FF Online Listesinden Gizlenmek

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Tamam da çevrimiçi ve hangi konuda olduğum gibi şeyleri görmesi modların ne işine yarıyor? Forumdaki huzurla alakası yok ki bunun gizlilik ihlali resmen ve onlara ayrıcalık olsun diye verilmiş özellik. :A
Belki tek tek yetki ayırma olmuyor, direk otomatikmen olunuyor o ayarlar? Bi de şu var, ben kendim bile kaç kere banlı halde foruma girebilenleri gördüm online listesinde. Üstü çizgili ama konularda dolanabilen. Bunu yöneticilere bildirdiğim oldu. Misal sen banlansan onlineni gizleyen biriysen onlarda yetki yoksa farkedemezler. Bu sadece sacma bir ornek taiki :A
Yüksek ihtimalle otomatikmen oluyor o yetkiler. Bu tarz şeylere en iyi @bazinga cevap verebilir. Bir ara ben sadece müzik bölümünde konu taşıma, silme yetkisi istein, olunmayacağını söyledi. Mod olunmadan olunmuyor demek ki.
Bence online oluşumuzu görmelerinde sakınca yok😊 yıllarca olan bir düzen bu

• Beğendim
Reactions: blacklion

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,060
Aslında başladım bile. Sadece geldiğimde çok konuşkan olduğum için hissettirmeyebiliyorum :A
Benim aktifliğimin çok olması herzaman konu açma veya bir etkinlikte yer almamdan dolayı oluyordu. Sorumluluk hisettiğim için foruma baya vakit harcıyorum ama artık sorumluluk duyacağım bir etkinlik veya benden konu açma beklentileri yok. Haliyle benimde aktifliğim azaliyor ama foruma girincede girmediğim günlerin acısını çıkartıyorum :A
Konu açmasanda muhabbeterde aktif ol :bhr:

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Herkesin kişisel tercihi ama forumda gerçekten anlaştığım, konuştuğum kişilerin nerede olduklarını bilmek çok daha iyi olur, o konuda sana katılıyorum,@Dosi ama herkesin kendi tercihi, ama geldiğim belli olsun, hayalet gibi gezmeye ne gerek var😏
dedi ve kendiside hangi konuda olduğunu gizledi :A
hepimiz böyleyiz. Kınadığımız şeyleri yapariz genelde :A bu konuda ilk başta gizliliği saçma bulup sonra kendi gizlenen bir kaç üye oldu :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
dedi ve kendiside hangi konuda olduğunu gizledi :A
hepimiz böyleyiz. Kınadığımız şeyleri yapariz genelde :A bu konuda ilk başta gizliliği saçma bulup sonra kendi gizlenen bir kaç üye oldu :A
Ben çevrimiçi mi gizlemedim ki..sadece nereyi stalkladığım belli olmasın diye kısmi gizledim.

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yeni üyeleri bile bezdirdim :A
Deniz'in profilinden başka yerde gezinmeyen@Tuvvbağ benden dolayı üst düzey gizliliğe bürünmüş :A (Etiketi bilerek olmamış olmasını sağladım, fazla rahatsız etmiyeyim :A )

İşin kötüsü onun profilinde yazmış olduğum mesajımı görememek (sınır atmışta :A ah ah şimdi yeşil olmayi daha bi istiyorum :F ) (hoş üyemiz onuda silmiştir, sadece basit sorular sormuştum tanışma adına halbuki :( )

aman hepiniz gizlenin 😡 bir numarası kalmıyor böyle. Bende küsüp gideceğim en sonunda :T

Gizli kalmayı bırakın, söz bulaşmam size :A
@MEnes @Sherlock @Tolstoyevski @xemrexxx @alperuz @Turkuazz @Forumdash @Aserat @The_Erinch @serhatt @Silinmiş Üye @dreamy
2012'den beridir safim belli :A Diğerlerine söyle benim bu etikette işim yok:A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
benim doğru yoluma getiren ne oldu :A
Toplantıdaydım. Sıkılınca arada foruma bakabildim ama çok rahat yazamıyordum ve @Silinmiş Üye un belirttiği gibi, online olupta etikete veya başka birşeye dönmemek trip yemeye sebep oluyor. En iyisi gizli olmak 🙄 online gösterecek olsamda zaman zaman, hangi konuda olduğunu belirtmemek daha iyi:T:

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
Yeni üyeleri bile bezdirdim :A
Deniz'in profilinden başka yerde gezinmeyen@Tuvvbağ benden dolayı üst düzey gizliliğe bürünmüş :A (Etiketi bilerek olmamış olmasını sağladım, fazla rahatsız etmiyeyim :A )

İşin kötüsü onun profilinde yazmış olduğum mesajımı görememek (sınır atmışta :A ah ah şimdi yeşil olmayi daha bi istiyorum :F ) (hoş üyemiz onuda silmiştir, sadece basit sorular sormuştum tanışma adına halbuki :( )

aman hepiniz gizlenin 😡 bir numarası kalmıyor böyle. Bende küsüp gideceğim en sonunda :T

Gizli kalmayı bırakın, söz bulaşmam size :A
@MEnes @Sherlock @Tolstoyevski @xemrexxx @alperuz @Turkuazz @Forumdash @Aserat @The_Erinch @serhatt @Silinmiş Üye @dreamy
Ne tam gizliyim ne de tam olarak açığım böylesi daha iyi. :Z

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
2014’ten bu yana 1 kere bile bu tür şeyleri hiç gizlemedim. Günün birinde gizlersem ayıp etmiş olurum. :A
ayıp etme yoluna girmişsin :A etkinliğini gizlemişsin, bunun bir sonraki son adımı gizlenmek :A
eh boşuna, yadırgama , kendin yadırgadığın şeyleri yaparsın demiyoruz :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
ayıp etme yoluna girmişsin :A etkinliğini gizlemişsin, bunun bir sonraki son adımı gizlenmek :A
eh boşuna, yadırgama , kendin yadırgadığın şeyleri yaparsın demiyoruz :A

İkisi arasında büyük Fark var ama, artı onu da geçici süreliğine yaptım sırf denemiş olmak için :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
@MasacRE 'den sonra @MEnes 'in de an itibariyle gıcıklığına yaptığı eylem 🙄

Forumda takılmak artık eğlenceli değil :T
@serhatt @xemrexxx @Forumdash @kerem @Aserat @Silinmiş Üye sohbet ettiklerim birer birer gizleniyor. Alıp başımı gidesim var 😏

Forumdash ve Silinmiş Üye ileri derecede gizlilik kısmını seçerken MEnes yarım gizli takılan gruptan.
@Sherlock @dreamy @alperuz ise çok az ayarda gizlilik grubunda, online olup hangi konuda olduklarını gizleyen grup (Ben de çoğunlukta öyleyim)

@DarkLegenD ve @Maskeli Fedai varla yok arasındalar. Gizlenmesede olurlar aslında🙄
@Tolstoyevski @Turkuazz @The_Erinch sizi şeffaf olmanızdan dolayı kutluyorum👏

@eskici senin ayarı hatırlamıyorum şuan ama online görünmektesin en azından :A :A

Bende gizleneceğim😡
Gizlenenlerin gizliliğinin artık bize işlemediğini görünce ben ve @Tolstoyevski 'nin modu:
5156f3e9c8f7d2cea6e97ae36b4c0eac.jpg

@Sherlock @MasacRE @xdragxx @Bully @Aserat

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com