MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bizlere Breaking Bad'i yad ettiren Netflix efsanesi dizinin son sezonunun ilk partı yayınlanmış. Özlemiştik Ozark ortamını...
3 bölüm izledim yeni sezondan... Ortamı gerçekten özlediğimi hissettim. Bir de final sezonu olduğu için o 'TENSION'u öyle bir hissetiriyorlar ki kim bilir neler izleyeceğiz dedirtiyorlar... Merakla ilk part'ın son kısmını ve dizinin finalini bekliyorum...

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
4x1, 4x2

İlk sezonlarda Charletta aşırı gıcık gelirken onun erkek kardeşi ılımlı geliyordu. Şimdi ise tam tersi haline gelmiş, ergenliğe giren karakterlerin illa böyle gıcık tipe evrilmesi gelenek mi anlamadım.

Bu dizinin en sevdiğim yanı ansızın gelişen kafaya sıkmalar, ölümler. 2. Bölümün sonunda da şerifin kafasına ansızın sıkılarak yine şok bir ölüm geleneğini gerçekleştirdiler.

7.5

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x1

Sıkıcılıktan saç baş yolduran bir bölümle döndü maalesef dizi. Oysa geçen sezon son bölümlerde ne güzel tam ayarına girmiş gibiydi...

Olayları ve karakterleri unutmuşum. Yeni sezon için kurulan hiçbir şey ilgimi çekmedi şu ana kadar. Son sezon olmasa bırakmıştım diziyi...

5/10

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tam gaz devam ederek diziden bir an önce kurtulmayı umuyorum. :A

4x7 hakkında spoiler:

Darlene ve ergenin ölmesine aşırı sevindim. Dizinin kanser hücreleriydiler. Sonraki bölümler çok daha katlanılır hale geldi bu hayırlı olay ile. :A