OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 18-24 Mayıs Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1590331814245.png

İki gol daha atsaydı @sokak sanati, Beşiktaş'ın intikamını alacaktı. :A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İlginçtir, bugün maçlar erken bitti. Normalde 17.18'de başlayıp 17.48'de biterdi. Bu kez 17.45'te bitti maçlar.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yine rakibimizden üstün oynadığımız bir maç. Yine iki direk yine kaleciyle karşı karşıya kaçan goller bıktım ya :A
Bir takım bu kadar mı kazma olur 14 şut çek 1 tane gol atama lanet olsun lanet.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yine rakibimizden üstün oynadığımız bir maç. Yine iki direk yine kaleciyle karşı karşıya kaçan goller bıktım ya :A
Bir takım bu kadar mı kazma olur 14 şut çek 1 tane gol atama lanet olsun lanet.
Takımdaki oyuncuları gönderip transfer yapmalısın. İki kaleciyi yolla, yerine sağlam al. 80 altı defansları yollayıp, yerine sağlamlarını al. Orta saha ve forvet de aynı şekilde. Yalnız çok boşlamışsın. Takımın morali yerlerde, form durumları da düşük. :(

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,484
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Takımdaki oyuncuları gönderip transfer yapmalısın. İki kaleciyi yolla, yerine sağlam al. 80 altı defansları yollayıp, yerine sağlamlarını al. Orta saha ve forvet de aynı şekilde. Yalnız çok boşlamışsın. Takımın morali yerlerde, form durumları da düşük. :(
panik transferler satışta @Araf

• Güldürdün
Reactions: Araf

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Kalecim zaten 86 defansları da yolladım :A Moralin yerlerde olması benim problemim değil üstün oldukları 2-3 maçı kazansalar şimdi iyi yerlerdeydik :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kalecim zaten 86 defansları da yolladım :A Moralin yerlerde olması benim problemim değil üstün oldukları 2-3 maçı kazansalar şimdi iyi yerlerdeydik :A
Pintilik yapma da, para harca. Yüksek bonservis bedeliyle oyuncuları yolla, sonra yeni oyuncular al. 80 üstü bir kadro kurabilirdin aslında. :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Pintilik yapma da, para harca. Yüksek bonservis bedeliyle oyuncuları yolla, sonra yeni oyuncular al. 80 üstü bir kadro kurabilirdin aslında. :D
Çok al sat yaptım zaten ya :A Bakalım nispeten kolay bir fikstüre girecez olmazsa tüm takımı satacam zaten :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Çok al sat yaptım zaten ya :A Bakalım nispeten kolay bir fikstüre girecez olmazsa tüm takımı satacam zaten :A
Oyuncu satıyorsun da, en yüksek bonservis bedeliyle satman gerekiyor kâr yapıp iyi oyuncu satın alman için. Böyle bir şey yoksa, muhtemelen al sat yapmıyorsun demektir. :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Oyunun mekaniklerine hakim değilim :A Bakacaz artık :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Üst üste Tothennam ve Arsenal gibi ligin zirvesinde yer alan iki takımla savaşımız nihayet bu dönemlik son buldu. Tot'ı 3-1 Mağlup ederken Arsenal deplasmanından 1-0 mağlup ayrıldık, ki ligin en zayıf kadrolarından biri olmamızı ve sezon başı belirlenen kümede kalma hedefini de göz önüne alırsak nispeten kötünün iyisi olarak bu zorlu 2 haftayı bitirmiş olduk. Birkaç transfer operasyonuyla birlikte önümüzdeki maçlara bakacağız...

• Beğendim
Reactions: secquin

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Uzun bir aradan sonra galibiyet almak güzel oldu. :Z
Dünyanın oyuncusunu aldın, üstüne taktik değiştirdin, bir zahmet yen yani. Benim oyuncularımın gücüyle, senin oyuncuların gücü bir değil ki. :A

Sürekli 4-4-2 A yapan adam, bu maçta taktik değiştirdi. Değiştirmeseydin, belki de yenilebilirdim. Fark etti sonunda taktik değiştirmesi gerektiğini, değiştirdi ve kazandı. Taktik değiştireceğini de tahmin etmiştim de, pek bir müdahale yapmadım. :D

• Güldürdün
Reactions: bazinga

secquin

Favori Üye
Reaksiyon puanı
205
Puanı
164
Düşük bütçeli akademik futbol sistemiyle ligde büyük süprizlere imza atan Sheffield United'ın bu hafta süpriz yapmasına izin vermedik ve haftayı kayıpsız bir şekilde kapattık.Kalan maçlarıda alarak sezon sonu ipi göğüsleyen taraf olmayı hedefliyoruz. Arsenal T.D : @secquin

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,761
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Dünyanın oyuncusunu aldın, üstüne taktik değiştirdin, bir zahmet yen yani. Benim oyuncularımın gücüyle, senin oyuncuların gücü bir değil ki. :A

Sürekli 4-4-2 A yapan adam, bu maçta taktik değiştirdi. Değiştirmeseydin, belki de yenilebilirdim. Fark etti sonunda taktik değiştirmesi gerektiğini, değiştirdi ve kazandı. Taktik değiştireceğini de tahmin etmiştim de, pek bir müdahale yapmadım. :D
Hayırdır benim taktiklerimi mi gözetliyorsun sürekli. :A

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...