OzaN'dan Yabancı Dizi Önerileri 1: Mutlaka İzlenmeliler

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
@OzaN ben de izleyecek yabancı dizi arıyordum iyi oldu. :D Game of Thrones`e sınav yüzünden ara vermiştim hızlıca geçtim üstünden geçen gün 2 bölüm kaldı sezonu bitirmeme. :D

The Walking Dead'a da başlamak istiyorum. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
@OzaN fantastik dizileri fazla sevmiyor :kiki::kiki:
bunların içinden the walking dead izliyorum sadece zombilere bakış açımı değiştiren bir dizi oldu zombileri bile özlüyorum şuan :kiki::kiki:

asıll fantastik izlemeyerek bir sürü şeyy kaçırıyor :kiki::kiki:
Seversin tabi oda fantastik sayilir :)
Neden sevmiyosa ilk yabanci dizi deneyimim vampir gunlukleri bnm :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@OzaN fantastik dizileri fazla sevmiyor :kiki::kiki:
bunların içinden the walking dead izliyorum sadece zombilere bakış açımı değiştiren bir dizi oldu zombileri bile özlüyorum şuan :kiki::kiki:

asıll fantastik izlemeyerek bir sürü şeyy kaçırıyor :kiki::kiki:
Gençlik dizilerinin yarısı zaten fantastik:X TVD, The 100 The Originals Teen Wolf :F Başka varmıydı?? :X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Seversin tabi oda fantastik sayilir :)
Neden sevmiyosa ilk yabanci dizi deneyimim vampir gunlukleri bnm :)
the originalsa mutlaka bakk cnm klaus ve kardeşleri oynuyor o dizide daha 1.sezonu bu ayz izleyip yeni sezona yetişebilirsin o_O
o_O
o_O
o_Oo_O
o_O
o_O
o_O

Gençlik dizilerinin yarısı zaten fantastik:X TVD, The 100 The Originals Teen Wolf :F Başka varmıydı?? :X
aşkk olan dizileri genclik oalrak algılıyorum yanı pembe dizi tarzında kısaca @OzaN baya birşey kaçırıyormuş cidden :kiki::kiki:

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
the originalsa mutlaka bakk cnm klaus ve kardeşleri oynuyor o dizide daha 1.sezonu bu ayz izleyip yeni sezona yetişebilirsin o_O
o_O
o_O
o_Oo_O
o_O
o_O
o_O
Vallah ben vampir gunluklerinide biraktim ezele baslayacagim yarin karadayida 71. Bolumdeyim bitiririm ben bugun iste boyle :)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
sadece 1 diziye odaklama kendini the originalsa mutlaka baslamalısın harika bir vampir dizisi ilks ezonu muhteşemdi :bhr::bhr::bhr:
Onun ilk bolumunun baslangicini izledim cok guzeldi Cumartesi Vampir gunlukleri izleyecegim sen nerden izliyosun yabanci dizileri bu arada bn cep telefonumdan izliyorum

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Onun ilk bolumunun baslangicini izledim cok guzeldi Cumartesi Vampir gunlukleri izleyecegim sen nerden izliyosun yabanci dizileri bu arada bn cep telefonumdan izliyorum
netten ama siteden izlemiyorum türkçe alt yazı çıkar çıkmaz bilgisayarıma indirip öyle izliyorum nette donuyor falan onunla uğraşamam :kiki::kiki:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
komedi bana göre değil o yüzden tbbt ve modern family gitti
got u izliyorum
twd konusu bana göre değil :X
hoc izleme listemde :X

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Modern Family izlemeyi düşünüyorum. Kurgusu beni yansıtıyor diye bilirim Ellerine sağlık güzel bir yazı olmuş @OzaN

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
@OzaN House of Cards akıcı mı? Aslında çok kaliteli bir diziye benziyor başlamayı düşünüyorum da politika hakkında ilgim ve birikimim yok. :confused:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
GoT'ta 4.sezonda 4.bölümde kaldım Ramazan bitince bitirecem inşallah. :D The Walking Dead izlediğim kadarıyla mükemmel bir diziydi ama sıkıntı şu ki dizide nerde kaldığımı unuttum. :D
Yardımcı olalım nerede kaldığın konusunda. :D

Eline sağlık. :)

Konudaki dizilere bakınca hepsini "başlasam mı acaba" diye elekten geçirmişim.

Game of Thrones: Başlamamın mantıklı bir sebebi yok aslında. Ama nedense sevmeyeceğimi düşünüyorum diziyi.

The Walking Dead: OzaN konuya yazmış ama yine de söyliyeyim ben "zombili dizi sevmem ben ya" :D İlk sezondan sonra düşen performans aklıma saçmalamışlar mı sorusunu getirdi. Muhtemelen başlamam ileride de.

House of Cards: Yazın başında başlamak istediğim dizilerden biriydi ama seçimimi Suits'ten yana kullanmıştım. :( Şu an bir diziye başlayacak olursam bu HoC olur ama.

The Big Bang Theory: Yabancı dizi izleme isteğimin en başlarında HIMYM ile birlikte başladığım dizilerdendi. Farklı komedi anlayışlarından dolayı sevmemiştim muhtemelen. Şu an elimde 2 tane çok güldüğüm komedi dizim var. İleride şans verebilirim ama bu sıkışıkta zor.

Modern Family: Yine absürd tarzda bir komedi sanırım. Ama TBBT daha çekici geliyor bana.

Aslında genel olarak bakılırsa çok başlamak istediğim bir dizi yokmuş. :D Ya da şu an öyle geliyor. :D
Seversin bence, sevmeyene rastlamadım zaten. Game of Thrones sevilmez mi? :):)

İlk sezondan sonra performansın düşmesi ilk sezon aksiyon dozunun çok yüksek olmasından kaynaklanıyor. Saçmalama yok da aksiyon düşüklüğü var bazı bölümlerde. Bence konuda da yazdığım gibi altı bölümlük ilk sezona herkes şans vermeli. :)

TBBT kaç bölüm izledin bilmiyorum ama ilk bölümlerde pek komik gelmemiş olabilir, bu normal. :)

Modern Family'yi tanımlaması zor tam absürt komedi diyemem. Arrested Development gibi absürt değil mesela. Kimse neden diziye olumlu yaklaşmıyor bilmiyorum ama gerçekten mutlaka izlenmesi gereken bir dizi o da. :):)

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
GoT = İzlemedim, izleyeceğimi de sanmıyorum. Bana sıkıcı gelebilecek bir konusu var.

The Walking Dead = 4. sezonda sıktığı için bıraktım.

House of Cards = Politikmiş. Geç :D

The Big Bang Theory = 7. sezonunu bitiricem az kaldı. Son derece komik ve güzel bir dizi.

Modern Family = Bilemedim yapmacık gibi geldi dizi, fotoğrafa bakınca. :D

Yarın ki konunu bekliyorum @OzaN :J