pişman olsanda karşılığını alırsın onurun yepyeni dini dizisi 1.bölüm

Onur_35

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184
bir gece kondu evinin önünde bir adam göğsünden vurulmuştur polisler gelmiş delilleri toplamaktadır içeride salonda 1 erkek 1 kız çocuğu vardır
erkek: çok iyi oldu
kız: cehenneme kadar yolu var
erkek: gidecek zaten gidecek bize yaptıklarından sonra cennete gitmesi imkansız
vurulan adam kendini bembeyaz bir yerde bulur dumanlar vardır ismi berkhandır
berkhan: nerdeyim ben yardım edin neresi burası !
karşısına hiç görmediği bir şey gelir melektir
berkhan: sende kimsin !?
melek: sen öldün ve hesabın bu gün sorulacak
berkhan: ne ? şakamı bu !
melek: hayır şaka değil gerçek gerçekler acıdır berkhan senin cehenneme giten gibi
berkhan: hayır ! olamaz ben size iman ediyorum namaz kılıyorum niye ?
melek: üvey babasın diyiye çocuklarına yaptıklarını hatırlıyormusun ?
berkhan: hayır !
melek: yada daha çocukken cinayet işlediğini ?
berkhan: hayır !
melek: neden yaptın ? tamam anladık oda suçlu ama sen niye masum günahsız birisiyken bu intikamı almak istedin ?
15 yıl önce
berkhan 13 yaşında bir çocuktur köyde oturmaktadırlar annesi fırında çalışmaktadır adamın bir fırına silahla dalar ismi mahmuttur
mahmut: ayşeeee !! nerdesiinn !
der bağırarak bütün unları, ekmekleri dağıtır ayşe içeriden gelir
ayşe: mahmutt !
mahmut: mahmut haa ! mahmut senin eski kocan ! vurayımmı seni ? cehennemlik bir şerefsizsin sen beni terkettin şimdi sana sıkacağım sonra kendime ben cennete gideceğim sen cehenneme
berkhan fırının önüne gelir olanları görür yerde bir tabanca vardır hemen alır içeriye kapıyı kırarak girer
berkhan: babaa !
mahmut: oğlum
berkhan silahın emniyetini çeker babasına uzatır
mahmut: oğlum ne olur yapma tamam şimdi hemen gidiyorum
2 saniye sonra kalbinin tam ortasından vurur adam yere yığılır
şimdi
melek: bütün herşey bununla başladı o adamı vurmasaydın şimdi yaşıyor olacaktın vede çocuklarını dövme keyfine devam edecektin annende yaşıyor olacaktı o adam ölmedi mezarı ise boş ve o mafya seni öldürdü ve şimdi buradasın ilk neden çocuklarını dövdün sen o genç daha 16'sında aşık oldu diye diri diri sandığa koyup gömdün niye yaptın ! niye !
2 yıl önce
berkhan eve gelir içkilidir karısının adı fatmadır
fatma: berkhan
berkhan karısına tekme tokat dalar yerde döver çocuklarınında ağzını burnunu kırar gözünü morartır
1 ay sonra
gamze (öldürülen büyük kız çocuğu) annesine anlatmaktadır berkhan dinlemektedir
gamze: anne ben aşık oldum
fatma: kızım ne yaptın sen baban seni öldürür
gamze: ama ben onun için canımı feda ederim oda benim için yarın restoranta gideceğiz
berkhan çıkar
berkhan: şerefsiz ! .......... ! ben senin ............. emi ! gel buraya ! kızını sandığa koyar arkalarından koşarlar ama yetişemezler dışarı çıkar hemen bagaja koyar arabasını çalıştırır 3 saniye sonra onlarda çıkar taksi gelir binerler
fatma: öndeki siyah arabayı takip edelim
berkhan boş toprak bir yere gelir sandığı bagajdan alır küreğide
kazmaya başlar ve sonunda kazar sandığı atar fatmaların taksisi toprak bir yola girer
taksici: abla burası çok ıssız olur geceleri kurda kuşa yem oluruz
fatma: ilerlemeye devam et ! inşallah kendisi kurda kuşa yem olur !
berkhan artık kızını diri diri gömmüştür arabasına biner toprak yolda evine gitmeye başlar 10 saniye sonra taksiyle karşılasır barkhan iner taksiciyi vurur fatma ve diğerleri çıkar
şimdi:
berkhan yere çöker ağlamaya başlar
melek: ağlama ! bunu yapmadan önce düşünecektin sonrasını ise anlatmak bile istemiyorum çünkü ben bile kaldıramam
berkhan bunu duyunca hüngür hüngür ağlamaya başlar
barkhan: lütfen beni affedin ! nolurr ! cehenneme gitmek istemiyorum çok pişmanım köpekler gibi pişmanım !tövbe ediyorum
melek kahkaha atar
2 yıl önce
berkhan kızını gömdükten sonra eşi ve çocuklarıyla eve gelir karanlık bir oday atar
berkhan: 15 saat burada kalacaksınız ! sakın çıkmaya kalkmayın
der ve kilitler kapıyı içeride etçil iğrenc böcekler vardır kızı yasmin üstünde birşey hisseder
yasemin: anne böcek var !
fatma: nee !
15 saat sonra
berkhan kapıyı açar hızlıca onları çıkarır hemen kapatır
çocukları ve karısının derileri soyulmuş her taraflarından ısırılmış haldedirler
şimdi
melek: sen bu cennetikleri vurdun öldürdün
gamzenin sevgilisi, büyük kızı, ve bir adam gelir ismi alidir
ali: ben senin kardeşine bir zarar vermedim ! ama sen beni öldürdün ! cehenneme gitmeyi hak ediyorsun !
10 yıl önce berkhanın 3 yaşında kardeşi vardır mahmut gelir
mahmut: güle güle
der ve tüekle vurur
berkhan üniversiteye başlamıstır mahmut kılık değiştirmiş şekilde gelir berkhan tanıyamaz
mahmut: ben gördüm
berkhan: neyi gördün ?
mahmut: 2 ay önce kardeşi öldüreni
berkhan: kim ?
mahmut: burada
der aliyi gösterir
mahmut sınıfını falan anlatır
berkhan tabancayla sınıfına gelir
berkhan: aliiiiiii !!!
diye bağırarak havaya 1 el sıkar
herkes dışarıya çıkar bir tek ali kalır
berkhan: niye yaptın ! niyeee !
der ve vurur
şimdi
gamze: baba ben sana bir şey yapmadım ben aşık oldum beni niye öldürdün ! hem sevgilim beni aldattı beni sevmiyordu beni seviyor zannettim ! o buluşma ise hesabını sormak içindi !
gamze ölmeden 1 gün önce
gamze bir otelin önüne gelir sevgilisi bir kızla sarılarak çıkar gamze içeri girer gizlice odalarına gelir izler beraber yatmaktadırlar öpüşmektedirler gamze gördüklerine inanamaz
şimdi
berkhan: niye bunu annene söylemedin peki !
2 yıl önce
berkhan gamzenin sevgilisini vurmuştur karşıya geçmeye başlar berkhan arabayı çalıştırır gaza basar ve hızlıca üstünden geçer ve ardına bile bakmadan gider
berkhan: hesabın soruldu ! oyun bitti !
şimdi
berkhan ayağa kalkar
melek: cehenneme ibretlik olsun diye bunların gözlerinin önünde gideceksin
arkadan beyaz bir duman onu cehenneme sürükler kırmızı bir kapı vardır ardında cehennem
1 ay önce
mahmut mafya çetesiyle beraberdir
mahmut: herşey bulundu nerdeyse bu adamın bütün bilgilerini biliyoruz evini buldukmu tamam !
şimdi
berkhan yarısına kadar gelmiş ilerlemektedir ama bilerek değil duman ilerlettirmektedir
1 gün önce
mahmut gelir berkhan evinden işe gidecektir
mahmut: beni öldürmeye çalıştın şimdi ben seni öldüreceğim
der ve göğsünden vurur
berkhan yere yığılır
şimdi
berkhan: hayıır ! cehenneme gitmek istemiyorum pişmanım köpek gibi pişmanım !
derken kapıdan geçer
1.bölümün sonu

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Bu dizi işleri burada nasıl yürüyor bilemiyorum ama bir tavsiyem olucak sana, biraz daha insan gözüne hitap eden renklerle oluştursan yazı tipini okuması daha kolay olur, çünkü bu şekilde zorlasalarda okumam:(