Perran Kutman'dan Sektöre Eleştiriler!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Oynadığı rollerle 7'den 70'e Türk halkının gönlünde taht kuran, efsane usta oyuncu Perran Kutman günümüz dizi şartlarını ve ekranlarda olan isimleri eleştirdi!

Usta oyuncu kendisi için düzenlenen fotoğraf sergisinde sektörü şu sözlerle eleştirdi; "Ben hep gördüğümüz ve bildiğimiz yaşayan karakterleri oynadım, onun için göz hizasında yani göz göze rahatça görebildiğim için seyirciyle aramda, burada gördüğünüz gibi büyük bir sevgi var. Bugün de güzel kızların ekranlarda olması moda, pek ala da götürüyorlar işlerini ve demek ki oyuncuya pek ihtiyaç olmuyor. Gerçekten oyuncunun oyununu görmek isteyen kişiler, maalesef artık televizyonu ve dizileri seyretmiyor"

Hiçbir şeyin karşısında boynunu eğmediğini vurgulayan Kutman, "Uzun zamandır beni ekranlarda göremiyorsunuz çünkü bu kadar uzun süreli projelerde oynanmaz. Oyuncuya, senariste, yönetmene ve seyirciye yazık. Seyirci 3 saat bir dizinin karşısında oturtulmaz çünkü oyuncu oynayamaz, yapılan istatistikler var. Reklam dahil 60 dakika dizi, 25 dakika da durum komedisi çekilir. Ben de mevcut şartlarda yer almak istemediğim için ekranlarda olmuyorum" ifadelerini kullandı.

perran-kutman-guzel-kizlarin-ekranlarda-olmasi--3249925.Jpeg
--3249921.Jpeg
--3249922.Jpeg
--3249923.Jpeg
--3249924.Jpeg

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,000
Puanı
1,060
Bensu iyi oyuncudur öyle deme. :A

Konuya harika atıp sultanımızı övelim please. :A @Çiğdem- @Dosi @vadikızı @gözlemci @DarkLegenD @sokak sanati @Yiğitt @Aserat @OzaN @xBUGRAx @Thequeer @YıldırıM @Sherlock
Yeni nesillerin (sende dahil) hala hayranlıkla izlediği ve mükemmel biri harika bir oyuncu olan Perran Kutman'a ne söylense az.

İçeriğine gelince, çok güzel konulara değinmiş.
Dizi saatleri çok uzun ve hem seyirci hemde oyuncular sömürülüyor.

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Yeni nesillerin (sende dahil) hala hayranlıkla izlediği ve mükemmel biri harika bir oyuncu olan Perran Kutman'a ne söylense az.

İçeriğine gelince, çok güzel konulara değinmiş.
Dizi saatleri çok uzun ve hem seyirci hemde oyuncular sömürülüyor.
Keşke yeniden çok izlenen bir işte dönse, süreyi ayarlar. :(

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Sonuna kadar hak veriyorum. Tam belki ekranlara döneceğine dair bir ışık vermiştir diye umuyordum ama üzdü :(

Umarım sağlam ideal süreli bir iş ile dönem ekrandaki yeteneksiz mankenlerden gözümüzün feri söndü (erkekler hariç :A) @mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Şu kare, çok anlamlı... Tam bir anne gibi sarılmış çocuğa. :bhr:

--3249924.Jpeg

Sonuna kadar hak veriyorum. Tam belki ekranlara döneceğine dair bir ışık vermiştir diye umuyordum ama üzdü :(

Umarım sağlam ideal süreli bir iş ile dönem ekrandaki yeteneksiz mankenlerden gözümüzün feri söndü (erkekler hariç :A) @mrt-06
Parlaklarına da laf kondurmaz. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Sonuna kadar haklı açıklamalarında. Dijital bir projeyle falan kendisini tekrar izleriz umarım.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,630
Puanı
1,061
Afet hocam çok yaşlanmış ya :( Ama dediklerinde sonuna kadar haklı, artık kadın oyuncular genelde Miss Turkey'de birinci olup bir dizide başrol alıyorlar.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,283
Puanı
1,060