakınlaşırsan adamların totosu kalkar haliyle:) nerdeyse kıza toplu taciz tecavüz uygulaması gerçekleştireceklerdide son anda kurtuldu pencere sayesinde :)
artık madenden ne fok çıkacağıda umrumda değil? ross yuvarlağı bu kadar kalp kırdıktan sonra o madenleri rulo yapıp bir tarafına sokabilir gönül rahatlığıyla :)
elizabeth de george kertenkelesiyle mecburi bir evlilik gerçekleştirdi bu evliliğinde ne kadar süreceği meçhul ..?
Ross'a öfkem geçmedi bölümü izlediğimden beri. Bu arada final bölümüne yetişmişsin helal olsun. Daha sırada izlemen gereken 99999999999 dizi var. Forumdan kaybolmadan onlara da el at. :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ross'a öfkem geçmedi bölümü izlediğimden beri. Bu arada final bölümüne yetişmişsin helal olsun. Daha sırada izlemen gereken 99999999999 dizi var. Forumdan kaybolmadan onlara da el at. :))
tek tek temizliyorum dizileri :)

şimdi sırada TWD var tabiki :)

poldark ın sezon finali ne zaman acaba?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
tek tek temizliyorum dizileri :)

şimdi sırada TWD var tabiki :)

poldark ın sezon finali ne zaman acaba?
HAHAH aaa bulursan izlersin beyefendi twd ye yasak gelmiş her siteden yasaklıyorlar ilk 2 bölümü zor bulup izledik o sitelerdende silmişler bakalım nerede bulup izleyeceksin 1.bölümde tam anlamıyla efsaneydi meraktan çatla şimdi ayoll :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
HAHAH aaa bulursan izlersin beyefendi twd ye yasak gelmiş her siteden yasaklıyorlar ilk 2 bölümü zor bulup izledik o sitelerdende silmişler bakalım nerede bulup izleyeceksin 1.bölümde tam anlamıyla efsaneydi meraktan çatla şimdi ayoll :A :A :A
ilk on dakikayı izledim senin japon çekirdeğiyle çöl devesi öldü :) devamında bağlantı kesildi bir dahada bulamadım :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x10 (Sezon Finali)

İlk sezon finalinde olduğu gibi tatmin etmedi. Kötü de değil tabi ki.

Demelza ikinci kadın olma yolunda hızla izlerliyor. O kadar onur-gurur-namus deyip Ross ile devam etme kararı aldı. :(

George yavşağı Elizabeth'in oğlunu yurta veriyor. Ufacık oğlan koskoca köşkte sırtına çıkıyordu zaar. :bağır:

Enys ile Caroline bir araya geldi. Caroline, en son Enys'in yatak odasının yerini soruyordu devamını göstermeyen yönetmeni kınıyorum. :A
8/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x10. bölüm

güzel bir sezon finali ama demelza keşke terketseydi .. ihtiyar kadın elizabeth in halvet günlerini elizabethden daha iyi hesaplıyor :)
demelza kadir kıymet bilmez kazmayı terketse güzel olacaktıda olmadı kız geri döndü :)
şu baskın sahnesi sıkıcıydı o sahneyi sevmedim
caroline ve doktor, ross un çöpçatanlığı sonucunda muratlarına erdiler :)
elizabeth in yeni beybisi olacak ama ross menşeli bir ürün olacak gibi:) ve bunu ihtiyar teyzemiz elizabethden daha iyi biliyor :)