FF Online Listesinden Gizlenmek

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
bugün değiştirmiştin işte boşuna çabalama :A :A radarıma yakalandın :A
Haberim bile yoktu, değiştirseydim değiştirdim derdim. Ne var bunda? Ben zaten gizlenen biriyim genelde. :A

Ki bu ne işe yarıyor ben hala anlamadım. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Haberim bile yoktu, değiştirseydim değiştirdim derdim. Ne var bunda? Ben zaten gizlenen biriyim genelde. :A

Ki bu ne işe yarıyor ben hala anlamadım. :A
Daha da gizemli olmana yarıyor o :A sevmediğin kişiler (eğer yönetimde değilse) senin eşsiz kıymetli yorumlarını anca konularda denk gelebilirse görür :A tüm olay bu yani :A ama hiç bir sey 100% gizemli değildir. Sana kafayı iyi yada kötü şekilde takmış biri bir tıklamayla nerelerde ne yazmışsın görür zaten :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Daha da gizemli olmana yarıyor o :A sevmediğin kişiler (eğer yönetimde değilse) senin eşsiz kıymetli yorumlarını anca konularda denk gelebilirse görür :A tüm olay bu yani :A ama hiç bir sey 100% gizemli değildir. Sana kafayı iyi yada kötü şekilde takmış biri bir tıklamayla nerelerde ne yazmışsın görür zaten :A
Bende önemli bir şey sandım, gereksiz bir şeymiş bu. :A

Bilmez miyim, çok da belli ediyorlar kendilerini. Tek bir mesajımı en az 50 kişi okuyordur. :A

• Güldürdün

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@MasacRE 'den sonra @MEnes 'in de an itibariyle gıcıklığına yaptığı eylem 🙄

Forumda takılmak artık eğlenceli değil :T
@serhatt @xemrexxx @Forumdash @kerem @Aserat @Silinmiş Üye sohbet ettiklerim birer birer gizleniyor. Alıp başımı gidesim var 😏

Forumdash ve Silinmiş Üye ileri derecede gizlilik kısmını seçerken MEnes yarım gizli takılan gruptan.
@Sherlock @dreamy @alperuz ise çok az ayarda gizlilik grubunda, online olup hangi konuda olduklarını gizleyen grup (Ben de çoğunlukta öyleyim)

@DarkLegenD ve @Maskeli Fedai varla yok arasındalar. Gizlenmesede olurlar aslında🙄
@Tolstoyevski @Turkuazz @The_Erinch sizi şeffaf olmanızdan dolayı kutluyorum👏

@eskici senin ayarı hatırlamıyorum şuan ama online görünmektesin en azından :A :A

Bende gizleneceğim😡
Ben her yerde online yim :A

• Harika

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Artık hangi konuda olduğumu aktifleştirdim ben de :A @Yiğitt

protestomu sona erdirdim. @MEnes @Silinmiş Üye @serhatt @Sherlock @MasacRE @alperuz sizide şefaf olmaya davet ediyorum :A (kısa bir süre sonra gizlenmem umarım :F )

:A

AD.jpg

• Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
  • Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Seni aramıza çektik, @MEnes biraz gizlilik nasıl onu tadıp dönecek aramıza. Ben de döndüm. Diğerleri şimdilik umutsuz vaka :A :A Yalnız MEnes'te bana inat edip gizlenmişti :F
Benim neler yapacağımı bazen ben bile kestiremiyorum, o yüzden kesin olarak dönüp dönmeyeceğimi zaman gösterecek... :A

• Olmamış

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Yok ben iyiyim böyle :A
Yeni üyeleri bile bezdirdim :A
Deniz'in profilinden başka yerde gezinmeyen@Tuvvbağ benden dolayı üst düzey gizliliğe bürünmüş :A (Etiketi bilerek olmamış olmasını sağladım, fazla rahatsız etmiyeyim :A )

İşin kötüsü onun profilinde yazmış olduğum mesajımı görememek (sınır atmışta :A ah ah şimdi yeşil olmayi daha bi istiyorum :F ) (hoş üyemiz onuda silmiştir, sadece basit sorular sormuştum tanışma adına halbuki :( )

aman hepiniz gizlenin 😡 bir numarası kalmıyor böyle. Bende küsüp gideceğim en sonunda :T

Gizli kalmayı bırakın, söz bulaşmam size :A
@MEnes @Sherlock @Tolstoyevski @xemrexxx @alperuz @Turkuazz @Forumdash @Aserat @The_Erinch @serhatt @Silinmiş Üye @dreamy

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,958
Puanı
1,060
Yeni üyeleri bile bezdirdim :A
Deniz'in profilinden başka yerde gezinmeyen@Tuvvbağ benden dolayı üst düzey gizliliğe bürünmüş :A (Etiketi bilerek olmamış olmasını sağladım, fazla rahatsız etmiyeyim :A )

İşin kötüsü onun profilinde yazmış olduğum mesajımı görememek (sınır atmışta :A ah ah şimdi yeşil olmayi daha bi istiyorum :F ) (hoş üyemiz onuda silmiştir, sadece basit sorular sormuştum tanışma adına halbuki :( )

aman hepiniz gizlenin 😡 bir numarası kalmıyor böyle. Bende küsüp gideceğim en sonunda :T

Gizli kalmayı bırakın, söz bulaşmam size :A
@MEnes @Sherlock @Tolstoyevski @xemrexxx @alperuz @Turkuazz @Forumdash @Aserat @The_Erinch @serhatt @Silinmiş Üye @dreamy
Uğraşma artık rahat bırak insanları bacım :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Nasıl yani, modlar görüyor mu herkesin çevrimiçi durumunu? 😳
herhalde yani. Boşuna mesajda yeşil olmayı sırf bundan dolayı istiyorum demedim. Tüy bitti dilimde size sadece favoriler göremiyor demekten :T:
Sen istediğin kadar gizlen. Onlara işlemiyor :A

Eh artık bize görüme vaktin geldi :Z

• Güldürdün
Reactions: blacklion

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Sakın öyle bir şey yapma :(
Aslında başladım bile. Sadece geldiğimde çok konuşkan olduğum için hissettirmeyebiliyorum :A
Benim aktifliğimin çok olması herzaman konu açma veya bir etkinlikte yer almamdan dolayı oluyordu. Sorumluluk hisettiğim için foruma baya vakit harcıyorum ama artık sorumluluk duyacağım bir etkinlik veya benden konu açma beklentileri yok. Haliyle benimde aktifliğim azaliyor ama foruma girincede girmediğim günlerin acısını çıkartıyorum :A

• Üzücü
Reactions: serhatt

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
İyi de modların görmesi aşırı saçma. Onlarda üye sonuçta ve ben bir şeyi gizlediysem bu onlar için ayrıcalık olsa bile benim bu özelliği sınırlı kişi üstünde kullanabiliyor olmam demek. Bir özellik varsa herkesi kapsamalı veya kapsamamalı, modların bu özellik konusunda benim kapattığım, gizlediğim bir seyi görmesinin bir mantıklı sebebi yok...

Maalesef bu konuda kararım net. :A
tabiki görmek zorundalar. Gizlediğin profilde veya konularda kural dışı hareketlerini görmeleri gerekir :A Adı üstunde mod, sorumluluklari var. Onların görevi sadece konu açıp konu taşıma ve silme değil. Forumda huzuru sağlayacak önlemler almalilar ve bu da herkesin mesajlarına ulaşılmasi demek oluyor. Bizde konu acıp canlandıruyoruz forumu ama onlarin özelliği konulardaki ayarlardaki erişimleri fazla artı bize ceza vermeleri :A

• Güldürdün
Reactions: blacklion