Polat Alemdar, Zombilere Karşı!

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Aynen :))
@Polat Şaşmaz hani neredesin. :A Hikayeyi anlatacaktın. Bu adamlar kim. :A
Ya sözde bu adamlara dopping tarzı bir madde vererek birinci sınıf asker yetiştirmek Gölge'nin amacı. Burası da pilot testlerin yapıldığı yer. Polat mekanı uyuşturucu sevkiyatı yapılan yer zannederken Dark River üssü çıkıyor. Dark River ne diye sorma anlatması yarım saat sürer :A

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
ulan başlığa bak ya bilmeyende gerçek sanacak zombi mombi yok bizde öyle şeyler olmaz :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ya sözde bu adamlara dopping tarzı bir madde vererek birinci sınıf asker yetiştirmek. Burası da pilot testlerin yapıldığı yer. Polat mekanı uyuşturucu sevkiyatı yapılan yer sanarken Dark River üssü çıkıyor. Dark River ne diye sorma anlatması yarım saat sürer :A
Zombi mombi olsa dizinin reytingi artar aha buraya yazdım. :D
Walking Dead ABD'de en çok izlenen dizi +7 reyting alıyor ( en yüksek.) Bence ne yapın edin ucundan azıcık zombi hikayesi ekleyin. :A @Çiğdem- @vadikızı :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Bu Arada şu ayrıntıyı belirtelim.twd sadece bir zombi dizisi değildir.zombiler dizide bulunuyor tabi ama bunun yanında mücadele savaş karşılıklı güven dostluk aşk aksiyon heyecan dram mutluluk birçok konuyu barındırıyor.diziyi izlemeyen kişiler için belirtmiş olalım:)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Gençken ne demek la sanki 30'una parmak basmış gibi. :A Ben kendime o kadar yaşlandım diyorum saçlarım beyazladı o kadar ama çıkıp takır takır oynarım yani. :A :A
Şu an çıksam en fazla böyle oynarım herhalde :A Kafa aynı kafa da ciğer ve dalak aynı değil :A

davutoglu_futbol.jpg

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Hahahahah o zaman sen çürümüşsün seni takımıma anca kaleci alırım. :A :A Biz futbolu bilenlerle oynamayı severiz. :A Tabi bilip de çürümüşlerle de oynamayı pek tercih etmeyiz. :A
Yani git kumda oyna diyorsun :T:

O değil de dün Digiturke bir sövmüşüm dillere destan :A Bu hafta iptal ediyorum yeteeerr :pala:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Yani git kumda oyna diyorsun :T:

O değil de dün Digiturke bir sövmüşüm dillere destan :A Bu hafta iptal ediyorum yeteeerr :pala:
Yok kardo seni alıştırırım eski günlerine meraklanma, içim el vermez kumlara falan göndermeye. :A :A

Gördüm yazdığını zaten Digitürk tam bir kan emici bu bilinen bir şeydi. :A Ben kapatmam ya maçları izlemek şart. :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Yok kardo seni alıştırırım eski günlerine meraklanma, içim el vermez kumlara falan göndermeye. :A :A

Gördüm yazdığını zaten Digitürk tam bir kan emici bu bilinen bir şeydi. :A Ben kapatmam ya maçları izlemek şart. :A
Ya yemişim maçları gerekirse Periscope reisten 1 piksel bile izlerim ama bu dolandırıcılığa tahammül edemem :A