TRT 1 Payitaht Abdülhamid - Dizi Yorumları

fredbalotellifanny

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
115
Puanı
55
cuma günündeki bölüm çok güzeldi.geçen sezon en sevdiğim karekter dilrubanın yerine bu sezon aliye sultanı beğendim güzeldi aliye sultan planları çok dahice planladı .kurtlar vadisinin akifi yani manyasda gizemli karekter.daha çok görmek istiyorum aliye sultanı ve manyası.

fredbalotellifanny

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
115
Puanı
55
yine çok güzel bir bölüm izledik.finale tahminim 8 bölüm kaldı .geçen sezon sevdiğim iki karekterden dilruba ölmüştü geçen sezon diğeri frida idi.sanki bu bölümde frida ölecek izlenimi verildi ilerki bölümerde bakalım başka kim ölecek ve abdülhamid ne yapacak.cassel karekterinin kızı gelecek birde o karekteri merak ediyorum altından bir gizem çıkabilir mi diye. @Özgür sizi rahatsız ediyorumda finale kaç bölüm kaldı acaba biliyor musunuz?

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
yine çok güzel bir bölüm izledik.finale tahminim 8 bölüm kaldı .geçen sezon sevdiğim iki karekterden dilruba ölmüştü geçen sezon diğeri frida idi.sanki bu bölümde frida ölecek izlenimi verildi ilerki bölümerde bakalım başka kim ölecek ve abdülhamid ne yapacak.cassel karekterinin kızı gelecek birde o karekteri merak ediyorum altından bir gizem çıkabilir mi diye. @Özgür sizi rahatsız ediyorumda finale kaç bölüm kaldı acaba biliyor musunuz?
Hiç bilmiyorum maalesef. Ben zaten sadece Sedef'in olduğu kısımları izlemiştim. :D

• Beğendim
Reactions: fredbalotellifanny

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
cevap için sağolun biliyorum sizin sedef hanım varken izlediğinizi.internette buldum 155 bölüm final yazıyor .haftaya 147 bölüm olacak.acaba ramazan bayramı ve pandemi dolayısıyla erkene çekilir mi?
Bayram haftası yayınlanmaz ama ben erkene çekileceğini düşünmüyorum. Zaten özel platoda çekiyorlar diğer diziler gibi herkese açık mekanlarda çekmedikleri için nispeten daha rahattırlar bence. Mayıs sonu, Haziran başı gibi biter diye düşünüyorum. :D

• Beğendim

fredbalotellifanny

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
115
Puanı
55
Bayram haftası yayınlanmaz ama ben erkene çekileceğini düşünmüyorum. Zaten özel platoda çekiyorlar diğer diziler gibi herkese açık mekanlarda çekmedikleri için nispeten daha rahattırlar bence. Mayıs sonu, Haziran başı gibi biter diye düşünüyorum. :D
anladım sağolun cevap için.heyecan artıyor dizide abdülhamid nasıl yıkıldığı ortaya çıkacak .birde altan erkeklinin oynadığı casselin kızı gelecekmiş yakında oyuncuyu görürüz değil mi? bu bölüm bahsedildi finalden önce gelir umarım çünkü merak ediyorum.

• Beğendim
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
anladım sağolun cevap için.heyecan artıyor dizide abdülhamid nasıl yıkıldığı ortaya çıkacak .birde altan erkeklinin oynadığı casselin kızı gelecekmiş yakında oyuncuyu görürüz değil mi? bu bölüm bahsedildi finalden önce gelir umarım çünkü merak ediyorum.
Bahsedildiyse, gelir. Tabi rolü önemliyse. :D Son bölümlere yaklaştıkları için giren çıkan fazlasıyla olur bence. :D

• Beğendim

fredbalotellifanny

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
115
Puanı
55
Bahsedildiyse, gelir. Tabi rolü önemliyse. :D Son bölümlere yaklaştıkları için giren çıkan fazlasıyla olur bence. :D
evet bahsedildi çünkü cassel kızımı gemiden gelince alın dedi adamlarına.karekter hakkında başka bilgimiz yok.umarım dolu dolu bir karekterdir ve umarım oyuncu iyi seçilir.

• Beğendim
Reactions: Özgür

Burak97

Üye
Reaksiyon puanı
245
Puanı
64
Hazır dizinin konusu açılmışken, dizide Ahmet Celaleddin Paşa karakterini canlandıran Cem Uçan diziden ayrıldı