PlayStation/XBOX ve Diğer Platformlar | Kalıcı ve Ücretsiz Oyun Habercisi 🎮

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Street Fighter'ı kaptım hemen. :Z Diğer oyun neyin nesi işe yarar mı? :A

Street Fighter... Gözümde canlanır koskoca mazi. :A Aslında dört kişi online girebiliriz, hayatta kalma oyunlarının ilki diyebiliriz kısaca. :A O yüzden ekle gitsin kütüphaneye. Bulunsun. :A @Tolstoyevski @xdragxx

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
@Dosi yüzünden entrika ve kaosun içine daldık, yasak zararlı elma mıdır nedir alıştırdığından beri nerede kaotik bir durum nerede entrika orada anında bitiyoruz... :A

@Tolstoyevski masum bir adamdı... Yalan nedir bilmezdi... Hele entrika, işi olmazdı... Ta ki... Ta ki o diziye başlayana kadar... Yasak Elma... İşte o dizi, o dizi @Tolstoyevski'nin kaderini değiştirdi... @Tolstoyevski artık masum değildi... İçindeki 'Ezel' uyanmıştı... :A @Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
@Tolstoyevski masum bir adamdı... Yalan nedir bilmezdi... Hele entrika, işi olmazdı... Ta ki... Ta ki o diziye başlayana kadar... Yasak Elma... İşte o dizi, o dizi @Tolstoyevski'nin kaderini değiştirdi... @Tolstoyevski artık masum değildi... İçindeki 'Ezel' uyanmıştı... :A @Dosi
Bu öyle zehirli, öyle yasak bir elmaydı ki ta insanlığın ilk zamanlarında, ilk günahın tohumlarını atmış ve Adem ile Havva'nın bile aklını çelmişti.. O günden bugüne birçok insan birçok insanı bu yasak elmaya alıştırdı ve alışan için entrika-kaos-oyun içinde oyun gibi şeyler artık yaşamın esas elementleri haline geldi.. Bir gün @Dosi'ye alıştırdıkları bu zehr-i elmayı Dosi hiç acımadan bana bulaştırırken, ben ise bir sonraki kurban olarak @xdragxx 'i i hedef almıştımsss... :A

Neyse konu dışına fazla çıkmayalım, olmadı Yasak Elma konusuna taşırsın yorumları ama bil ki tüm bu kaosun esas sebebi @Dosi'dir. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bu öyle zehirli, öyle yasak bir elmaydı ki ta insanlığın ilk zamanlarında, ilk günahın tohumlarını atmış ve Adem ile Havva'nın bile aklını çelmişti.. O günden bugüne birçok insan birçok insanı bu yasak elmaya alıştırdı ve alışan için entrika-kaos-oyun içinde oyun gibi şeyler artık yaşamın esas elementleri haline geldi.. Bir gün @Dosi'ye alıştırdıkları bu zehr-i elmayı Dosi hiç acımadan bana bulaştırırken, ben ise bir sonraki kurban olarak @xdragxx 'i i hedef almıştımsss... :A

Neyse konu dışına fazla çıkmayalım, olmadı Yasak Elma konusuna taşırsın yorumları ama bil ki tüm bu kaosun esas sebebi @Dosi'dir. :A

Elma dedin... Adem dedin... Havva dedin... Normalde bu mesajı okuyanların aklına Yasak Elma gelir ancak benim aklıma DARK geldi... Neyse daha fazla detaya girmeyeyim, sürprizi kaçmasın izlemeyenler için... :A

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Hayır hocam beni trollüyorsunuz şu anda. Sen 80 küsür bölümlük ve her bölümü 2.5 saat olan bir yerli diziyi izlemezsinnn. Yalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Hayır hocam beni trollüyorsunuz şu anda. Sen 80 küsür bölümlük ve her bölümü 2.5 saat olan bir yerli diziyi izlemezsinnn. Yalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan
Açıklamayı @Dosi ye bırakıyorum ama o kadar da değil tabi ki, Nolan 2.5 saatlik dizi çekse onu bile izleyemem dizi dediğin 40-50 dk olmalı.. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
@Dosi yüzünden entrika ve kaosun içine daldık, yasak zararlı elma mıdır nedir alıştırdığından beri nerede kaotik bir durum nerede entrika orada anında bitiyoruz... :A

PUBG'yi hiç duymadın mı? :eek:
Açıklamayı @Dosi ye bırakıyorum ama o kadar da değil tabi ki, Nolan 2.5 saatlik dizi çekse onu bile izleyemem dizi dediğin 40-50 dk olmalı.. :A
Ohh be hocaaam bi an ne oluyoruz dedik :A Büyük ihtimalle yutuptan böyle 2-3 sahnesini izliyorsun dimi :A
asli-bekiroglu_1971643.jpg

Ben masumum...