OSM - Fav10 Ligi 2. Sezon | 20-26 Temmuz Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060
Fav10 Ligi - 19. Hafta (23 Temmuz 2020) - Ziraat Türkiye Kupası'nda Çeyrek Final Toplu Sonuçlar:

Ziraat Türkiye Kupası’nda son dört belli oldu!

Altınordu, Eskişehirspor, Erzurumspor ve Boluspor adlarını yarı finale yazdırmayı başaran takımlar oldu. Altay, Adanaspor, Fatih Karagümrük ve Akhisarspor ise kupaya veda etti.

Ts.jpg

@Araf @batuhankaralar @Felon @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy @BuraK @Gerekli24 @12.Adam @UgrArks @HeisenBerg ve ligin takipçileri...

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,678
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Fav10 Ligi - 19. Hafta (23 Temmuz 2020) - Ziraat Türkiye Kupası'nda Çeyrek Final Toplu Sonuçlar:

Ziraat Türkiye Kupası’nda son dört belli oldu!

Altınordu, Eskişehirspor, Erzurumspor ve Boluspor adlarını yarı finale yazdırmayı başaran takımlar oldu. Altay, Adanaspor, Fatih Karagümrük ve Akhisarspor ise kupaya veda etti.

Ekli dosyayı görüntüle 90166

@Araf @batuhankaralar @Felon @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy @BuraK @Gerekli24 @12.Adam @UgrArks @HeisenBerg ve ligin takipçileri...
bolu kazanmış @Sherlock hayret benim yedek kadroma zor gol atan takım elenirdi zaten

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,678
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Fav10 Ligi - 20. Hafta (24 Temmuz 2020) Fikstürü:

Fav10 Ligi’nde 20. hafta zamanı! Ligin bu haftasında zirvede yer alan Erzurumspor, üçüncü sıradaki Fatih Karagümrük’e konuk oluyor. Zirvedeki dengeleri değiştirme potansiyeline sahip olan maçın sonucu, merakla bekleniyor...

Ekli dosyayı görüntüle 90168
Ekli dosyayı görüntüle 90167

forvetim berbat elneny atıyor @Sherlock

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,396
Puanı
710
Kendimizden iki katlı güçlü takım karşısında son dakika golü ile berabere kaldık. Seni ortak liderlikten ettiğim için belki bana kızgın olabilirsin @Turkuazz :A Ayrıca maçı dikkatli takip ettim. Çok topumuz direkten döndü. Kalecimiz de çok kurtarış yaptı. Para eder diye satışa koymuştum geri mi alsam. Sonunda iyi oynamaya başladık. Hedefi yapalım bari.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,678
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Kendimizden iki katlı güçlü takım karşısında son dakika golü ile berabere kaldık. Seni ortak liderlikten ettiğim için belki bana kızgın olabilirsin @Turkuazz :A Ayrıca maçı dikkatli takip ettim. Çok topumuz direkten döndü. Kalecimiz de çok kurtarış yaptı. Para eder diye satışa koymuştum geri mi alsam. Sonunda iyi oynamaya başladık. Hedefi yapalım bari.
dikkatli ol bende birkere şampiyonluktan ettim chealseaye 17 maç kazanamadım @Gerekli24 ingiltere liginde budefa erken başladık 4 deplasman batırdı 4 deplasman fobisi olan herkesi yollamak lazım elneny haricinde @Gerekli24

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Puan kaybı bekliyordum aslında tebrikler takımın çok başarılıydı 😊

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060
Fav10 Ligi - 21. Hafta (25 Temmuz 2020) Toplu Sonuçlar:

Fav10 Ligi'nde 21. hafta zamanı! Bu hafta Erzurumspor ile Altınordu arasında oynanacak karşılaşma, dikkatleri üzerine çekiyor. Kadro değeri açısından zirve yarışı veren iki ekibin arasında oynanacak maçın sonucu, büyük bir merakla bekleniyor...

21. Hafta - 1.png

21. Hafta - 2.png

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Haftalardır süren yenilgiye nihayet dur dedik.
Ligin ilk yarısını galibiyetle başlayıp galibiyetle sonlandırmak bir nevi iyi geldi. @Tolstoyevski seni zor da olsa yenebildik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...