Ortadoğu'dan Balkanlar'a ;Dost-Düşman Ülke Gözetmeksizin Sokakları Boşaltan Tek Dizi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
"Mesajı rapor ettiğiniz için teşekkür ederiz."

Bu arada konudaki resim yanlış, Muhteşem Sülüman Star TV'ye transfer olalı kaç sezon geçti :D

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061
Ertesi Hafta lö gün demedim ilk Hafta Çocuklar Duymasın TOTAL'de 1. Olmuştu.

Bizim Okul'dakiler Show TV'de ki Dizi kesin tutar demişti koşa koşa Ev'e gittim Uçankuş'tan görünce o gün oynamıştım sevinçten. Tabii nereden bileyim 1.5 Yıl sonra Star TV'ye transfer olacağını. :T , :T .
:F drama bak :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
my yi suçlayanalrın en çok uğraştıkalrı yer yatak sahneleri idi dimi karaday ıda daha ilerisi varmış :A

kanıtın varsa aç yoksa kilitlenir zaten :) bnmkinde reyting tabloları ile sabit durum :)
ahahahahah ahahahah muhahhah puhahahah:T:

Ben bırak MY'deki Halvetleri tüm dizilerdeki sevişmleri destekliyorum (abartıya kaçmamak şartıyla) :) Yani bana bunlarla gelme:) O kadar sığ görüş sahibi birisi değilim:)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061
"Mesajı rapor ettiğiniz için teşekkür ederiz."

Bu arada konudaki resim yanlış, Muhteşem Sülüman Star TV'ye transfer olalı kaç sezon geçti :D
orjinaline önem veriyoruz biz :F

ahahahahah ahahahah muhahhah puhahahah:T:

Ben MY'deki Halvetleri destekliyordum:) Yani bana bunlarla gelme:) O kadar sığ görüş sahibi birisi değilim:)
karadayı kitlesine bakınca forumda genel olarak bu çıkkıyor :)

dün geceki başlık bu değildi yalnız.
onu gani müjde dizisinde espri oalrak kullanmış my ile aynı konu içerisinde geçmesini istemedim :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
yooo bence saçma değildi gayet de güzel bir sahne aşksız haya t mı olurmuş bunun mantığı var mı :)
Olmaz tabi de, my'de halvet sahnelerine laf söyleyenlere laf atıcam diye benden alıntı yaptın. Benim halvet sahnelerine bişey demediğimi en iyi sen bilirsin zaten.Ama sen bunu benim dizimle bana karşi kullandın :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Olmaz tabi de, my'de halvet sahnelerine laf söyleyenlere laf atıcam diye benden alıntı yaptın. Benim halvet sahnelerine bişey demediğimi en iyi sen bilirsin zaten.Ama sen bunu benim dizimle bana karşi kullandın :)
Karadayı'da 49 bölümdür yatak sahnesine şahit olmadım. İlk sahne hemen yelkenler denize iniyor.
Bu sahnelerden MY'de her bölüm 5 10 tane var o yüzden onlara sıradan geliyor :D

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061
dediğiniz başlığı yarım saat anlamaya çalıştım forumumdan düşmüşüm içimde fesatlık kalmamış :F
O MESAJIN ÜSTÜNE BAŞLIk 2 kere değişti anlaman zor :F

Karadayı'da 49 bölümdür yatak sahnesine şahit olmadım. İlk sahne hemen yelkenler denize iniyor.
saydın mı her bölüm izleyip ?

genel mantığa karşı kullandım forumumzdaki karadayı izleyici kitlesinin çoğunluğuna göre sultan sülüman haremdeki atlar yerine ahırdaki atları tercih etmiş 46 yılın 11 yılı seferde geçmesine rağmen :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
O MESAJIN ÜSTÜNE BAŞLIk 2 kere değişti anlaman zor :F

saydın mı her bölüm izleyip ?

genel mantığa karşı kullandım forumumzdaki karadayı izleyici kitlesinin çoğunluğuna göre sultan sülüman haremdeki atlar yerine ahırdaki atları tercih etmiş 46 yılın 11 yılı seferde geçmesine rağmen :)
biraz sonra detaylı bir konu açacağım merak etme :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Geçen hafta Karadayı'daki sahneleri izlediysen eğer "kafalardan başka bişey göremezsin" :X Böyle sevişme/cilveleşme her dizinin başina :X

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061
biraz sonra detaylı bir konu açacağım merak etme :)
kanıt olursa sevinirim yoksa boşuna zahmet etme :) kanıttan kasıt şubuo şu kadar izlemiş demiş değil reyting tablosu ya da gözle görülür başka şeyler olsun :)

Geçen hafta Karadayı'daki sahneleri izlediysen eğer "kafalardan başka bişey göremezsin" :X Böyle sevişme/cilveleşme her dizinin başina :X
3 dk yataktan çıkmamışlar bazıları için yeterli bir süre :F

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
karadayı'yıda katmayaydın iyiydi,@Forumdash ve bizi dellendirmeyemi çalışıyon,neyse biz kızma dönemlerini aştık olgunlukla karşılıyorum.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kızım sana söyluyorum gelinim sen işit derke, bana karşi kullanırsan tezata düşersin:X

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...