OzaN'dan Yabancı Dizi Önerileri 1: Mutlaka İzlenmeliler

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
@OzaN sen kaçıncı sezondansın. :D

@yatutarsa, ortak tarih belirtip deneyebiliriz, yalnız bugün ve yarın hem dizi bölümü eksiğim hemde ingilizce eksiklerimi anca tamamlarım ona göre bir tarih alırsak. :D

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
O kadar da dedim zombili diziyi sevmeyenler de es geçmesin diye... :( :D

Modern Family için genel başlık konusu açtım, başlığı olmayan diğer dizilerin de açacağım yavaş yavaş. :) Modern Family için olumlu bakanları etiketliyorum, @HeisenBerg izlemeye başlamış bile ve beğenmiş o da. :D

@yatutarsa @kaan955

Başlık şurada:
https://fav10.net/forum/threads/modern-family-dizi-yorumları-tüm-sezonlar.227303

Konuda da söyledim ama bence diğer herkes de şans vermeli diziye. :):)
Resimlerini gördüğümde bile bir gülme alıyor beni, diziyi hiç izleyemem. :D

@kaan955 ben pazar günleri harici müsaitim genelde, uygun bir tarih buluruz :D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Eline sağlık @OzaN :)

Game of Thrones'i izliyorum.2. sezondayım ve en yakın zamanda kaldığım yerden devam edeceğim.

The Walking Dead'i de izliyorum.3. sezonun sonlarındayım.

Tavsiye edilen dizilerden Modern Family'yi izlemeyi düşünüyorum.

Diğer 2 diziden The Big Bang Theory'u izlemeyi düşünmüyorum.
House of Card bence bana sıkıcı gelebilir.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Game of Thrones'i izliyorum.2. sezondayım ve en yakın zamanda kaldığım yerden devam edeceğim.

The Walking Dead'i de izliyorum.3. sezonun sonlarındayım.

Tavsiye edilen dizilerden Modern Family'yi izlemeyi düşünüyorum.

Diğer 2 diziden The Big Bang Theory'u izlemeyi düşünmüyorum.
House of Card bence bana sıkıcı gelebilir.
the walking dead benim sayemde başlamıştın :D

@OzaN Türkiye de daha önceden yabancı dizilere başlayan ilk insanlar lost ve prison break izlerdi , onlarıda katabilirdin aslında :)

Son düzenleme:

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
Listede İzlediğim iki dizi var GoT ve TWD. Gerçekten ikiside efsane diziler kesinlikle izlenmeli.
Onun haricinde diğerlerinide izlemek istiyorum.

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Game Of Thrones

Medyada çok konuşulduğu ve çok izlendiği için izlemek istedim.Dizinin ilk bölümünü bitirmeden sıkıntıdan kapattım.Birdahada başlamayı hiç düşünmedim.Erotikliğiyle herhangi bir sorunum yok.Spartacus'tan daha ileri gideceklerini pek düşünmüyorum.

The Walking Dead

İlk bölümlerini izleyip hatta beğenip sonrasında beni sıkmıştı.Fazla zombili film-dizilerden hoşlanmadığım gerçeğinide göz ardı etmemek gerek.

House Of Cards

Şu sıralar yardırarak izlemeye çalıştığım Suits ile benzer türde bir dizi sanırsam.Şimdi olmaz ama ilerleyen dönemlerde izlemek isterim.Bir kenara not ettim.

The Big Bang Theory

The Walking Dead ile aynı kaderi paylaşan dizi.Güldürmeyi başarıyordu ama karakterler bana fazla uçuk geldiğinden içimdeki devam etme hissi yokoldu diyebiliriz.Ne başlamamak için nede başlamak için herhangi bir sebebim yoktu bende devam etmedim.

Modern Family

Bu dizi hakkında hiçbir fikrim yok.İsmini duyduğum fakat konusunu bırakın türünü dahi bilmediğim bir diziydi.Aldığı ödüllere bakarsak boş bir dizi olmadığı ortada.Onun içinde bir kenara not almak gerekli gibi.

Bu arada emeğine sağlık @OzaN

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Game Of Thrones

Medyada çok konuşulduğu ve çok izlendiği için izlemek istedim.Dizinin ilk bölümünü bitirmeden sıkıntıdan kapattım.Birdahada başlamayı hiç düşünmedim.Erotikliğiyle herhangi bir sorunum yok.Spartacus'tan daha ileri gideceklerini pek düşünmüyorum.

The Walking Dead

İlk bölümlerini izleyip hatta beğenip sonrasında beni sıkmıştı.Fazla zombili film-dizilerden hoşlanmadığım gerçeğinide göz ardı etmemek gerek.

House Of Cards

Şu sıralar yardırarak izlemeye çalıştığım Suits ile benzer türde bir dizi sanırsam.Şimdi olmaz ama ilerleyen dönemlerde izlemek isterim.Bir kenara not ettim.

The Big Bang Theory

The Walking Dead ile aynı kaderi paylaşan dizi.Güldürmeyi başarıyordu ama karakterler bana fazla uçuk geldiğinden içimdeki devam etme hissi yokoldu diyebiliriz.Ne başlamamak için nede başlamak için herhangi bir sebebim yoktu bende devam etmedim.

Modern Family

Bu dizi hakkında hiçbir fikrim yok.İsmini duyduğum fakat konusunu bırakın türünü dahi bilmediğim bir diziydi.Aldığı ödüllere bakarsak boş bir dizi olmadığı ortada.Onun içinde bir kenara not almak gerekli gibi.

Bu arada emeğine sağlık @OzaN
Game of Thrones'u bırakarak hata yapmışsın bence. İlk bölüm zaten giriş bölümü, karakterleri tanımak lazım önce. O da 3-4 bölümü bulur. :) Spartacus'le yarışamaz o konuda. :D

Çabuk sıkılan birisin zaten seni bildiğimiz kadarıyla o nedenle dizilerin çoğunu yarım bırakman da pek şaşırtıcı gelmedi. :D

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Game of Thrones'u bırakarak hata yapmışsın bence. İlk bölüm zaten giriş bölümü, karakterleri tanımak lazım önce. O da 3-4 bölümü bulur. :) Spartacus'le yarışamaz o konuda. :D

Çabuk sıkılan birisin zaten seni bildiğimiz kadarıyla o nedenle dizilerin çoğunu yarım bırakman da pek şaşırtıcı gelmedi. :D
Çabuk sıkılandan ziyada sabırsız biriyDİM.Hala sabırsız sayılırım ama eskisine göre sabretmeyi öğrendim.

Genelde yarım bırakmıyorum aslında.Breaking Bad,HIMYM,Suits,Brooklyn olsun izledim.:D The Waking Dead ile TBBT'i yarım bırakmış sayılmam.İlk bölümleri izleyip beğenmedim.Tıpkı senin suits'i beğenmediğin gibi.Çok doğal.:D