Diğer Orphan Black 1. Sezon Yorumları

1x3

Birkaç günlük zorunlu aranın ardından diziye geri döndüm, özlemişim iki günde. :D

İyi bölümdü yine. Bölümün başında olaylar açıklığa kavuştu, ikinci kısım daha da iyiydi, belki de aksiyonun en çok olduğu yerlerdi şimdiye kadar. :)

Yeni klonlarımızdan gözlüklüyü sevdim. Sarah'tan sonra ikinci favorim. :):)

Beth'in polislikle ilgili bazı bilmezlikleri komik durumlara yol açıyor. :D Tuvaletteki sahne gibi. :D

Sondaki kadını daha önce gördük mü dizide? Kim ki acaba o? (Sonraki bölümleri izleyen spoiler vermesin sakın. :D)

Hep aynı puanı veriyor gibi olacağım ama ne yapayım aynı seviyede (iyi bir seviyede) ilerliyor bölümler. :):)

8/10

hepside tatiana maslany değilmi maslany nin kendisi hoş süper oyuncu bence bu diziyi arkadaşlarımız nasıl kaçırıyor anlamadım konusu işlenişi harika benim puanım 8.5

@Forumdash @sürgünüm @xemrexxx @Çiğdem- mutlaka izlemeniz lazım bunu ilk bölümüne bakın zaten devamı gelecektir :)

hepside tatiana maslany değilmi maslany nin kendisi hoş süper oyuncu bence bu diziyi arkadaşlarımız nasıl kaçırıyor anlamadım konusu işlenişi harika benim puanım 8.5

@Forumdash @sürgünüm @xemrexxx @Çiğdem- mutlaka izlemeniz lazım bunu ilk bölümüne bakın zaten devamı gelecektir :)
ben senin beğendiğin şeylere bakacak kadar aklımı yitirmedim henüz :F

ben senin beğendiğin şeylere bakacak kadar aklımı yitirmedim henüz :F

kesinlikle düşündüğün açıdan demiyorum :) ama hareketli bir dizi sıkmıyor akıcı bir konusu var gizem var birazda .:)) benlik kısımlar çok az yani çoğalmasını isterim ama bulduğumuzla yetineceğiz :)

black sails le bunun konuları çok farklı ilk bölümüne bak eminim beğeneceksindir bir 40 dakika bakman yeterli şimdi ne anlatsam boşuna izlemen lazım :)

birinci sezonu bitmiş dizinin ikinci sezonu nisandaymış sanırım...
İlk sezonu kaç bölümden oluşuyor bir haftada bitiririm,dediğin gibiyse.:)

kesinlikle düşündüğün açıdan demiyorum :) ama hareketli bir dizi sıkmıyor akıcı bir konusu var gizem var birazda .:)) benlik kısımlar çok az yani çoğalmasını isterim ama bulduğumuzla yetineceğiz :)
aaaa evet türü aksion ve bilim kurgu diyo konusunada baktım izlemeye başalayacam sağ ol tavsiyen için 😉😉😉 izlediğim 2 dizi iptal edildi yerlerini bunla doldurucam bakalım nasılmış
:):)

tamam cnm fantazi ve aksion türünden yeni çıkan diziler olursa haber et dizimag kapandıktan sonra sağlıklı takip edemiyorum yeni dizileri 🙄🙄🙄

sen tavsiye ediyorsan bakarım ozaman 😵😵😵

dizi kaliteli gerçekten , izleyince bize teşekkür ediceksin :D

ilk sezon 10 bölümmüş bölümler 45 dakika civarı rahat bitirirsin .

eminim pişman olmayacaksın :)
kaçıncı bölümdesin ?

Son düzenleme:

Evet hepsi de o. :) Bence de çok iyi oyuncu, kolay bir iş değil yaptığı. :):)

Kaçıncı bölümü izledin sen en son?

dizi kaliteli gerçekten , izleyince bize teşekkür ediceksin :D

kaçıncı bölümdesin ?

3. bölüm bitti 4. bölüme geçeceğim ağırdan alıyorum arkadaşlar yetişsin diye :) tek başına zevki çıkmıyor :)

Bu gece başlıyorum.:)

3. bölümde bekliyorum :)

Evet hepsi de o. :) Bence de çok iyi oyuncu, kolay bir iş değil yaptığı. :):)

Kaçıncı bölümü izledin sen en son?

3. bölüm ama frene basarak gidiyoruz:)

ama sonraki bölümlerde öyle bir sahneyi çok aradım çıkmadı, hala bekleyişteyiz :))

ilk bölümünü izlediysen zaten bırakmazsın konusuda çok heyecanlı ..
yok brakmam 2.bölüme geçecem zaten brazdan merak uyandırıcı bir konusu var ben beğendim :love1: hahaha sen sırf oyüzden dizinin ilk sezonunu bitirdin diğer bölümde gelir diye
:F

Forum İstatistikleri

Konular
171,581
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc