Ortadoğu'dan Balkanlar'a ;Dost-Düşman Ülke Gözetmeksizin Sokakları Boşaltan Tek Dizi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
senin keyfin yerinde sanırım hiçbişey izlemiyorsun:) sana heryer gökkuşağı gibi rengarenk:)

şimdi başlığa müdahalede bulunulmuş yönetim olaya el koydu:)

eskiden kaliteliydi şimdi yılkıya ayrılmış camışlar gibi bakıyor hürrem teyze:)

Eskiden çok kaliteliydi şimdi doğal olarak zaman aktı konular tıkandı o nedenle artık kaliteli.:D

Hürrem konusunda biraz haklısınız eskisi kadar iyi değil ama Vahide'ye kötü dersek yanlış olur biraz.:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Eskiden çok kaliteliydi şimdi doğal olarak zaman aktı konular tıkandı o nedenle artık kaliteli.:D

Hürrem konusunda biraz haklısınız eskisi kadar iyi değil ama Vahide'ye kötü dersek yanlış olur biraz.:D
vahideye kötü demeyiz? ama önce baharı yaşatıp sonra kışa razı etmek istiyorlar seyirciyi baharı görmesek kışı o kadar garipsemeyeceğiz:)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
@xemrexxx Total dizisi mi izliyorsun sen? :X Bi de AB'ciyim diye geçiniyorsun. :F
Emre'nin Ağır TOTAL olduğunu söylüyorum her fırsatta. :) . Kimse inanmıyor Ben de Ağır TOTAL'im gözünden mesajlarından anlarım Ağır TOTAL'i. Emre'de Ağır TOTAL. :) .

Son düzenleme:

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,338
Puanı
561
senin keyfin yerinde sanırım hiçbişey izlemiyorsun:) sana heryer gökkuşağı gibi rengarenk:)
Tabiki bende birşeyler izliyorum fakat izlediğim dizilerin kaç reyting aldığı pek umrumda değil hatta kuru kuruya bırak diziyi, reytingi hiçbirşeyin fanlığını yapmam :) Gökkuşağını severim ama kırmızısı fazlaysa :F Senin yeşili sevmende seni ilgilendirir :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Tabiki bende birşeyler izliyorum fakat izlediğim dizilerin kaç reyting aldığı pek umrumda değil hatta kuru kuruya bırak diziyi, reytingi hiçbirşeyin fanlığını yapmam :) Gökkuşağını severim ama kırmızısı fazlaysa :F Senin yeşili sevmende seni ilgilendirir :)

yeşil sevilmezmi doğanın rengi:)
cennet vatanımın heryeri yeşillensin şenlensin
ak öküzler, davarlar meralarda demlensin
demiş şair boşa dememiş tabi:))

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,657
Puanı
1,061

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,657
Puanı
1,061
başlığı okuyunca bi başım döndü ilk. :D
başlıkla galaksiler arası tura gönderiyorum milleti :F
@xemrexxx Total dizisi mi izliyorsun sen? :X Bi de AB'ciyim diye geçiniyorsun. :F
ne alakası var :Bağır: o atacan ın her şeyi ganisine vurma huyu bi kere .ss
my nin başarısı takdire şayan :)

nedir bu başlık değiştirme zevki .ss
gerçekler ağırdır panpa herkes kaldıramaz :F
Büyük tebrikler. :) .

Dizi bitsin bir araştırma yapıcam @xemrexxx kaç Muhteşem Yüzyıl konusu açmış diye. :) .
dikkat et araştırma yaparken kaybolma :A
Abartılacak bir durum yok, Balkanlardakilerin de neden izlediği belli :) MY'nin etki alanı sadece Balkanlardır. Güney Amerika'ya ihraç edilen ilk ve tek Türk dizisi KURTLAR VADİSİ'dir bunu da bilen bilmeyene anlatsın :)
reyting tabloları otada sadece balkanlarda değil :X ayrıca artık ihraç eidlmek değil önemli olan izlenmek her dizi ihraç ediliyor :)
Susam Sokağı ? Ne sokakmış arkadaş ya. Dizi uğruna kimse işini gücünü bırakmıyor bunlar çok abartı şeyler :D bunu kullananlarda bir vadiciler birde muhteşemciler ama en iyisi biziz sadece güleriz :F :F
meryem i gören nasıl çalışsın akıl var mantık var öyle bir güzellik varken <3
@xemrexxx my nin ezeli rakibinin cümlesini my için kullanacağını tahmin etmiyodum... :A
yandaş medyanın uydurması hep inanma :(

Klasik emre konularından daha biri :D
klasik my nin üstün başarı konularından biri daha işte naparsın :X

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...