Diğer Orphan Black 1. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
1x3

Birkaç günlük zorunlu aranın ardından diziye geri döndüm, özlemişim iki günde. :D

İyi bölümdü yine. Bölümün başında olaylar açıklığa kavuştu, ikinci kısım daha da iyiydi, belki de aksiyonun en çok olduğu yerlerdi şimdiye kadar. :)

Yeni klonlarımızdan gözlüklüyü sevdim. Sarah'tan sonra ikinci favorim. :):)

Beth'in polislikle ilgili bazı bilmezlikleri komik durumlara yol açıyor. :D Tuvaletteki sahne gibi. :D

Sondaki kadını daha önce gördük mü dizide? Kim ki acaba o? (Sonraki bölümleri izleyen spoiler vermesin sakın. :D)

Hep aynı puanı veriyor gibi olacağım ama ne yapayım aynı seviyede (iyi bir seviyede) ilerliyor bölümler. :):)

8/10

hepside tatiana maslany değilmi maslany nin kendisi hoş süper oyuncu bence bu diziyi arkadaşlarımız nasıl kaçırıyor anlamadım konusu işlenişi harika benim puanım 8.5

@Forumdash @sürgünüm @xemrexxx @Çiğdem- mutlaka izlemeniz lazım bunu ilk bölümüne bakın zaten devamı gelecektir :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hepside tatiana maslany değilmi maslany nin kendisi hoş süper oyuncu bence bu diziyi arkadaşlarımız nasıl kaçırıyor anlamadım konusu işlenişi harika benim puanım 8.5

@Forumdash @sürgünüm @xemrexxx @Çiğdem- mutlaka izlemeniz lazım bunu ilk bölümüne bakın zaten devamı gelecektir :)
ben senin beğendiğin şeylere bakacak kadar aklımı yitirmedim henüz :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
ben senin beğendiğin şeylere bakacak kadar aklımı yitirmedim henüz :F

kesinlikle düşündüğün açıdan demiyorum :) ama hareketli bir dizi sıkmıyor akıcı bir konusu var gizem var birazda .:)) benlik kısımlar çok az yani çoğalmasını isterim ama bulduğumuzla yetineceğiz :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
black sails le bunun konuları çok farklı ilk bölümüne bak eminim beğeneceksindir bir 40 dakika bakman yeterli şimdi ne anlatsam boşuna izlemen lazım :)

birinci sezonu bitmiş dizinin ikinci sezonu nisandaymış sanırım...
İlk sezonu kaç bölümden oluşuyor bir haftada bitiririm,dediğin gibiyse.:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kesinlikle düşündüğün açıdan demiyorum :) ama hareketli bir dizi sıkmıyor akıcı bir konusu var gizem var birazda .:)) benlik kısımlar çok az yani çoğalmasını isterim ama bulduğumuzla yetineceğiz :)
aaaa evet türü aksion ve bilim kurgu diyo konusunada baktım izlemeye başalayacam sağ ol tavsiyen için ;););) izlediğim 2 dizi iptal edildi yerlerini bunla doldurucam bakalım nasılmış
:):)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
tamam cnm fantazi ve aksion türünden yeni çıkan diziler olursa haber et dizimag kapandıktan sonra sağlıklı takip edemiyorum yeni dizileri :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

sen tavsiye ediyorsan bakarım ozaman o_Oo_Oo_O

dizi kaliteli gerçekten , izleyince bize teşekkür ediceksin :D

ilk sezon 10 bölümmüş bölümler 45 dakika civarı rahat bitirirsin .

eminim pişman olmayacaksın :)
kaçıncı bölümdesin ?

Son düzenleme:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,871
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Evet hepsi de o. :) Bence de çok iyi oyuncu, kolay bir iş değil yaptığı. :):)

Kaçıncı bölümü izledin sen en son?

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
dizi kaliteli gerçekten , izleyince bize teşekkür ediceksin :D

kaçıncı bölümdesin ?

3. bölüm bitti 4. bölüme geçeceğim ağırdan alıyorum arkadaşlar yetişsin diye :) tek başına zevki çıkmıyor :)

Bu gece başlıyorum.:)

3. bölümde bekliyorum :)

Evet hepsi de o. :) Bence de çok iyi oyuncu, kolay bir iş değil yaptığı. :):)

Kaçıncı bölümü izledin sen en son?

3. bölüm ama frene basarak gidiyoruz:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
ben demiştim ama senin beğendiğin hiç birşeye bakmam diye yok dedin kandırdın beni :kiki:

ama sonraki bölümlerde öyle bir sahneyi çok aradım çıkmadı, hala bekleyişteyiz :))

ilk bölümünü izlediysen zaten bırakmazsın konusuda çok heyecanlı ..

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ama sonraki bölümlerde öyle bir sahneyi çok aradım çıkmadı, hala bekleyişteyiz :))

ilk bölümünü izlediysen zaten bırakmazsın konusuda çok heyecanlı ..
yok brakmam 2.bölüme geçecem zaten brazdan merak uyandırıcı bir konusu var ben beğendim :love1: hahaha sen sırf oyüzden dizinin ilk sezonunu bitirdin diğer bölümde gelir diye
:F