Perran Kutman'dan Yeni Dizi: "Cosby Ailesi"

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Usta oyuncu Perran Kutman, önümüzdeki dönemde yerli Cosby Ailesi dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Son olarak Show TV'de geçen sene yayınlanan Deli Saraylı dizisinde rol alan Perran Kutman'a, Behzat Ç.'nin yapım şirketi Adam Film sitcom için teklif götürdü.

Türkiye'de de 80'li yıllarda yayınlanan ve çok sevilen Cosby Ailesi dizisinin yerli versiyonu için hazırlık yapan yapımcıların, Perran Kutman'la birlikte Şevket Altuğ'a da başrol için teklif götürdüğü öğrenildi. Ancak Şevket Altuğ'un dizi teklifine henüz cevap vermediği belirtildi. Dizi Star TV'de yayınlanacak.

http://www.***/wp-content/uploads/2011/12/perran-kutman-500x258.jpg

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Valla sit-comlara sıcak bakmıyorum... izlersem hababam uzayı izlicem... perran kutmnı bu dizide düşünemiyorum... her zaman ilginç dizilerde oynayan bir başrol böyle bi dizide oynamamalıydı.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,739
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Valla sit-comlara sıcak bakmıyorum... izlersem hababam uzayı izlicem... perran kutmnı bu dizide düşünemiyorum... her zaman ilginç dizilerde oynayan bir başrol böyle bi dizide oynamamalıydı.

Dizi hakkında ne kadar çok şey biliyorsun ki böyle bir dizide oynamamalı diyorsun ? :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
izlemeyeceğim kesin ama kendisi çok iyi bir oyuncu

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Dizi hakkında ne kadar çok şey biliyorsun ki böyle bir dizide oynamamalı diyorsun ? :)

sit-comlara sıcak bakmadığım için oynamamalı dedm... hayat bilgisi deli saraylı gbi dev dizilerde grdük kendisini ondan dedim... yani onu basit bi sit-coma ykıştıramıyorum