Ozan Admin Kaçırıldı 10. BÖLÜM YENİ BÖLÜM 12.07.2011

Bu bölüme kaç puan veriyorsunuz?

• 1

Oy: 4 28.6%
  • 2

Oy: 3 21.4%
  • 3

Oy: 0 0.0%
  • 4

Oy: 2 14.3%
  • 5

Oy: 5 35.7%

• Kullanılan toplam oy
    14

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
OZAN ADMİN KAÇIRILDI 10. BÖLÜM

BÖLÜM: 10 (YENİ)

YAYIN GÜNÜ: 12 TEMMUZ 2011 SALI

YAYIN SAATİ: 19.40

2 gün sonra “ HARABENİN GİRİŞİNDE “ OZAN

Ozan Admin harabe gibi bir yerde gözünü açar. Etrafına bakar. Ve önünde kanlar içinde yatan 3 ceset görür. Onları öldüren kişi ya da öldürenler kanla “ Ölüme hoş geldin Ozan! “ yazmışlardır... Ozan Adminin korkudan kafası allak bullak olur ve ne yapacağını bilemez. Cesetlere bakar. Bunlar favori üye AlemTo, Fks14 ve Koyu Bilal’in cesetleridir.

1 gün sonra “ HARABE’NİN BİR KÖŞESİNDE “ NEFERET ve CENATİON

NEFERET: O yangını seninle birlikte çıkartarak iyi bir iş başardık. Birkaç kişiyi Ozan bayıldıktan sonra kurtarıp testereyle öldürerek de iyi ettik...

CENATİON: Öyle, evet ama ölmesi gereken bir kişi daha var. (Der ve silahını doğrultur Neferet’e )

NEFERET: Orada dur ahmak şey! (Der ve silahını ani bir hareketle çıkartarak Cenation’u öldürür. Cenation yere yığılır ve son sözü “ şerefsiz “ olur.

NEFERET: Bu dünya şerefsiz Cenation, ben değil... (Der ve gider. )

1 gün sonra... “ HARABEDE “ OZAN ve NEFERET (OZAN’IN ELLERİ BAĞLI)

OZAN: Ne istiyorsun benden? Daha kaç kişi daha ölecek bu uğurda, söyle kaç kişi?

NEFERET: Gerekirse herkes ölecek. 3 yıldır Co-adminim. Admin olmalıyım artık...

OZAN: Sen böyle değildin Doğan! Ne yaptılar sana?

NEFERET: Sus lan, konuşma sıkarım kafana... Foruma saldırıp kapanmasını sağladım...

(NEFERET ağlamaya başladı... Ekmek bile bulamıyoruz... Zor geçiniyoruz... Eğitimim için de para lazım... Admin olup saçma sapan reklamlarla kar sağlayarak zengin olabileceğimi düşündüm...)

OZAN: Ah Doğan, ah! Eski günleri unutup nasıl herkesi öldürebilecek kadar gözün kararır. Bize söylesen yardım ederdik.

NEFERET: Sus! Sus! Anladın mı sus! Anlamazsın sen...

O sırada *■-kЯΆĻεmci-■* gelir. Ozan ve Neferet’i vurur.

*■-kЯΆĻεmci-■*: Üzgünüm... Çok üzgünüm...

O sırada ĹєG∑ηĐ. KıLLЄ® gelir ve *■-kЯΆĻεmci-■*’yi vurur. Sonra da Neferet’in kafasına bir de o sıkar. Ozan Admin için 112’yi arayıp oradan uzaklaşır.

Ozan Admin öldü mü? Siteye ne olacak? Ve okuyucuyu bekleyen sürprizler ne? Hepsi 11. bölümde yarın FF’de!

Bana 1 veren bu 3 kİŞİden İntİkamimi alacaĞim! Bundan sonra İntİkam!

Gerçekten neden 3 kisi 1 puan verdi, anlamis degilim ama neyse..

Ben bu bölümü begendim.. Iyi gelismis senaryo.. Diziden çiktigima üzüldüm.

Puanim: 4.

sıkma canını ben de çok kötü başladım

herkesin düşüncesi 1 veremez diye brişey yok ben anlamadım size 1 puan verildi diye sizde her diziye öyle vermek zorundamısınız
birisi 1 oy atınca o ona oda ona öyle gitmiş reytingler

osmanaslan intikam intikam yazacağına senaryoyu düzelt herkesi 1bölümde abuk subuk öldürmüsün ondan sonra 5 mi bekliyorsun
herkese 1 vermisin maşallah 1 almıyan dizi kalmadı

Tek sana 1 verdim. Diğer dizilere 4 verdim
BEN FKS14 GİBİ DİZİDEN ANLAYANLARLA SOHBET EDERİM SENİN GİBİ ŞAHISLARLA DEĞİL

Bu gidişle admin sinirlenecek reytingleri kaldıracak

Bütün dizinin en karizmatik karakteri bendim şimdi ne hallerdeyim

Hayır reytingler kalkmayacak SİSTEM DEĞİŞECEK! KENDİ DİZİSİ OLANLAR OY VEREMEYECEK! Yaşasın ADİL SİSTEM!

@9admin niye sinirlensin reytingleri kaldırsın biraz mantıklı düşünelim
@10osmanaslan sen bana verdiğin dizi zaten 5 bölüm sürecek
belirtmiştim

Admin reytingleri kaldırmayacak SİSTEM DEĞİŞECEK! Kendi dizisi olanlar başka dizilere oy veremeyecek! ADİL SİSTEM GELECEK! Bu tip art niyetlilerin sonu gelecek!

Admin reytingleri kaldırmayacak SİSTEM DEĞİŞECEK! Kendi dizisi olanlar başka dizilere oy veremeyecek! ADİL SİSTEM GELECEK! Bu tip art niyetlilerin sonu gelecek!
artniyetli kimlere diosun peki sistem değişecek sana kim söyledi diyeceğim direk ozan söyledi diyeceksin ben zaten baştan belirttim okunma sayısına göre daha iyi olur dedim

Okunma sayısına göre olmayacak! Yine bu sistem olacak ama kendisi dizi yapanlar başka dizilere oy veremeyecek! Ozan Admin yarın açıklayacaktır bu sistemi!