Kanal D Paşa Gönlüm - Dizi Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sana demedim zaten beğenmeyinlere dedim şaşımı dikkat etmedim :)
kızın gözleri sanki devamlı gülüyor gibi sanki birazda şaşılık var gibi istersen bir dahaki sefere dikkatli bak belki yanılıyorum ama bir tuhaflık var bakışlarda:)

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
kızın gözleri sanki devamlı gülüyor gibi sanki birazda şaşılık var gibi istersen bir dahaki sefere dikkatli bak belki yanılıyorum ama bir tuhaflık var bakışlarda:)
Bakarsam dikkat ederim :) Kenan'a benziyon çocukta burda oynuyor onun için ne diyosun ?

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bakarsam dikkat ederim :) Kenan'a benziyon çocukta burda oynuyor onun için ne diyosun ?
ezel de oynayan çaylağı diyorsun vallahi şimdilik oyunculuğu iyi yanındaki vatandaşta iyi oynuyor kızda iyi oynuyor yaşlılarda iyi oynuyor tek sorun senaryo yoksa oyuncuların diziyi baltalayacağını sanmam :)

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
ezel de oynayan çaylağı diyorsun vallahi şimdilik oyunculuğu iyi yanındaki vatandaşta iyi oynuyor kızda iyi oynuyor yaşlılarda iyi oynuyor tek sorun senaryo yoksa oyuncuların diziyi baltalayacağını sanmam :)
O kenan'a benziyon adam F.g.s.n'deki Engin'in rolü ilk ona teklif edilmiş kabul etmemiş diye haberler çıkmıştı galiba (b)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
O kenan'a benziyon adam F.g.s.n'deki Engin'in rolü ilk ona teklif edilmiş kabul etmemiş diye haberler çıkmıştı galiba (b)
kabul etmemişse beyinsizlik yapmış bence kabul etse şu anda engin akyürek gibi popüler olacaktı ..
şimdi hala çaylaklıktan kurtulamamış benim gibi :))

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
kabul etmemişse beyinsizlik yapmış bence kabul etse şu anda engin akyürek gibi popüler olacaktı ..
şimdi hala çaylaklıktan kurtulamamış benim gibi :))
Bende ona şaşırdım eğer doğruysa tabi Ezel'den beridir ortalıkta yok Ezelde poülerliği artmıştı sonra teklif olmuştur muhakkak ama hangi projeler olduda kabul etmedi şimdi paşa gönlm'ü kabul etti çözemedim

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bende ona şaşırdım eğer doğruysa tabi Ezel'den beridir ortalıkta yok Ezelde poülerliği artmıştı sonra teklif olmuştur muhakkak ama hangi projeler olduda kabul etmedi şimdi paşa gönlm'ü kabul etti çözemedim
bu teklif geldide kabul etmedi haberlerinin çoğu aslında uydurmadır reklam amaçlıdır gerçekte böyle bişey varsa salaklık yapmış vatandaş hemde beren gibi birine eşlik edecekti bence havada uçarak kabul ederdi öyle bir teklif olsa :)

mesela bana öyle bir teklif gelse berenin yanına gel deseler , ben ışınlanırım :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Kahvaltı yaparken denk geldim izledim. Pek izlemek istemiyordum aslında ama izledim, neyse.

Dizinin müzikleri çok güzel çok beğendim, sıcak bir komedi/dram yapmışlar @RevaN'a katılıyorum başroldeki kız Türkan çok tatlı, oyunculuğu doğal @yakup09 niye beğenmedin kızı anlamadım. Sezai Altekin, Tarık Paputçuoğlu, Kerem Atabeyoğlu, Sema Keçik, Derya Alabora resmen döktürdü, usta oyuncuların yanında seçilen genç oyuncular da çok başarılı. Biraz Melih karakteri yapmacık gibi ama zamanla oturur rolü. Birkaç ufak mantık hatası da buldum ama çok önemli değil. :D

Bir de Aramızda Kalsın'ın çakması deniyordu ama hiç alakası yok. :) Aramızda Kalsın ilk, özgün bir iş mi? Hiç mi İstanbul'a gelip hayata tutunma hikayesi izlemedik önemli olan işleyişi, ki bu konuda dizi çok başarılı olmuş. Kadro usta oyunculardan oluşunca izlemesi de bir o kadar zevkli oldu. Yani diziyi çok çok beğendim.

@Bully @xemrexxx siz de izleyin, sevebileceğiniz tarzda bir dizi bence. :)
Vizelerim üst üste geldiği için izleyemedim. Yoksa Perşembelerim boş muhakkak izlerdim. :A Dur bakalım boş vakit bulursam sana yetişmeye çalışırım. 1-2 hafta daha izleyemem gibi. :(

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Vizelerim üst üste geldiği için izleyemedim. Yoksa Perşembelerim boş muhakkak izlerdim. :A Dur bakalım boş vakit bulursam sana yetişmeye çalışırım. 1-2 hafta daha izleyemem gibi. :(
Ben de zaten haftaiçi takip edemem ancak haftasonu tekrarı olursa öyle izleyebilirim ama cidden güzel dizi yapmışlar izle muhakkak. :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ben de zaten haftaiçi takip edemem ancak haftasonu tekrarı olursa öyle izleyebilirim ama cidden güzel dizi yapmışlar izle muhakkak. :)
İzlemem mi? :A Ama yine de 2.ve 3.haftasını bekleyeyim de reytingi otursun bi. Boynu Bükükler'de yaşadığım hayal kırıklığını yaşamak istemiyorum. :(

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
D Yapım faktörü içimi biraz olsun rahatlatıyor ama Kanal D'yi biliyorsun hiç acımıyor ya. :(
Sen böyle deyince bir şüpheye düştüm. :D Zaten Kanal D'den yeni dizi izlemeyeceğim demiştim ama yapamadım, keşke birkaç bölüm geçseydi ya. :D Yine saflık yaptım.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sen böyle deyince bir şüpheye düştüm. :D Zaten Kanal D'den yeni dizi izlemeyeceğim demiştim ama yapamadım, keşke birkaç bölüm geçseydi ya. :D Yine saflık yaptım.
Kanal D'den dizi izlerken 2 kere düşünmek lazım. :D Ben gerçi her türlü izlerim ama sizler dikkat etseniz iyi olur tabii. :A

Benim anlamadığım Kanal D dün öğlen Küçük Ağa'nın tekrarını verdi. Onun yerine Paşa Gönlüm'ü koysaydınız ya.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Kanal D'den dizi izlerken 2 kere düşünmek lazım. :D Ben gerçi her türlü izlerim ama sizler dikkat etseniz iyi olur tabii. :A

Benim anlamadığım Kanal D dün öğlen Küçük Ağa'nın tekrarını verdi. Onun yerine Paşa Gönlüm'ü koysaydınız ya.
Küçük Ağa'dan sonra tekrarı yayınlansın aslında, çok daha iyi olur. Fox'ta olsa onu hafta içi her gün yayınlardı Kanal D bilmiyor işi. :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Küçük Ağa'dan sonra tekrarı yayınlansın aslında, çok daha iyi olur. Fox'ta olsa onu hafta içi her gün yayınlardı Kanal D bilmiyor işi. :D
Fox Not Defteri konusunda çok başarılı oldu gerçekten her gün yayınlayarak. :p :A Kanal D Küçük Ağa ve Dikmen konusunda başarılı bir tekrar grafiği çizdi. Gerçi bir dizi tutacaksa her türlü tutar. :D

Paşa Gönlüm'ün tekrarı bence de Küçük Ağa'dan sonra olmalı. Canlı Para'ya ne gerek varsa? :mad: